Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Декември 2019 година

БНТ 1

06:00
Внимание, роботика анимационен филм /п/
06:20
Тор и легндата за Валхала анимационен филм /копродукция, 2012 г./, режисьор Оскар Йохансон
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
11:30
Как стигнахме дотук документална поредица /1 епизод/ /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
15:00
Един час назад игрален филм /САЩ, 2017 г./, режисьор Брайан Броуг, в ролите: Емили Роуз, Бари Уотсън, Каси Елиът, Скот Кристофър и др.
16:30
Цирков фестивал Монте Карло
17:00
Вечната музика
17:30
Умно село /Не/възможни портрети: Умно село на 20
18:30
Извън играта
19:00
Стани богат тв игра
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
Господин Селфридж 4 тв филм /6 и 7 епизод/ (12)
22:10
По света и у нас
22:25
Умни хора игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьор Ноам Мъро, в ролите: Денис Куейд, Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Елън Пейдж, Аштън Холмс, Дейвид Денман и др.
00:00
Борис Джулиано - един полицай в Палермо 2-сериен игрален филм /Италия, 2016 г./, 1 част, режисьор Рики Тоняци, в ролите: Адриано Джанини, Никол Гримаудо, Еторе Баси и др. (12)
01:50
Тайните на войната документална поредица /8 епизод/ /п/
02:45
Майки и дъщери игрален филм /п/
04:30
Бразди /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/

БНТ 2

06:00
Фолклорна суматоха /първа част/п/
07:00
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
07:15
Работилница за играчки тв новела на Евровизия
07:30
Легенди за водата балетен спектакъл за деца
08:30
Нико и пътят към звездите детски анимационен филм /копродукция, 2008 г./
10:00
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
10:30
В близък план: Георги Мамалев /1 част/п/
11:00
Празник в Тутракан /БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Виенската филхармония от Макао
14:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/
14:15
Образи на другостта музикално - танцов спектакъл /БНТ 2 Благоевград/
16:00
Цахес игрален филм /2010 г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Стоян Алексиев, Касиел Ноа Ашер, Захари Бахаров, Виолета Марковска, Емил Котев, Явор Бахаров и др.
18:00
Колелото Балкански документален филм
19:15
Туристически маршрути /п/
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Домът на вярата
20:30
Доминик Милър в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
22:15
Игра на любов игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Марк Финбърг, в ролите: Пол Кембел, Анди Грифит, Лиз Шеридан, Дорис Робъртс и др. (12)
00:00
По света и у нас
00:15
Международен фестивал за поп и рок музика - София 2019 гала вечер
01:30
Колелото Балкански документален филм /п/
02:45
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
03:15
Най-доброто от… песните на Стефан Димитров /п/
03:45
Игра на любов игрален филм /п/ (12)
05:30
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/

БНТ HD

06:00
Зала на славата
06:15
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинал
08:00
[БНТ на 60 години]: Успехите на българския футбол на Олимпийски игри медалите на българския олимпийски отбор в Мелбърн 1956 г. и Мексико 1968 г.
08:30
Извън играта
09:00
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
10:00
Най-доброто от 2019 г. Eвропейски игри: Аеробика, Скокове на батут
11:10
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
12:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане пряко предаване от Бормио /Италия/
14:30
[БНТ на 60 години]: Успехите на Петър Попангелов епизод от поредицата “Ретро спорт”, посветен на най-успелия ни състезател по ски-алпийски дисциплини
15:00
Най-доброто от 2019 г. Световно първенство по баскетбол /мъже/: Аржентина - Испания - финал
17:15
Мотоспорт Екстра
17:55
Баскетбол: Рилски спортист - Балкан - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Самоков”
20:00
Две легенди сериен филм /2 епизод/ /п/ (12)
21:30
Извън играта
22:00
Две легенди сериен филм /3 епизод/ (12)
23:30
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинал
01:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане
03:30
[БНТ на 60 години]: Успехите на Петър Попангелов епизод от поредицата “Ретро спорт”, посветен на най-успелия ни състезател по ски-алпийски дисциплини
04:10
Баскетбол: Рилски спортист - Балкан - среща от Националната баскетболна лига

БНТ World

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Новото познание /п/
07:30
В близък план /п/
08:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
Домът на вярата /п/
09:00
Библиотеката /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
История.bg Българският гений, удивил света /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Златен фонд на БНТ: “Ние, духовата музика” тв шоу /1973 г./, режисьор Младен Младенов, в ролите: Григор Вачков, Георги Парцалев, Георги Калоянчев, Никола Анастасов и др.
13:45
Капитан Петко войвода: “Комита - Топографи” тв сериен филм /7 епизод/
15:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
15:30
Туризъм.бг
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Пътят към върха тв филм /2007 г./, режисьор Валентина Фиданова-Коларова, в ролите: Бистра Тупарова, Йоан Карамфилов, Вълчо Камарашев, Богдана Вульпе, Симеон Владов и др.
19:45
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
Специализирано предаване за хора с увреден слух
20:45
Шивачки игрален филм /2007 г./, режисьор Людмил Тодоров, в ролите: Александра Сърчаджиева, Виолета Марковска, Елен Колева и др.
22:10
Концерт на Мая Нешкова
23:55
Домът на вярата
00:25
По света и у нас
00:40
Ленти и документи: “Софийските улици” документален филм
01:40
Дует “Ритон” - 40 години музика и любов концерт /п/
03:45
Извън играта /п/
04:15
Тремът - село Цапарево научнопопулярен филм
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Туризъм.бг