Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 27 Февруари 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Бизнес.БГ /п/
13:00
В кадър Последните дни /п/
13:30
Отворени досиета 2: Пастор Христо Куличев. Режимът на БКП срещу християнската вяра документална поредица /България, 2017г./, режисьор Павел Веснаков
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на Илайъс анимационен филм
14:45
Островът на сините птици тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Вечната музика /п/
17:30
Джинс /п/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Най-дългото знаме
19:10
Людмила Гурченко тв филм /16, последен епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Какво ще се случи 2 документална поредица
21:30
Студио Футбол
22:00
Футбол: Интер - Лудогорец, среща - реванш от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от стадион “Сан Сиро”/Милано/
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Людмила Гурченко тв филм /16, последен епизод/п/
03:10
Туристически маршрути /п/
03:35
Днес и утре /п/
04:00
Малки истории /п/
05:00
Какво ще се случи 2 документална поредица/п/
05:25
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Сара и патето: Бързото бавно бунгало анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:20
Термосът тв филм на Евровизия /п/
07:35
Най-доброто от… Хартиени приказки /п/
08:00
Извън играта
08:30
Бизнес.БГ
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
09:45
Синята планета 2 сериен тв филм /4 епизод/п/
10:45
Екология
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/
11:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Пътешествия документална поредица /п/
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
14:45
Дишай с мен тв новела на Евровизия
15:00
Вечната музика
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Най-доброто от… Приказки оттук и там
16:40
Жабокът Спас Национален фестивал “Детска мелодия на годината” 2019
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
19:50
Лека нощ деца Сара и патето: Чантите
20:00
Синята планета 2 сериен тв филм /5 епизод/
21:00
Национални съкровища на Чехия Терезин
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Саудитската династия серийна документална поредица /2 епизод/
22:50
Япония днес
23:05
Рок банда музикален филм
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Въпрос на чест 3 сериен тв филм /1 епизод/ (16)
00:45
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
01:15
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:30
Екология /п/
02:45
Култура.БГ /п/
03:45
Вечната музика /п/
04:15
Въпрос на чест 3 сериен тв филм /1 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Възстановка документален филм /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
17:05
Векът на България: 1924 години документална поредица
17:15
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Туризъм.бг /п/
22:00
В кадър Последните дни
22:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
23:00
Славата на България тв филм /2003 г./, режисьор Васил Барков, в ролите: Джоко Росич, Христо Шопов, Стойчо Мазгалов, Йордан Спиров и др.
23:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
00:45
Пътеки
01:30
Малки истории /п/
02:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:00
Култура.БГ /п/
05:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
05:45
Малки истории /п/