Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Януари 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Бизнес.БГ /п/
13:00
Следите остават разследващо предаване/п/
13:30
Бай Ганьо на гости тв филм /4, последен епизод/
14:05
Малки истории /п/
14:20
Телепазарен прозорец
14:35
Точица анимационен филм
14:45
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
15:10
Разследването на Мун тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Завръщане в Брайдсхед тв филм /1 епизод, 2 част/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Линия на разделението 2 сериен игрален филм /2 епизод/(12)
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Законът на Дойл 6 тв филм /8 епизод/ (12)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Завръщане в Брайдсхед тв филм /1 епизод, 2 част/п/
03:15
Днес и утре
03:40
Вечната музика /п/
04:10
Джинс /п/
04:40
Законът на Дойл 6 тв филм /8 епизод/п/ (12)
05:25
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
07:15
Български уроци - аз уча български
07:30
Най-доброто от… Страшни смешки, смешни страшки за герои със опашки /п/
08:00
Извън играта
08:30
Бизнес.БГ
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
09:45
Семейство Даръл 3 сериен тв филм /7 епизод/п/
10:35
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 7 епизод/п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/
11:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Пътешествия документална поредица /п/
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
14:45
Песен от облаците тв новела на Евровизия
15:00
Вечната музика
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Най-доброто от… Лексикон
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Семейство Даръл 3 сериен тв филм /8, последен епизод/
20:50
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 8 епизод/
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Отрядът сериен тв филм /16, последен епизод/ (12)
22:50
Япония днес
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Бялата гвардия сериен тв филм /3 епизод/ (16)
00:35
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
01:05
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:15
Мостовете на Александър документален филм за писателя Александър Секулов /БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Култура.БГ /п/
03:45
Вечната музика /п/
04:15
Япония днес /п/
04:25
Бялата гвардия сериен тв филм /3 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Туризъм.бг /п/

БНТ HD

06:00
Gearing Up предаване за скоростни спортове
06:25
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
08:10
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
09:00
Тайните на войната документален филм /23 епизод/
09:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
12:10
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
14:15
Спортни новини
14:20
Аз съм…
14:30
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната документален филм /24 епизод/
18:05
Зала на славата
18:20
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
19:10
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
21:00
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
21:50
Спортни новини
22:00
Брат за брата сериен филм /3 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
01:00
Спортни новини
01:10
Брат за брата сериен филм /3 епизод/ /п/ (16)
01:55
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
04:00
Gearing Up предаване за скоростни спортове
04:40
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
В кадър Предизвикателството /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
17:05
Под морските вълни документална поредица
17:15
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
№1 Туризмът: Празници, празници /БНТ 2 Варна/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Туризъм.бг /п/
22:00
Следите остават разследващо предаване
22:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
00:45
Пътеки
01:30
Малки истории /п/
02:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
04:15
Култура.БГ /п/
05:15
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
05:45
Малки истории /п/