Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Февруари 2020 година

БНТ 1

06:00
Внимание, роботика анимационен филм /п/
06:30
Войната на таралежите 5-сериен тв филм /България, 1987г./, 1 серия, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Морис Асса, Борил Петров, Евгения Божикова, Цветана Манева, Димитър Димитров и др.
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
11:30
Как стигнахме дотук документална поредица
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
15:00
Жълтурко анимационен филм /копродукция, 2014г./, режисьор Крисчън Де Вита
16:30
Какво знае Фейсбук документален филм /Великобритания, 2017г./, режисьор Морис Мей
17:00
Вечната музика
17:30
БНТ на 60 /п/
18:30
Извън играта
19:00
Космическа надпревара документален филм /3 епизод/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Какво правихме през ваканцията игрален филм /Великобритания, 2014г./, режисьори: Анди Хамилтън, Гай Дженкин, в ролите: Розамун Пайк, Дейвид Тенант, Бен Милър, Амилия Блумор, Били Конъли и др.
22:35
По света и у нас
22:50
Всичко за майка ми игрален филм /Испания, 1999г./, режисьор Педро Алмодовар, в ролите: Сесилия Рот, Мариса Паредес, Кандела Пеня, Антония Сан Хуан, Пенелопе Крус, Роса-Мария Сарда и др. (14)
00:35
Чети по устните ми игрален филм /п/ (12)
02:30
Космическа надпревара документален филм /3 епизод/п/
03:35
Тайните на войната документална поредица /13 епизод/ /п/
04:30
Бразди /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/

БНТ 2

06:00
Часът на зрителите /п/
06:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
07:00
Вяра и общество с Горан Благоев
08:00
България от край до край 9
08:30
Разказвачът. Атанас Липчев - непознатият познат документален филм /БНТ 2 Варна/
09:10
Имало едно време: Хитрата въглищарка анимационен филм /п/
09:20
Федерация на династронавтите сериен детски тв филм /2 серия/
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
11:00
В близък план /п/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
12:00
По света и у нас
12:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
14:30
Джинс
15:00
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
15:30
Циклопът /95 години от рождението на писателя Генчо Стоев/ игрален филм по едноименния роман на Генчо Стоев /1976 г./, режисьор Христо Христов, в ролите: Михаил Мутафов, Невена Коканова, Пенка Цицелкова, Никола Дадов и др.
17:00
Одисей документален филм /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
18:55
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
19:50
Лека нощ деца Имало едно време: Вълшебната лодка
20:00
Домът на вярата Обрадовски манастир “Св. Мина”
20:30
До Европа и напред
21:00
Концерт на Джамал Томас бенд /САЩ/ Международен джаз фестивал - Банско 2019
22:00
Забраненото кралство игрален филм /САЩ, Китай, 2008 г./, режисьор Роб Минкоф, в ролите: Джеки Чан, Джет Ли, Колин Чоу, Лиу Ифей и др.
23:40
По света и у нас
23:55
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:55
Днес и утре
01:25
Европейски маршрути
01:35
БНТ Ретро спорт /п/
02:35
По света и у нас /п/
02:50
История.bg Народен съд /п/
03:50
Забраненото кралство игрален филм /п/
05:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/

БНТ HD

06:00
Зала на славата
06:15
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - финали
08:00
Спомени от Лозана обзор на Зимните младежки олимпийски игри
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
10:35
Часът на спорта
10:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, I манш пряко предаване от Шамони /Франция/
12:00
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Суперлига по триатлон магазинно предаване /1 епизод/
13:45
Спортни новини
13:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, II манш пряко предаване от Шамони /Франция/
15:00
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
15:50
Баскетбол /мъже/: Балкан /Ботевград/ - Черно море Тича /Варна/ - четвъртфинална среща от “Ефбет Купа на България”
17:40
Зала на славата
17:55
Баскетбол /мъже/: Полуфинална среща от “Ефбет Купа на България” пряко предаване от з. “Универсиада”
20:00
Най-бързият геймър на света магазинно предаване
20:25
Баскетбол /мъже/: Полуфинална среща от “Ефбет Купа на България” пряко предаване от з. “Универсиада”
22:30
Извън играта
23:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
01:10
Баскетбол /мъже/: Полуфинална среща от “Ефбет Купа на България”
03:00
Колоездене: Сантос тур - Австралия обзорна програма
04:10
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - финали

БНТ World

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Новото познание /п/
07:30
В близък план /п/
08:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
Домът на вярата Храм " Успение Богородично” - изповедта на отец Марин /п/
09:00
Библиотеката /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
История.bg Народен съд /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Жребият сериен тв филм /5 серия/
14:00
Най-доброто от… /100 години от рождението на поетесата Леда Милева/ Леда Милева /първа част/
14:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/п/
15:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2
19:45
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
21:15
Апостолите /70 години от рождението на актьора Антоний Генов/ игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Радко Дишлиев, Антоний Генов, Стоян Стоев, Илия Караиванов и др.
23:20
Б.Т.Р. от кота минус 4 музикален филм
23:45
По света и у нас
00:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
01:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/п/
01:30
В кадър Не/Възможното включване /2 част/п/
02:00
Пътеки /п/
02:45
Домът на вярата Храм " Успение Богородично” - изповедта на отец Марин /п/
03:15
По вода… под земята научнопопулярен филм
03:30
Бизнес.БГ /п/
04:00
Извън играта /п/
04:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
05:00
Библиотеката /п/