Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Януари 2020 година

БНТ 1

06:00
Внимание, роботика анимационен филм /п/
06:25
Сламено сираче тв филм /4 серия/
06:55
Пътеки
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо с Мира
12:00
По света и у нас
12:30
Домът на вярата храм “Св. Архангел Михаил” в София
13:00
Библиотеката
14:00
Спасеният град документален филм /България, 2012г./, режисьор Явор Бобев
14:55
Господин Селфридж 4 тв филм /8 епизод/п/ (12)
15:45
Легендата “Щурците” музикален филм /България, 2017г./, режисьор Станислав Терзиев
17:05
Как стигнахме дотук документална поредица
17:30
Цирков фестивал Монте Карло
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
Радиограмофон игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Рузие Хасанова, в ролите: Александър Хаджиангелов, Яна Титова, Александър Алексиев, Александър Иванов, Стефан А. Щерев и др.
21:55
“Рейнбоу” на Ричи Блекмор концерт
22:55
По света и у нас
23:10
Не се предавам двусериен игрален филм /2, последен епизод/ (14)
00:55
Три седмици, три деца игрален филм/п/
02:20
Да израснеш в Бруклин игрален филм /п/ (12)
04:25
[Дойче веле: Шифт]
04:40
Отблизо с Мира /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:05
Концерт на фолклорен танцов ансамбъл “Зорница” /п/
07:00
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
07:15
Приказките на щурчето Момче и вятър /п/
07:40
Плоди - полицейската кола анимационен филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Расмус Сиветсен
08:50
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Варна
10:30
Домът на вярата /п/
11:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Една нощ във Венеция - оперета от Йохан Щраус спектакъл на Държавния музикален и балетен център - София
14:30
За много години! забавна новогодишна програма /п/
15:30
Туристически маршрути /п/
16:00
Черно-бяло кино: “Бъди щастлива, Ани” игрален филм /1960 г./, режисьор: Владимир Янчев, в ролите: Невена Коканова, Василий Меркуриев, Коста Цонев, Анани Явашев, Асен Кисимов, Леда Тасева, Лили Попиванова и др.
17:20
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/
17:30
На концерт с БНТ 2 /п/
18:00
25 години с песните на Илия Луков концерт
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Концерт на Виенската филхармония
22:30
Булката беглец игрален филм /САЩ, 1999 г./, режисьор Гари Маршал, в ролите: Ричард Гиър, Джулия Робъртс, Джан Кюсак, Рита Уилсън и др.
00:25
Шифт /п/
00:40
По света и у нас
00:55
Джаз фестивал в Монтрьо “Микстейп”
01:20
На концерт с БНТ 2 /п/
01:50
30 години група “Атлас” юбилеен концерт /п/
03:20
По света и у нас /п/
03:35
Булката беглец игрален филм /п/
05:30
Днес и утре /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
08:00
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /8 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Космонавтите - как Русия спечели космическата надпревара документален филм /2 епизод/
09:55
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ал Хилал, среща за 3-4 място
11:45
Световно клубно първенство по футбол: Ливърпул - Фламенго, финал
14:00
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
14:50
Зала на славата
15:05
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, I манш пряко предаване от Загреб
16:15
Извън играта
16:45
Борис Джулиано - един полицай в Палермо 2-сериен игрален филм /1 епизод/ (12)
18:30
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, II манш пряко предаване от Загреб
19:40
Волейбол: Франция - Сърбия, среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
21:35
Gearing Up предаване за скоростни спортове
22:00
Борис Джулиано - един полицай в Палермо 2-сериен игрален филм/2, последен епизод/(12)
23:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
01:50
Спортен обзор на 2019
02:50
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
04:40
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом

БНТ World

06:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Домът на вярата /п/
07:00
Малки истории
08:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
09:00
Бразди
09:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:00
Приказките на госпожа Виола: Оркестърът и солистите /БНТ 2 Варна, 2019 г./
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
12:30
Извън играта
13:00
Капитан Петко войвода: “Мирен живот - Завръщане” тв сериен филм /8 епизод/
14:30
Човекът и образът му документален филм
15:00
Отблизо с Мира
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Първите в естрадата концерт с участието на Маргарет Николова, Ирина Чмихова, Мими Николова, Лиана Антонова, Йорданка Христова, Богдана Карадочева, Димитър Йосифов и др.
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
Наздравица от песни празнична новогодишна програма
22:20
Семейни реликви игрален филм /България, 2015 г./, режисьор Иван Черкелов, в ролите: Андрей Андреев, Жана Караиванова, Глория Петкова и др.(12)
00:15
По света и у нас
00:30
Концерт на Биг бенд Русе /БНТ 2 Русе/
01:00
Васил Бакърджиев - кинаджията документален филм /п/
01:30
Пътеки
02:15
Гнездото тв мюзикъл по Йордан Радичков /п/
03:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/