Архив телевизионни програми

Начало » 2020 » Февруари » 07

Програма на телевизиите за 07 Февруари 2020 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Цитати на деня
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Update – предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Бизнесът на Азия – док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Хора на бъдещето – док. филм на Bloomberg
17:30
Непознатият Далечен изток – док. филм на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Цитати на деня
21:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
22:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
23:00
Студио 1 – док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
03:00
В развитие – с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
06:30
Цитати на седмицата /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.14
07:00
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян ТЕЛЕВИЗИЯ
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели” - комедийно шоу
13:30
Премиера:“Обещание” - сериал, еп.8
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.7 еп.67
16:00
“Спасители в планината” - сериал, с.5 еп.7
17:00
bTV Новините
17:20
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:“Свободен дух” сериал, еп.65
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Завинаги” - сериал, с.2 еп.22
21:30
Премиера:"Вътрешен човек” сериал, еп.82
22:30
“Шоуто на Николаос Цитиридис” вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Твърде лично” - сериал, еп.1
01:00
“Спасители в планината” - сериал, с.5 еп.7
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:30
Втори шанс” - сериал, еп.46

bTV Cinema

06:00
“Фамилията” /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
08:15
“Проект"Психокинеза”” - фантастика, екшън, трилър (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Крисчън Сесма, в ролите: Джесика Уберуага, Майкъл Мариначио, Джон Мак, Люк Гос и др.
10:00
Телепазар
10:15
“Фамилията” - сериал, с.2 еп.13, 14
12:45
Телепазар
13:00
Месец на Оскарите:“Елизабет: Златният век” - биографичен, драма, исторически (Великобритания, Франция, Германия, САЩ, 2007), режисьор Шекар Капур, в ролите: Джорди Мойя, Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Саманта Мортън, Джефри Ръш, Том Холандър, Аби Корниш, Лорънс Фокс, Джон Шрапнел, Сюзан Линч и др.
15:15
Месец на Оскарите:“Дървото на живота” - фентъзи, драма (САЩ, 2011), режисьор Терънс Малик, в ролите: Брад Пит, Шон Пен, Джесика Частейн, Хънтър Маккракън, Тай Шеридан, Фиона Шоу и др.
18:00
Телепазар
18:15
Месец на Оскарите:“Господар и командир: Далечният край на света” - приключенски, екшън (САЩ, 2003), режисьор Питър Уиър, в ролите: Ръсел Кроу, Пол Бетани, Били Бойд, Джеймс Д`Арси, Крис Ларкин, Лий Ингълби и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
Месец на Оскарите:“Тренировъчен ден” - екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Скот Глен, Том Беринджър, Снууп Дог, Д-р Дре, Мейси Грей и др.
23:30
Премиера в Месец на Оскарите: “Хищници в мрака” - драма, трилър (САЩ, 2016), режисьор Том Форд, в ролите: Ейми Адамс, Джейк Джиленхол, Айла Фишър, Арми Хамър, Ерън ТейлърДжонсън, Майкъл Шанън, Лора Лини, Джена Малоун и др. {14+}
02:00
Блясъкът на чистия ум” - фантастика, музикален, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Мишел Гондри, в ролите: Джим Кери, Кейт Уинслет, Илайжа Ууд, Марк Ръфало, Кирстен Дънст, Том Уилкинсън и др. {14+}
04:15
“Разходка под слънцето” - мюзикъл, романтичен (Великобритания, САЩ, Италия, 2014 г.), режисьори: Макс Гиуа и Дания Паскуини, в ролите: Хана Артъртън, Грег Уайз, Анабел Сколи, Джулио Берути, Леона Люис и др.

