Архив телевизионни програми

Начало » 2020 » Януари » 15

Програма на телевизиите за 15 Януари 2020 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Insider с Бисер Варчев /п./
14:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Отвътре - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
17:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Цитати на деня
21:30
Update /п./
22:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
23:00
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:40
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.3 еп.3
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели” - комедийно шоу
13:30
Премиера: “Ягодова любов” сериал, еп.27
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.7 еп.50
16:00
“Спасители в планината” сериал, с.3 еп.10
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Свободен дух” сериал, еп.48
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Завинаги” - сериал, с.2 еп.5
21:30
Премиера: “Вътрешен човек” сериал, еп.66
22:30
“Медичите” - сериал, с.3 еп.1
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.6
01:00
“Стрелата” - сериал, с.6 еп.23 (последен)
01:50
bTV Новините /п./
02:20
“Преди обед” /п./
04:10
“Карбовски: Втори план” /п./ документална поредица
04:50
Втори шанс” - сериал, еп.29

bTV Cinema

06:00
“Седем часа разлика” /п./ сериал, с.3 еп.12, 13
08:00
“В какво се превръщат мечтите” - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, Нова Зеландия, 1998), режисьор Винсънт Уорд, в ролите: Робин Уилямс, Куба Гудинг мл., Анабела Шора, Макс фон Сидов, Вернер Херцог и др.
10:15
Телепазар
10:30
“Седем часа разлика” - сериал, с.3 еп.14, 15
12:30
Телепазар
12:45
“Футболен татко” - комедия, спортен, семеен (САЩ, 2005), режисьор Джеси Дилън, в ролите: Уил Феръл, Робърт Дювал, Майк Дитка, Кейт Уолш и др.
14:45
“Юношество” - биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Елар Колтрейн, Патриша Аркет, Тамара Джолейн, Ник Краузи, Лорелай Линклейтър и др.
18:15
Телепазар
18:30
“Забвение” - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Джоузеф Козински, в ролите: Том Круз, Морган Фрийман, Андреа Райзбъръ, Олга Куриленко, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лио, Уил Форт, Зоуи Бел и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
Месец на Оскарите: “Хвани ме, ако можеш” - криминален, биографичен, драма (САЩ, Канада, 2002), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Том Ханкс, Джеймс Бролин, Мартин Шийн, Кристофър Уокън, Натали Бeй, Ейми Адамс, Дженифър Гарнър и др.
23:45
“Списъкът на Шиндлер” военен, драма, исторически, биографичен (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Лиъм Нийсън, Бен Кингсли, Рейф Файнс, Каролайн Гудал, Джонатан Сагал, Ембет Давиц, Малгожата Гебел, Шмуел Леви и др.
03:30
“Девет” - музикален, драма, романтичен (САЩ, Италия, 2009), режисьор Роб Маршал, в ролите: Даниел Дей-Луис, Никол Кидман, Пенелопе Крус, Кейт Хъдсън, Джуди Денч, Марион Котияр, София Лорен и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Райски градини - филм
10:00
По следите на храната - филм
10:30
Да нарисуваш престъпление криминален сериал
11:30
Законът на любовта - романтичен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Хотел “Русия” - сериал, драма, криминален
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
15:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Изгряващо слънце - романтичен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полицейски войни - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Телепазарен прозорец
22:30
Полдарк - сериал, историческа драма
23:30
Код “Ято” - военен сериал
00:30
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Операция История - предаване с Росен Петров /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Необикновените - първи сезон, еп. 2
06:00
Наръчник за оцеляване от Купър Барет, еп. 2
06:20
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 1
06:40
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 2
07:05
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 20
08:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 8
08:55
Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 6
09:50
Кости - осми сезон, еп. 1
10:45
От местопрестъплението: Маями, еп. 6
11:35
Любов и Други Катастрофи, еп. 1
13:30
Скорпион, еп. 22
14:25
Касъл - четвърти сезон, еп. 15
15:15
Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 7
16:10
Макгайвър - втори сезон, еп. 9
17:10
Кости - осми сезон, еп. 2
18:05
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 3
18:35
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 4
19:00
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 21
20:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 7
21:00
Светкавицата - пети сезон, еп. 15
22:00
Риф Брейк, еп. 10
22:55
Скорпион, еп. 1
23:50
Касъл - четвърти сезон, еп. 16
00:45
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 3
01:15
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 4
01:45
Необикновените - първи сезон, еп. 2
02:35
Империя - четвърти сезон, еп. 5
03:20
Заразата - втори сезон, еп. 7
04:05
Кости - осми сезон, еп. 2
04:50
Наръчник за оцеляване от Купър Барет, еп. 2

Kino Nova

05:50
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
06:45
“Да скачаш от радост” - семеен филм с уч. на Линдзи Пулсифър, Уейн Сейбъл, Джо Естевес, Сам Хенингс, Ранс Хауър, Виктория Джаксън и др. /п/
08:45
“Добрият динозавър” - анимационен филм /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 7
12:00
“Мистериите на Ема Фийлдинг: Зла умисъл” (премиера) - мистерии с уч. на Кортни Торн-Смит, Джеймс Тъпър, Адам ДиМарко, Тес Аткинс, Ситара Хюит и др.
14:00
В кадър
14:15
“Дневниците на принцесата: Кралски бъркотии” - комедия с уч. на Ан Хатауей, Джули Андрюс, Хектор Елизондо, Джон Рис-Дейвис, Хедър Матаразо, Крис Пайн, Калъм Блу и др. /п/
16:45
Вътрешен човек” - трилър с уч. Ръсел Кроу, Кристофър Плъмър, Даян Венора, Ал Пачино, Колм Феоре, Деби Мазар, Брус Макгил, Джина Гершон и др. /п/
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
21:00
“Блек Хоук” - екшън с уч. на Джош Хартнет, Юън Макгрегър, Том Сайзмор, Ерик Бана, Уилям Фичнър, Сам Шепърд, Юън Бремнър и др.
00:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5 /п/
01:00
“Джакузи - машина на времето 2” - комедия с уч. на Роб Кордри, Крейг Робинсън, Кларк Дюк

