Архив телевизионни програми

Начало » 2020 » Януари » 14

Програма на телевизиите за 14 Януари 2020 година

Bloomberg TV

06:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Отвътре - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Цитати на деня
21:30
Update /п./
22:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
23:00
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:40
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.3 еп.2
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели” комедийно шоу
13:30
Премиера: “Ягодова любов” сериал, еп.26
15:00
Премиера: “Шест сестри” - сериал, с.7 еп.49
16:00
“Спасители в планината” сериал, с.3 еп.9
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Свободен дух” сериал, еп.47
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Завинаги” сериал, с.2 еп.4
21:30
Премиера: “Вътрешен човек” сериал, еп.65
22:30
“Медичите” - сериал, с.2 еп.9
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.5
01:00
“Стрелата” - сериал, с.6 еп.22
01:50
bTV Новините /п./
02:20
“Преди обед” /п./
04:10
“Търси се” /п./ - токшоу
04:50
Втори шанс” - сериал, еп.28

bTV Cinema

06:00
“Седем часа разлика” /п./ сериал, с.3 еп.10, 11
08:00
“Ченге в детската градина 2” екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Долф Лундгрен, Дарла Тейлър, Бил Белами, Алекс Поновик, Сара Стрейндж и др.
10:00
Телепазар
10:15
“Седем часа разлика” - сериал, с.3 еп.12, 13
12:15
Телепазар
12:30
“Марсианецът” - фантастика, приключенски, екшън (САЩ, 2015), режисьор Ридли Скот, в ролите: Мат Деймън, Джесика Частейн, Кристен Уиг, Джеф Даниълс, Майкъл Пеня, Шон Бийн, Кейт Мара, Себастиан Стан, Чиуетел Еджиофор, Бенедикт Уонг, Макензи Дейвис, Доналд Главър и др.
15:30
“Спечели среща с Тад Хамилтън” - комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Робърт Лукетич, в ролите: Кейт Бозуърт, Джош Дъмел, Тофър Грейс, Нейтън Лейн, Гари Коул, Джинифър Гудуин и др.
17:30
Телепазар
17:45
“Отвъд Африка” - драма, романтичен, биографичен (САЩ, 1985), режисьор Сидни Полак, в ролите: Мерил Стрийп, Робърт Редфорд, Клаус Мария Брандауер, Майкъл Кичън, Майкъл Гоу, Малик Боуенс, Рейчъл Кемпсън и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
Премиера в Месец на Оскарите: “Бруклин” - драма, романтичен (Ирландия, Великобритания, Канада, 2015), режисьор Джон Кроули, в ролите: Сърша Ронан, Фиона Гласкот, Джим Бродбент, Емори Коен, Айлийн О`Хигинс, Джули Уолтърс, Емили Бет Рикардс, Саманта Мънро, Донъл Глийсън и др.
23:30
“Юношество” - биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Елар Колтрейн, Патриша Аркет, Тамара Джолейн, Ник Краузи, Лорелай Линклейтър и др.
03:00
“Бютифул” - драма (Мексико, Испания, 2010), режисьор Алехандро Гонсалес Иняриту, в ролите: Хавиер Бардем, Марисел Алварес, Гийермо Естрело, Едуард Фернандес и др. {14+}

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Райски градини - филм
10:00
По следите на храната - филм
10:30
Да нарисуваш престъпление криминален сериал
11:30
Законът на любовта - романтичен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Хотел “Русия” - сериал, драма, криминален
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
VIB /п./
15:00
Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
15:30
Новините ON AIR
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Изгряващо слънце - романтичен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полицейски войни - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Телепазарен прозорец
22:30
Полдарк - сериал, историческа драма
23:30
Код “Ято” - военен сериал
00:30
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Необикновените - първи сезон, еп. 1
06:00
Наръчник за оцеляване от Купър Барет, еп. 1
06:20
Теория за Големия взрив, еп. 23
06:40
Теория за Големия взрив, еп. 24
07:05
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 19
08:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 7
08:55
Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 5
09:50
Кости - четвърти сезон, еп. 26
10:45
От местопрестъплението: Маями, еп. 5
11:35
Лигата на необикновените
13:30
Скорпион, еп. 21
14:25
Касъл - четвърти сезон, еп. 14
15:15
Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 6
16:10
Макгайвър - втори сезон, еп. 8
17:10
Кости - осми сезон, еп. 1
18:05
Теория за Големия взрив осми сезон, еп. 1
18:35
Теория за Големия взрив осми сезон, еп. 2
19:00
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 20
20:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 6
21:00
Любов и Други Катастрофи, еп. 1
22:55
Скорпион, еп. 22
23:50
Касъл - четвърти сезон, еп. 15
00:45
Теория за Големия взрив осми сезон, еп. 1
01:15
Теория за Големия взрив осми сезон, еп. 2
01:45
Необикновените - първи сезон, еп. 1
02:35
Империя - четвърти сезон, еп. 4
03:20
Заразата - втори сезон, еп. 6
04:05
Кости - осми сезон, еп. 1
04:50
Наръчник за оцеляване от Купър Барет, еп. 1

