Архив телевизионни програми

Начало » 2020 » Януари » 17

Програма на телевизиите за 17 Януари 2020 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Отвътре - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Цитати на деня
21:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
22:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
23:00
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:40
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.3 еп.5
07:00
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели” - комедийно шоу
13:30
Премиера:“Ягодова любов” сериал, еп.29
15:00
Премиера:“Шест сестри” сериал, с.7 еп.452
16:00
“Спасители в планината” - сериал, с.4 еп.2
17:00
bTV Новините
17:20
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:“Свободен дух” сериал, еп.50
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Завинаги” - сериал, с.2 еп.7
21:30
Премиера:"Вътрешен човек” сериал, еп.68
22:30
“Медичите” - сериал, с.3 еп.3
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.8
01:00
“Смелите” - сериал, еп.2
01:50
bTV Новините /п./
02:20
“Преди обед” /п./
04:10
“Бригада Нов дом” /п./ - социален проект
04:50
Втори шанс” - сериал, еп.31

bTV Cinema

06:00
“Седем часа разлика” /п./ сериал, с.3 еп.16, 17
08:00
“Невидима зона” - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
10:30
Телепазар
10:45
“Седем часа разлика” - сериал, с.3 еп.18, 19
12:45
Телепазар
13:00
Клетниците” - драма, музикален, романтичен (САЩ, Великобритания, 2012), режисьор Том Хупър, в ролите: Хю Джакман, Ръсел Кроу, Ан Хатауей, Аманда Сайфред, Еди Редмейн, Колм Уилкинсън, Даниел Хътълстоун, Хелена Бонъм Картър, Саша Барън Коен и др.
16:15
“В какво се превръщат мечтите” - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, Нова Зеландия, 1998), режисьор Винсънт Уорд, в ролите: Робин Уилямс, Куба Гудинг мл., Анабела Шора, Макс фон Сидов, Вернер Херцог и др.
18:30
Телепазар
18:45
“Транспортер 3” - екшън, криминален (Франция, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Оливие Мегатон, в ролите: Джейсън Стейтъм, Наталия Рудакова, Франсоа Берлеан, Робърт Непър, Йерон Крабе и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
Месец на Оскарите:“Ескорт до затвора” - уестърн, приключенски, екшън (САЩ, 2007), режисьор Джеймс Манголд, в ролите: Ръсел Кроу, Крисчън Бейл, Бен Фостър, Логан Лърман, Питър Фонда, Винеса Шоу, Алън Тюдик, Гречен Мол и др.
23:30
“Обратна тяга” - екшън, трилър (САЩ, 1991), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт Де Ниро, Доналд Съдърланд, Дженифър Джейсън Лий, Скот Глен, Ребека Де Морни, Клинт Хауърд и др.
02:15
“Седем часа разлика” /п./ сериал, с.3 еп.18
03:15
“21 грама” - драма, трилър (САЩ, 2003), режисьор Алехандро Г. Иняриту, в ролите: Шон Пен, Бенисио Дел Торо, Наоми Уотс, Дани Хюстън, Шарлот Генсбур, Еди Марсан, Джон Рубинстайн, Мелиса Лио, Клиа ДюВал и др. {14+}

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Райски градини - филм
10:00
По следите на храната - филм
10:30
Да нарисуваш престъпление криминален сериал
11:30
Законът на любовта - романтичен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Хотел “Русия” - сериал, драма, криминален
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Операция История - предаване с Росен Петров /п./
15:30
Новините ON AIR
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Изгряващо слънце - романтичен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полицейски войни - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Телепазарен прозорец
22:30
Полдарк - сериал, историческа драма
23:30
Код “Ято” - военен сериал
00:30
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
02:00
Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Необикновените - първи сезон, еп. 4
06:00
Наръчник за оцеляване от Купър Барет, еп. 4
06:20
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 5
06:40
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 6
07:05
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 22
08:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 10
08:55
Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 8
09:50
Кости - осми сезон, еп. 3
10:45
От местопрестъплението: Маями, еп. 8
11:35
Аз, моя милост и Айрин
13:55
Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 7
14:20
Касъл - четвърти сезон, еп. 17
15:15
Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 9
16:10
Макгайвър - втори сезон, еп. 11
17:10
Кости - осми сезон, еп. 4
18:05
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 7
18:35
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 8
19:00
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 23
20:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 9

Kino Nova

06:00
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
07:00
“Коледно обещание” - романтична комедия с уч. на Джейми Кинг, Люк Макфарлан, Кристи Лейнг, Локлин Мънро и др.
09:00
Любителката на мистерии: Играта започва” - мистерии с уч. на Уилям Кат, Джейми Елман, Кейси Сандър, Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Еди Милс и др.
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 7
12:00
“Да спасиш Медисън” - романтична драма с уч. на Алона Тал, Итън Пек, Зак Лайвли, Си Томас Хауъл и др.
13:45
В кадър
14:15
“За всичко е виновен енотът” (премиера) - драма с уч. на Брайън Кранстън, Дженифър Гарнър, Виктория Бруно, Елъри Спрейбери, Моника Лоусън и др.
16:40
Английският пациент” романтична драма с уч. на Ралф Файнс, Жулиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, Навийн Андрюс, Джулиън Уадхам, Юрген Прохнов и др.
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
21:00
Армагедон” - приключенски екшън с уч. на Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Бен Афлек, Уил Патън, Лив Тайлър, Стив Бушеми, Оуен Уилсън, Майкъл Кларк Дънкън, Питър Стормеър и др.
00:10
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5 /п/
01:10
“У дома през август” - комедия с уч. на Мерил Стрийп, Джулия Робъртс, Юън Макгрегър, Крис Купър,

