Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Февруари 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Славянската цивилизация документален филм /5 серия/
14:00
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на Илайъс анимационен филм
14:45
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
15:10
Магна Аура, изгубеният град тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Извън играта /п/
17:30
Туризъм.бг /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Людмила Гурченко тв филм /2 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
В кадър Не/Възможното включване/2 част/п/
22:05
Джайв Ейсес /Великобритания/ Международен джаз фестивал - Банско 2018
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Младият Върколак 4 тв филм /8 епизод/ (12)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Людмила Гурченко тв филм /2 епизод/п/
03:15
Библиотеката /п/
04:15
Младият Върколак 4 тв филм /8 епизод/п/ (12)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Световните градове на България Стара Загора - свидетел на историята
07:00
Имало едно време: Лозницата на щастието анимационен филм /п/
07:15
Български уроци - аз уча български
07:30
Най-доброто от… Огледалната стая /п/
08:00
Библиотеката /п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Срещи на първия ред: “Д-р Сотир Иванов с пророчицата Ванга” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
09:45
Код 202 сериен телевизионен филм /3 епизод/п/ (12)
10:40
Национални съкровища на Чехия: Вила Тугенхат /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Фамилия Вульпе документален филм
14:10
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
14:50
Финтове и готварство тв новела на Евровизия
15:05
Супер камери Тайната на хартията - силата на удивителните й влакна
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Най-доброто от… Приключенията на козлето Боц
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00
Вокален концерт - песни от Рихард Щраус
19:50
Лека нощ деца Имало едно време: Луната и красавицата
20:00
Код 202 сериен телевизионен филм /4 епизод/ (12)
20:55
Национални съкровища на Чехия: Тршебич
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
22:00
1992 сериен тв филм /10, последен епизод/ (16)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Въпрос на чест сериен тв филм /9 епизод/ (14)
00:35
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
01:05
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:20
Срещи на първия ред: “Д-р Сотир Иванов с пророчицата Ванга” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
02:50
Култура.БГ /п/
03:50
Супер камери Тайната на хартията - силата на удивителните й влакна /п/
04:15
Япония днес /п/
04:25
Въпрос на чест сериен тв филм /9 епизод/п/ (14)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/

БНТ HD

06:00
Часът на спорта
06:15
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
08:00
Планинско колоездене: Roc d’Azur обзор
08:30
Извън играта
09:00
Тайните на войната документален филм /37 епизод/ /п/
09:45
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
11:15
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
13:35
Колоездене: Сантос тур - Австралия обзорна програма
14:30
Спортни новини
14:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната документален филм /38 епизод/
18:00
Зала на славата
18:20
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан пряко предаване от з. “Колодрума” /Пловдив/
20:30
Най-бързият геймър на света магазинно предаване
21:00
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
21:50
Спортни новини
22:00
Брат за брата сериен филм /18 епизод/ (16)
22:45
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
00:35
Спортни новини
00:45
Брат за брата сериен филм /18 епизод/ /п/ (16)
01:30
Gearing Up предаване за скоростни спортове
02:00
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
04:45
Световно първенство по модерен петобой обзор
05:35
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /9 епизод/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Домът на вярата Храм " Успение Богородично” - изповедта на отец Марин /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Народен съд /п/
13:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Отблизо с Мира /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:05
Векът на България: 1910 година документална поредица
17:15
Малки истории /п/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Ново 10+ 2 музикална класация /п/
00:20
Още от деня коментарно предаване /п/
01:00
Бразди /п/
01:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:30
Ново 10+ 2 музикална класация /п/
03:20
Векът на България: 1910 година документална поредица /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:00
Култура.БГ /п/
05:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
05:30
Натисни F1 /п/
05:45
Малки истории /п/