Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 31 Януари 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Тайните на войната документална поредица /12 епизод/
13:30
Славянската цивилизация документален филм /3 серия/
14:00
Малки истории
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Магна Аура, изгубеният град 13-сериен тв филм /България, 2007г./, режисьор Ирина Попова, в ролите: Гюнтер Шос, Васил Василев-Зуека, Николай Урумов, Малин Кръстев и др.
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Завръщане в Брайдсхед тв филм /11 епизод, 1 част/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Договор за убийство игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Кеони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Ръсел Уон, Джема Дайленъдър и др. (14)
01:05
Култура.БГ /п/
02:05
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:05
Завръщане в Брайдсхед тв филм /11 епизод, 1 част/п/
04:05
Дойче веле: Шифт
04:20
Още от деня /п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
07:15
Български уроци - аз уча български
07:30
Най-доброто от… Моята приказка /п/
08:00
БНТ Ретро спорт /п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
В близък план /п/
09:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
10:45
Европейски маршрути
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
14:45
Обещанието на Меиксинг тв новела на Евровизия
15:00
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Най-доброто от… Искам приказка
16:45
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Туризъм.бг /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
Шифт
18:50
Тайните на войната документална поредица /САЩ, 1998 г./, 12 епизод
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Клуб “История.bg
21:00
Европейски маршрути
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/
21:30
Часът на зрителите
22:00
Извън играта /п/
22:30
Новото познание
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Въпрос на чест сериен тв филм /6 епизод/ (14)
00:35
Клуб “История.bg” /п/
01:35
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:05
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
Култура.БГ
03:15
Моделите на Майстора документален филм /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:15
Япония днес /п/
04:25
Въпрос на чест сериен тв филм /6 епизод/п/ (14)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
17:05
Векът на България: 1908 година документална поредица
17:15
Малки истории /п/
17:30
До Европа и напред /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс
22:30
№1 Туризмът: “Непознатата Румъния” /БНТ 2 Варна/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Клуб “История.bg” /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Виждам птица да лети - трибют за Румен Тосков Пловдив джаз фест 2019 /п/
02:10
Отблизо с Мира /п/
03:10
Панорама с Бойко Василев /п/
04:15
Култура.БГ /п/
05:15
Живота си Голгота тя превърна в песен филм за народната певицата Любка Рондова
05:45
Малки истории /п/