Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Януари 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Бизнес.БГ /п/
13:00
България от край до край 9 /п/
13:30
Николай Майсторов - сподавен вик документален филм /България, 2006г./, режисьор Юри Жиров
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Съкровище в двореца тв филм /51 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Линия на разделението 2 3-сериен игрален филм /копродукция, 2018г./, 1 епизод, режисьор Александер Дирбах, в ролите: Хенриете Конфуриус, Хайнер Лаутербах, Ана Лоос, Мартина Гедек, Йохана Битенбиндер и др. (12)
23:00
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 6 тв филм /4 епизод/ (12)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца тв филм /51 епизод/п/
03:25
Вечната музика /п/
03:55
Законът на Дойл 6 тв филм /4 епизод/п/ (12)
04:40
Туристически маршрути
05:10
[Дойче Веле: Шифт]
05:25
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Културното наследство на България 2: Богове и герои /4 серия/п/
07:00
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
07:15
Български уроци - аз уча български
07:30
Най-доброто от… Трите гатанки /п/
08:00
Извън играта
08:30
Бизнес.БГ
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
09:45
Семейство Даръл 3 сериен тв филм /3 епизод/п/
10:35
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 3 епизод/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/
11:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Пътешествия документална поредица /п/
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
14:45
Пряк път до Бразилия тв новела на Евровизия
15:00
Вечната музика
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Най-доброто от… Музикална енциклопедия
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Частните музеи в Чехия Музей на картичките /п/
19:10
Пътят на мъдростта /Ваклуш Толев/ документален филм
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Семейство Даръл 3 сериен тв филм /4 епизод/
20:50
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 4 епизод/
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Отрядът сериен тв филм /11 епизод/ (12)
22:50
Япония днес
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Кадифе 4 сериен тв филм /9 епизод/
00:55
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
01:25
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:55
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:35
Вечната музика /п/
03:05
Култура.БГ /п/
04:05
Кадифе 4 сериен тв филм /9 епизод/п/
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Туризъм.бг /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:10
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
08:00
Планинско колоездене: Roc d’Azur обзор
08:30
Рали Мароко обзорна програма
09:00
Космическа надпревара документален филм /2 епизод/ /п/
09:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
12:00
Баскетбол: Балкан - Академик Бултекс 99, среща от Националната баскетболна лига
13:50
Часът на спорта
14:00
Спортни новини
14:10
Волейбол: България - Холандия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
16:00
Космическа надпревара документален филм /3 епизод/
16:50
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/ пряко предаване от Апелдорн /Холандия/
19:00
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
21:00
Волейбол: Полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/ пряко предаване от Берлин
23:10
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
01:00
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
02:50
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
03:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
България от край до край /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Поглед към звездите документален филм
13:55
Синята птица детски тв филм /първа част/п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
17:05
Под морските вълни документална поредица
17:15
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
№1 Туризмът: “Историческият парк - пътешествие в миналото” /БНТ 2 Варна/избрано/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Туризъм.бг /п/
22:00
В кадър Предизвикателството
22:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
23:00
По света и у нас
23:30
Моят плейлист музикално предаване
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
00:45
Пътеки
01:30
Малки истории /п/
02:30
Моят плейлист музикално предаване /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
04:15
Култура.БГ /п/
05:15
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
05:45
Малки истории /п/