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Страната на изобретателите – филм
10:00
Азия – вкусове и гледки - филм
10:30
Любовни залози – романтичен сериал
11:15
Телепазарен прозорец
11:30
Законът на любовта – романтичен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Едно френско село – исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Операция История – предаване с Росен Петров /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Телепазарен прозорец
16:15
Изгряващо слънце – романтичен сериал
17:15
Телепазарен прозорец
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полицейски войни – криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Полдарк – сериал, историческа драма
23:15
Превозвачът – криминален сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
02:00
Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
05:30
Новините ON AIR /п./

FOX

05:15
Необикновените - втори сезон, еп. 6
06:00
Последният човек на Земята трети сезон, еп. 6
06:20
Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 11
06:40
Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 12
07:05
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 13
08:00
Макгайвър - трети сезон, еп. 2
08:55
Завинаги - първи сезон, еп. 1
09:50
Кости - осми сезон, еп. 18
10:45
От местопрестъплението: Маями, еп. 23
11:35
Риф Брейк, еп. 1
12:35
Империя, еп. 3
13:30
Скорпион, еп. 13
14:25
Касъл - пети сезон, еп. 9
15:15
Завинаги - първи сезон, еп. 2
16:10
Макгайвър - трети сезон, еп. 3
17:10
Кости - осми сезон, еп. 19
18:05
Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 13
18:35
Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 14
19:00
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 14
20:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 24
21:00
Риф Брейк, еп. 2
21:55
Денят, в Който Земята Спря, еп. 1
23:50
Касъл - пети сезон, еп. 10
00:45
Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 13
01:15
Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 14
01:45
Необикновените - втори сезон, еп. 6
02:30
Империя, еп. 4
03:20
Заразата - четвърти сезон, еп. 1
04:05
Кости - осми сезон, еп. 19
04:50
Последният човек на Земята трети сезон, еп. 6

Kino Nova

06:00
“Касъл” - сериал, сезон 8 /п/
07:00
Пинокио” - семеен филм с уч. на Боб Хоскинс, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай, Лучиана Литицето и др., II част /п/
09:00
Любителката на мистерии: О, бебче” - мистерии с уч. на Вики Дейвис, Кларънс Уилямс III, Кейси Сандър, Ричард Лий Джаксън, Кели Мартин и др.
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 8
12:00
Отмъщението” - сериал, сезон 4
13:00
“Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение” мистерии с уч. на Вив Лийкок, Кели Мартин, Нанси Грейс, Матю Макул, Джакомо Баесато и др.
15:00
“Флорънс” - комедийна драма с уч. на Мерил Стрийп, Хю Грант, Саймън Хелбърг, Ребека Фъргюсън, Стенли Таунсенд и др.
17:20
“Легенди за страстта” - романтична драма с уч. на Брад Пит, Антъни Хопкинс, Ейдън Куин, Джулия Ормънд, Хенри Томас, Карина Ломбард и др.
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
Треска за Оскари:“Нито звук” (премиера) - трилър с уч. на Емили Блънт, Джон Кразински, Милисънт Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, Леон Русъм и др.
23:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6 /п/
00:00
“Кръстникът III” - криминален филм с уч. на Ал Пачино, Анди Гарсия, Даян Кийтън София Копола, Талия Шайър, Бриджит Фонда, Джордж Хамилтън, Ели Уолък и др. /п/

