Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Март 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg От Сан Стефано до Берлин /п/
13:30
Предисторията: Богове и поклонници документален филм/5 епизод/
14:05
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на Илайъс анимационен филм
14:45
Островът на сините птици тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Туризъм.бг /п/
17:30
Бразди /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Епопея на забравените: Опълченците на Шипка
19:10
Корпорация “Приключения” тв филм /3 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
В кадър Не/Възможното включване /3 част/ /п/
22:05
Музиката на Кристиан Елзесер Фестивал Jazz IT 2016
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Младият Върколак 5 тв филм /10 епизод/ (12)
00:20
Култура.БГ /п/
01:20
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:20
Корпорация “Приключения” тв филм /3 епизод/п/
03:05
[Дойче Веле: Шифт] /п/
03:20
Отблизо с Мира /п/
04:20
Младият Върколак 5 тв филм /10 епизод/п/ (12)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Един свят по-високо от нас документален филм
06:30
Зомбриела тв филм на Евровизия
06:50
Сара и патето: Циркът на лукчетата анимационен филм /п/
07:05
Български уроци - аз уча български
07:15
Най-доброто от… Детска вокална група “Мечо Пух”
08:00
Библиотеката /п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Срещи на първия ред: “Константин Икономов с Нефит Рилски” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
09:45
Синята планета 2 сериен тв филм /6 епизод/п/
10:45
Национални съкровища на Чехия Крусне хори /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Паркът на Юго /80 години от рождението на белгийския меценат Юго Вутен/ документален филм
14:10
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
14:55
Златни ръце /БНТ 2 Варна/ избрано/
15:05
Супер камери Коприната - суперзвездата на тъканите
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Пожелай си падаща звезда детски тв филм /1996 г./, режисьор Коста Такучев
16:40
Сурвакари Национален фестивал “Детска мелодия на годината” 2019
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00
Музика за сърцето концерт на Шуменската филхармония, диригент Васил Казанджиев
19:50
Лека нощ деца Сара и патето: Голямото подреждане
20:00
Синята планета 2 сериен тв филм /7 епизод/
21:00
Национални съкровища на Чехия Кладруби
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
22:00
Саудитската династия серийна документална поредица /3, последен епизод/
22:50
Япония днес
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Въпрос на чест 3 сериен тв филм /4 епизод/ (16)
00:45
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
01:15
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:45
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:30
Срещи на първия ред: “Константин Икономов с Нефит Рилски” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Култура.БГ /п/
04:00
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
04:15
Въпрос на чест 3 сериен тв филм /4 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/

БНТ HD

06:00
Часът на спорта
06:15
Футбол: Интер - Лудогорец - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:05
Ветроходство: Барколана 51 обзор
09:00
Известният непознат документален филм /п/
10:00
Европейско първенство по борба /82 кг и 97 кг, кл. стил - финали/
11:30
Баскетбол: А1 Академик - Черно море Тича - среща от Националната баскетболна лига
13:20
Най-бързият геймър на света магазинно предаване /2 епизод/ /п/
13:45
Спортни новини
13:50
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /1 епизод/
14:20
Футбол: Порто - Байер /Леверкузен/ - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
16:10
Отрядът сериен филм /9 епизод/ /п/ (12)
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Тереза Маринова
17:30
Началото: Пътешествието на човечеството документален филм /6 епизод/
18:20
Врагове игрален филм /п/
20:00
Посоки игрален филм /п/ (12)
21:50
Спортни новини
22:00
Отрядът сериен филм /10 епизод/ (12)
22:50
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
00:15
Европейско първенство по борба /82 кг и 97 кг, кл. стил - финали/
01:50
Ветроходство: Барколана 51 обзор
02:45
Тенис на маса: Открито първенство на Унгария - полуфинали

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Домът на вярата Пътят на отец Игнатий до храм “Св. Архангел Михаил” с. Сандрово
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg От Сан Стефано до Берлин /п/
13:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Отблизо с Мира /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:05
Векът на България: 1926 година
17:15
Малки истории /п/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:50
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
00:15
Още от деня коментарно предаване /п/
01:00
Бразди /п/
01:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:30
Векът на България: 1926 години документална поредица /п/
02:40
Вечната музика
03:10
Европейски маршрути
03:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:00
Култура.БГ /п/
05:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
05:30
Натисни F1 /п/
05:45
Малки истории /п/