NOVA

05:20
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 6 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 4
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Черна роза” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Под прикритие” - сериен филм, сезон 2
22:00
“Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 7
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 6
00:30
“Нощна смяна” - сериен филм, сезон 3
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Слънце и луна” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Бай Ганьо у Иречека тв филм /3 епизод/
13:55
Малки истории
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Точица анимационен филм
14:45
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
15:10
Разследването на Мун тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Завръщане в Брайдсхед 13-сериен тв филм /Великобритания, 1981г./, 1 епизод, 1 част, режисьори Майкъл Линдзи-Хог и Чарлз Стъридж, в ролите: Джеръми Айрънс, Антъни Андрюс, Даяна Куик и др.
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Следите остават разследващо предаване
22:00
Концерт на “Дейвид Дауър трио” Международен джаз фестивал - Банско 2018
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Законът на Дойл 6 тв филм /7 епизод/ (12)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Завръщане в Брайдсхед тв филм /1 епизод, 1 част/п/
03:15
Библиотеката /п/
04:15
Законът на Дойл 6 тв филм /7 епизод/п/ (12)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
07:00
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
07:15
Български уроци - аз уча български
07:30
Най-доброто от… Музикална чуднотека /п/
08:00
Библиотеката /п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
До Европа и напред /п/
09:45
Семейство Даръл 3 сериен тв филм /6 епизод/п/
10:35
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 6 епизод/п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
№1 Туризмът: Празници, празници /БНТ 2 Варна/п/
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
14:45
Семейство Карате тв новела на Евровизия
15:00
Супер камери Японските барабани - ритъмът на сърцето
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Най-доброто от… Страшни смешки, смешни страшки за герои със опашки
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00
Николо Паганини - Концерт за цигулка и оркестър №1 Моцартови празници - Правец
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Семейство Даръл 3 сериен тв филм /7 епизод/
20:50
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 7 епизод/
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
22:00
Отрядът сериен тв филм /15 епизод/ (12)
22:50
Златни ръце /БНТ 2 Русе/избрано/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Бялата гвардия сериен тв филм /2 епизод/ (16)
00:35
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
01:05
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна /п/
02:15
До Европа и напред /п/
02:45
Култура.БГ /п/
03:45
Супер камери Японските барабани - ритъмът на сърцето /п/
04:15
Европейски маршрути /п/
04:25
Бялата гвардия сериен тв филм /2 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
№1 Туризмът: Празници, празници /БНТ 2 Варна/п/

БНТ HD

06:00
Gearing Up предаване за скоростни спортове
06:25
Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
08:00
Арена волейбол
08:30
Извън играта
09:00
Тайните на войната документален филм /22 епизод/ /п/
09:50
Баскетбол: Берое - Балкан, среща от Националната баскетболна лига
11:40
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
13:15
Зала на славата
13:30
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
14:25
Спортни новини
14:35
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /9 епизод/
15:00
Планинско колоездене: Roc d’Azur обзор
15:25
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
16:50
Аз съм…
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната документален филм /23 епизод/
18:10
Арена волейбол
18:40
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
20:30
Рали Мароко обзорна програма
21:00
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
21:50
Спортни новини
22:00
Брат за брата сериен филм /3 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
01:15
Спортни новини
01:25
Брат за брата сериен филм /3 епизод/ /п/ (16)
02:10
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
03:50
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /9 епизод/
04:15
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
05:30
Рали Мароко обзорна програма

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Домът на вярата храм “Св.Архангел Михаил” в София /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Българският гений, удивил света /2 част/п/
13:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/п/
14:00
Отблизо с Мира /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:05
Под морските вълни документална поредица
17:15
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Пустинният бегач тв филм /България, 2009 г./, режисьор Григор Лефтеров, в ролите: Владимир Пенев, Радина Кърджилова, Емануела Шкодрева, Кирил Кавадарков и др. (12)
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Концерт на Биг бенд Русе /БНТ 2 Русе/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Бразди /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
Дмитрий Баевски квартет Международен джаз фестивал - Банско 2018 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Под морските вълни документална поредица /п/
04:20
Култура.БГ /п/
05:20
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 7 /п/
08:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 15 /п/
09:20
“Да се посмеем”
10:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12 /п/
11:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 10 /п/
12:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 7 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 7
14:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 15
15:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 8, 2 епизода
17:00
“Ангелите на Чарли: Газ до дупка” - екшън с уч. на Дрю Баримор, Камерън Диас, Луси Лиу, Бърни Мак, Деми Мур, Криспин Глоувър, Джъстин Теро, Мат Ле Бланк, Шая Лебьоф и др. /п/
19:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 10
20:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2
21:00
“Пожарникарите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 7
22:00
“Борба за оцеляване” - екшън с уч. на Майк Норис, Дебора Гудрик, Сеймор Касел, Арлен Голонка, Джон Шарп и др.
00:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2 /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
03:30
“Професионална борба: “Първична сила”, 3-ти епизод