NOVA

05:20
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 7 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 4
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Черна роза” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Под прикритие” - сериен филм, сезон 3
22:00
“Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 7
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 7
00:30
“Черният списък: Изкуплението” сериен филм
01:30
“Когато сърцето зове” - сериен филм
02:30
“Завинаги свързани” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Тайните на войната документална поредица /13 епизод/
13:30
Славянската цивилизация документален филм /6 серия/
14:00
Малки истории
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Магна Аура, изгубеният град тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Людмила Гурченко тв филм /4 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
В кръвта игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Джон Стокуел, в ролите: Джина Карано, Кам Жиганде, Исмаел Крус Кордова, Луис Гусман, Трийт Уилямс, Дани Трехо и др. (14)
01:15
Култура.БГ /п/
02:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:15
Людмила Гурченко тв филм /4 епизод/п/
04:10
Дойче веле: Шифт
04:20
Още от деня /п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Имало едно време: Неблагодарният принц анимационен филм /п/
07:15
Български уроци - аз уча български
07:30
Най-доброто от… Приказките на Сребърния делфин /п/
08:00
БНТ Ретро спорт /п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
В близък план /п/
09:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
10:45
Частните музеи в Чехия Музей на уредите за мъчения през Средновековието
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
14:45
Сюрприз тв новела на Евровизия
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Най-доброто от… Палавото скакалче
16:45
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Отворени досиета 3: Иван Сираков. Да оцелееш като син на “бивши” хора. документална поредица, 2019 г. /1 филм/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
Европейски маршрути
18:50
Тайните на войната документална поредица /13 епизод/
19:50
Лека нощ деца Имало едно време: Хитрата въглищарка
20:00
История.bg Народен съд
21:00
Шифт
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/
21:30
Часът на зрителите
22:00
Извън играта /п/
22:30
Новото познание
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Въпрос на чест сериен тв филм /11 епизод/ (14)
00:35
История.bg Народен съд /п/
01:35
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:05
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
Култура.БГ /п/
03:15
Отворени досиета 3: Иван Сираков. Да оцелееш като син на “бивши” хора. документална поредица, 2019 г. /1 филм/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
04:15
Езерата в Унианга /п/
04:25
Въпрос на чест сериен тв филм /11 епизод/п/ (14)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/

БНТ HD

06:00
Зала на славата
06:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
07:35
Световно първенство по модерен петобой обзор
08:30
Gearing Up предаване за скоростни спортове
09:00
Тайните на войната документален филм /39 епизод/
09:45
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
11:35
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - финали
13:25
Аз съм…
13:35
Рали Мароко обзорна програма
14:05
Спортни новини
14:15
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
15:10
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Академик Бултекс /Пловдив/ - четвъртфинална среща от “Ефбет Купа на България”
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Най-бързият геймър на света магазинно предаване
17:40
Аз съм…
17:55
Баскетбол /мъже/: Балкан /Ботевград/ - Черно море Тича /Варна/ - четвъртфинална среща от “Ефбет Купа на България” пряко предаване от з. “Универсиада”
20:00
БНТ Ретро спорт
21:00
Спомени от Лозана обзор на Зимните младежки олимпийски игри
21:30
Суперлига по триатлон магазинно предаване /1 епизод/
21:50
Спортни новини
22:00
Брат за брата сериен филм /20 епизод/ (16)
22:45
Баскетбол /мъже/: Балкан /Ботевград/ - Черно море Тича /Варна/ - четвъртфинална среща от “Ефбет Купа на България”
00:35
Спортни новини
00:45
Брат за брата сериен филм /20 епизод/ /п/ (16)
01:30
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - полуфинали
05:10
Колоездене: Сантос тур - Австралия обзорна програма

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
17:05
Векът на България: 1913 година документална поредица
17:15
Малки истории /п/
17:30
Срещи на първия ред: “Д-р Сотир Иванов с пророчицата Ванга” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс
22:30
Извън играта /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
История.bg Народен съд /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Ново 10+ 2 музикална класация /п/
02:10
Отблизо с Мира /п/
03:10
Панорама с Бойко Василев /п/
04:15
Култура.БГ /п/
05:15
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7 /п/
08:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 11 /п/
09:20
“Да се посмеем”
10:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14 /п/
11:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2, 2 епизода /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 7
14:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17
15:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 9, 2 епизода
17:10
“Кръвта вода не става” - драма с уч. на Мелиса Гилбърт, Линдзи Уогнър, Браян Уимър, Линди Нютън, Грайндър Хийнес и др. /п/
19:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 11
20:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2, 2 епизода
22:00
“Тигър и Дракон” - приключенски екшън с уч. на Чоу Юн Фат, Мишел Йео, Зиу Занг, Чен Чанг и др.
00:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17 /п/
01:30
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:45
Еротичен телепазар