NOVA

05:20
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 6 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 4
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Черна роза” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Господарка на злото” - с уч. на Анджелина Джоли, Ел Фанинг, Шарлто Копли, Имелда Стаунтън, Лесли Манвил и др.
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 6
00:30
“Нощна смяна” - сериен филм, сезон 3
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Слънце и луна” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Тайните на войната документална поредица /10 епизод/
13:25
Ганьо Балкански се завърна от Европа 4-сериен тв филм /България, 2004г./, 1 част, режисьор Иван Ничев, в ролите: Николай Урумов, Георги Калоянчев, Иван Григоров, Калин Арсов и др.
14:00
Малки истории
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Разследването на Мун тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Завръщане в Брайдсхед тв филм /2 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Миньона игрален филм /копродукция, 1998г./, режисьор Жан Марк Пише, в ролите: Долф Лундгрен, Франсоа Робъртсън, Рок Лафорчън и др. (12)
01:05
Култура.БГ /п/
02:05
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:05
Завръщане в Брайдсхед тв филм /2 епизод/п/
04:05
Дойче веле: Шифт
04:20
Още от деня /п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
07:15
Български уроци - аз уча български
07:30
Най-доброто от… Лексикон /п/
08:00
Ретро спорт Биатлон: Успехите на Екатерина Дафовска
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
В близък план /п/
09:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
10:45
Европейски маршрути
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
14:45
Ще дам всичко от себе си тв новела на Евровизия
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Най-доброто от… Приключения опасни за герои сладкогласни
16:45
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Отворени досиета 2: Цонка Букурова и Дора Бобева. Гражданският протест срещу обгазяването на Русе документална поредица /5 филм/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
Златни ръце /БНТ 2 Русе/избрано/
18:45
История.bg Българският гений, удивил света /2 част/
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Тайните на войната документална поредица /10 епизод/
20:55
Япония днес
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/
21:30
Часът на зрителите
22:00
1992 10-сериен тв филм /Италия, 2015 г./, режисьор Джузепе Галиарди, в ролите: Стефано Акорси, Гуидо Каприно, Мириам Леоне, Доменико Диеле, Теа Фалко и др. /1 епизод/ (16)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Бялата гвардия сериен тв филм /4 епизод/ (16)
00:35
История.bg Българският гений, удивил света /2 част/п/
01:35
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:05
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
Култура.БГ
03:15
Отворени досиета 2: Цонка Букурова и Дора Бобева. Гражданският протест срещу обгазяването на Русе документална поредица /5 филм/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:15
Златни ръце /БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:25
Бялата гвардия сериен тв филм /4 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/

БНТ HD

06:00
Планинско колоездене: Roc d’Azur обзор
06:25
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
08:10
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
09:00
Тайните на войната документален филм /24 епизод/
09:50
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
11:55
Волейбол: Словения - Франция - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
14:10
Спортни новини
14:20
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /9 епизод/
14:45
Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната документален филм /25 епизод/
18:10
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
19:00
Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
20:30
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
21:20
Спортни новини
21:30
Арена футбол
22:00
Брат за брата сериен филм /5 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
00:20
Спортни новини
00:30
Брат за брата сериен филм /5 епизод/ /п/ (16)
01:15
Арена футбол
01:45
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал - Монтерей, среща за 3-то място
03:45
Аз съм…
03:55
Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
05:30
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /8 епизод/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
17:05
Под морските вълни документална поредица
17:15
Малки истории /п/
17:30
До Европа и напред /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс /избрано/
22:30
№1 Туризмът: Празници, празници /БНТ 2 Варна/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Новогодишна приказка 2020 - благотворителен концерт-спектакъл
00:40
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
Концерт на Биг бенд Русе /БНТ 2 Русе/п/
02:20
Отблизо с Мира /п/
03:20
Панорама с Бойко Василев /п/
04:20
Култура.БГ /п/
05:20
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7 /п/
08:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16 /п/
09:20
“Да се посмеем”
10:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12 /п/
11:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 11 /п/
12:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 7 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 7
14:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16
15:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 8, 2 епизода
17:00
“Бунт” - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Матю Рийз, Даниел Чакран, Чък Лидел, Майкъл Флин, Рени Греймс, Мелъни Стоун и др.
19:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 11
20:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2
21:00
“Пожарникарите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 7
22:00
“Робин Худ: Принцът на разбойниците” - приключенски филм с уч. на Кевин Костнър, Морган Фрийман, Майкъл Уинкот, Мери Елизабет Мастрантонио, Крисчън Слейтър и др.
01:00
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:15
Еротичен телепазар