- Начало
- 2019
- Декември
- 16
Програма на телевизиите за 16 Декември 2019 година
БНТ 1¶
- 06:00
- Сутрешен блок
- 09:00
- По света и у нас
- 09:15
- Култура.БГ
- 10:15
- 100% будни предаване за здравословен лайфстайл
- 11:15
- Бързо, лесно, вкусно /п/
- 11:45
- Телепазарен прозорец
- 12:00
- По света и у нас
- 12:30
- Вяра и общество с Горан Благоев /п/
- 13:30
- Заговорникът-дипломат документален филм /България, 2006г./, режисьор Иван Тонев
- 14:00
- Малки истории
- 14:15
- Телепазарен прозорец
- 14:30
- Точица анимационен филм
- 14:50
- Сребристият жребец анимационен филм
- 15:15
- Гимназия “Черна дупка” тв филм
- 15:40
- Телепазарен прозорец
- 16:00
- По света и у нас
- 16:15
- Новини на турски език
- 16:30
- Бързо, лесно, вкусно
- 17:05
- Стани богат тв игра/п/
- 18:00
- По света и у нас
- 18:20
- Още от деня
- 19:00
- Съкровище в двореца тв филм /43 епизод/
- 20:00
- По света и у нас
- 20:45
- Спортни новини
- 21:00
- История.bg Константин Тих - узурпаторът на българския престол
- 22:00
- БНТ на 60
- 23:00
- По света и у нас
- 23:30
- Законът на Дойл 5 тв филм /13 епизод/ (12)
- 00:15
- Култура.БГ /п/
- 01:15
- 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
- 02:15
- Съкровище в двореца тв филм /43 епизод/п/
- 03:15
- Малки истории /п/
- 04:15
- Законът на Дойл 5 тв филм /13 епизод/п/ (12)
- 05:00
- Още от деня
- 05:40
- Телепазарен прозорец
БНТ 2¶
- 06:00
- Пътешественикът сред звездите документален филм за скулптора Михаил Шапкарев
- 06:30
- Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
- 07:00
- Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
- 07:15
- Български уроци - аз уча български
- 07:30
- Защо? Защо децата играят /п/
- 08:00
- Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
- 08:30
- Джинс /п/
- 09:00
- По света и у нас информационна емисия
- 09:15
- Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
- 09:45
- Людмила Гурченко сериен тв филм /6 епизод/п/
- 10:30
- Планински хроники документална поредица /1 сезон, 6 епизод/п/
- 11:00
- Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
- 11:30
- На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
- 12:00
- По света и у нас информационна емисия
- 12:30
- Култура.БГ
- 13:30
- Туристически маршрути
- 14:00
- Библиотеката
- 15:00
- Песни от рая Народни песни на хората Цян
- 15:30
- Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
- 16:00
- По света и у нас информационна емисия
- 16:15
- Защо? Защо вали сняг
- 16:45
- Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
- 17:15
- Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
- 17:30
- На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
- 18:00
- По света и у нас информационна емисия
- 18:20
- Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
- 19:00
- Стани богат тв игра /п/
- 19:50
- Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
- 20:00
- Людмила Гурченко сериен тв филм /7 епизод/
- 20:45
- Планински хроники документална поредица /1 сезон, 7 епизод/
- 21:15
- 10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
- 21:30
- В близък план
- 22:00
- Брат за брата 3 сериен тв филм /29 епизод/ (16)
- 22:45
- Европейски маршрути
- 23:00
- По света и у нас информационна емисия
- 23:30
- Натисни F1 /п/
- 23:45
- Отдел “Фалшива самоличност” 2 сериен тв филм /5 епизод/
- 00:40
- На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
- 01:10
- Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
- 01:40
- Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
- 02:20
- Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
- 02:50
- Култура.БГ /п/
- 03:50
- Отдел “Фалшива самоличност” 2 сериен тв филм /5 епизод/п/
- 04:45
- Пътешественикът сред звездите документален филм /п/
- 05:15
- Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
- 05:30
- Музика, музика… /п/
БНТ World¶
- 06:00
- Сутрешен блок
- 09:00
- По света и у нас
- 09:15
- Култура.БГ
- 10:15
- 100% будни предаване за здравословен лайфстайл
- 11:15
- Бизнес.БГ /п/
- 11:45
- Натисни F1 /п/
- 12:00
- По света и у нас
- 12:30
- Арена Спорт /п/
- 13:30
- Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
- 14:00
- Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
- 15:00
- 100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
- 16:00
- По света и у нас
- 16:15
- Библиотеката
- 17:15
- Специализирано предаване за хора с увреден слух
- 17:30
- На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
- 18:00
- По света и у нас
- 18:20
- Още от деня коментарно предаване
- 19:00
- Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
- 19:15
- Бързо, лесно, вкусно
- 19:45
- 10 000 крачки /БНТ 2 София/
- 20:00
- По света и у нас
- 20:45
- Спортни новини
- 21:00
- История.bg Константин Тих - узурпаторът на българския престол
- 22:00
- Иновативно
- 22:30
- Вечната музика
- 23:00
- По света и у нас
- 23:30
- БНТ на 60
- 00:30
- Сграда на годината /запис/
- 02:00
- Още от деня коментарно предаване /п/
- 02:40
- БНТ на 60 /п/
- 03:40
- Бързо, лесно, вкусно /п/
- 04:10
- Натисни F1 /п/
- 04:25
- Култура.БГ /п/
- 05:25
- Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
- 05:55
- 5 минути София