Kino Nova

06:00
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
07:00
Мадагаскар 2” - анимационен филм /п/
08:45
“Мистериите на Ема Фийлдинг: Невидимият обект” - мистерии с уч. на Кортни Торн-Смит, Джеймс Тъпър, Мартин Къминс, Адам ДиМарко, Тес Аткинс, Ситара Хюит и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 7
12:00
Отмъщението” - сериал, сезон 4
13:00
“Колкото, толкова” - комедия с уч. на Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг мл. и др. /п/
15:50
“Хобит: Пущинакът на Смог” - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитаж, Кен Скот, Греъм Мактавиш, Илайджа Уд, Орландо Блум, Кейт Бланшет, Кристофър Лий и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
21:00
Последният оцелял” (премиера) - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Емил Хърш, Бен Фостър, Тейлър Кич, Ерик Бана, Александър Лудвиг, Али Сулиман и др.
23:30
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5 /п/
00:30
“Игра на нерви” - трилър с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др.

NOVA

05:20
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 6 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 4
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Черна роза” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Под прикритие” - сериен филм, сезон 2
22:00
“Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 7
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 6
00:30
“Нощна смяна” - сериен филм, сезон 3
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Слънце и луна” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Българският гений, удивил света /2 част/п/
13:30
Бай Ганьо във Виена тв филм /2 епизод/
14:05
Малки истории
14:20
Телепазарен прозорец
14:35
Точица анимационен филм
14:45
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
15:10
Разследването на Мун 13-сериен тв филм/Великобритания, 2009г./
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:05
Стани богат тв игра /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /54, последен епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Законът на Дойл 6 тв филм /6 епизод/ (12)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
02:15
Съкровище в двореца тв филм /54, последен епизод/п/
03:15
Туризъм.бг /п/
03:45
Извън играта /п/
04:15
Законът на Дойл 6 тв филм /6 епизод/п/ (12)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
06:30
Туризъм.бг /п/
07:00
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
07:15
Български уроци - аз уча български
07:30
Най-доброто от… Магазинчето за приказките /п/
08:00
БНТ на 60
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Часът на зрителите /п/
09:45
Семейство Даръл 3 сериен тв филм /5 епизод/п/
10:35
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 5 епизод/п/
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
11:30
Музика, музика… /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Туризъм.бг
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
14:45
Опора на семейството тв новела на Евровизия
15:00
Днес и утре /п/
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Най-доброто от… Музикална чуднотека
16:45
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:00
Стани богат тв игра /п/
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Семейство Даръл 3 сериен тв филм /6 епизод/
20:50
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 6 епизод/
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
21:30
Пътешествия документална поредица
22:00
Отрядът сериен тв филм /14 епизод/ (12)
22:50
Частните музеи в Чехия документална поредица
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Бялата гвардия 8-сериен тв филм /Русия, 2012 г./, режисьор Сергей Снежкин, в ролите: Константин Хабенский, Ксения Рапапорт, Николай Ефремов, Михаил Пореченков, Евгений Дятлов, Сергей Брюн, Янина Студилина и др. /1 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
01:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:20
Часът на зрителите /п/
02:50
Култура.БГ /п/
03:50
Частните музеи в Чехия документална поредица /п/
04:00
Небесно око /п/
04:25
Бялата гвардия сериен тв филм /1 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
05:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/п/

БНТ HD

06:00
Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
07:55
Gearing Up предаване за скоростни спортове
08:20
Рали Мароко обзорна програма
08:45
Тайните на войната документален филм /21 епизод/ /п/
09:35
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
11:55
Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
14:05
Спортни новини
14:10
Планинско колоездене: Roc d’Azur обзор
14:35
Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната документален филм /22 епизод/
18:10
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
19:30
Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
21:05
Зала на славата
21:20
Спортни новини
21:30
Арена волейбол
22:00
Брат за брата сериен филм /2 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
00:10
Спортни новини
00:20
Брат за брата сериен филм /2 епизод/ /п/ (16)
01:05
Арена волейбол
01:30
Планинско колоездене: Roc d’Azur обзор
01:55
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
04:15
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бразди /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
14:00
Малки истории /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:05
Под морските вълни документална поредица
17:15
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
До Европа и напред
22:30
Домът на вярата храм “Св.Архангел Михаил” в София
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Телевизионен театър: Хъшове сериен тв филм /2 серия/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Джинс /избрано/п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
Телевизионен театър: Хъшове сериен тв филм /2 серия/п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Под морските вълни документална поредица /п/
04:20
Култура.БГ /п/
05:20
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 7 /п/
08:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 15 /п/
09:20
“Да се посмеем”
10:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12 /п/
11:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 10 /п/
12:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 7 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 7
14:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 15
15:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 8, 2 епизода
17:00
“Библиотекарят: В търсене на копието” - приключенски екшън с уч. на Ноа Уайли, Кайл Маклоклън, Соня Уолгър, Олимпия Дукакис, Кели Хю и др. /п/
19:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 10
20:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2
21:00
“Пожарникарите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 7
22:00
“Война на дронове” - трилър с уч. на Хелън Мирън, Алън Рикман, Аарън Пол, Баркад Абди, Иън Глен и др.
00:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2 /п/
01:00
Еротичен телепазар