Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Март 2020 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Цитати на деня
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Update – предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Правилата на играта – док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Менторът – док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Смарт час с Живка Попатанасова
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Цитати на деня
21:30
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
22:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
23:00
Бизнесът на Азия – док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
03:00
В развитие – с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
06:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация, сериал, еп.8
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./
13:30
Премиера: “Обещание” - сериал, еп.28
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.7 еп.87
16:00
Спасители в планината” сериал, с.7 еп.3
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера: “Свободен дух” сериал, с.2 еп.5
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Завинаги” - сериал, с.2 еп.40
21:00
“MasterChef” - кулинарно шоу, с.6
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Твърде лично” - сериал, с.2 еп.12
01:00
Спасители в планината” /п./ сериал, с.7 еп.3
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Втори шанс” - сериал, еп.67

bTV Cinema

06:00
Ривърдейл” /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
08:00
Генезис” - фантастика, екшън, мистъри (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Кристофър Нолан, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Джоузеф Гордън-Левит, Елън Пейдж, Том Харди, Кен Утанабе, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Марион Котияр, Пийт Посълтуейт, Майкъл Кейн и др.
11:00
Телепазар
11:15
Ривърдейл” - сериал, с.2 еп.13, 14
13:15
Телепазар
13:30
“Пистолет, куфар и 3 смърдящи варела” - екшън, комедия (България, 2012), режисьор Георги Костов, в ролите: Асен Блатечки, Деян Донков, Ивайло Захариев, Владислав Карамфилов, Георги Кадурин, Златка Керемедчиева, Йордан Данчев и др.
15:30
“Момчетата от Джърси” - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Джон Лойд Янг, Кристофър Уокън, Алексис Краус, Джозеф Русо, Франческа Истууд и др.
18:15
Телепазар
18:30
“Джурасик парк” - приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Ричард Атънбъро, Лора Дърн, Сам Нийл, Джеф Голдблъм, Самюъл Джаксън, Джоузеф Мазело и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
Премиера: “Патешка история” - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018), режисьор Кристофър Дженкинс
23:00
“Затворници” - криминален, драма (САЩ, 2013), режисьор Дени Вилньов, в ролите: Хю Джакман, Джейк Джиленхол, Вайола Дейвис, Мария Бело, Терънс Хауърд, Мелиса Лио, Пол Дейно, Уейн Дювал и др.
02:00
Ривърдейл” /п./ - сериал, с.2 еп.13, 14
04:00
“Не гасете светлината” - хорър (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Сандбърг, в ролите: Териса Палмър, Гейбриъл Бейтман, Мария Бело, Били Бърк, Алиша Вила-Бейли, Мария Ръсел, Ейва Кантрел и др. {16+}

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Фокус: Образование - образователно токшоу
10:30
Истинският Шерлок Холмс филм
11:30
Танц на ръба – сериал, драма /п./
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Едно френско село – исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Телепазарен прозорец
16:15
Изгряващо слънце – романтичен сериал
17:15
Телепазарен прозорец
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Дъщеря на закона – криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Тамплиерите – исторически сериал
23:15
Танц на ръба – сериал, драма
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Money.bg – икономиката, която ни засяга с Георги Минев /п./

FOX

05:15
Касъл, еп. 9
06:00
Последният човек на Земята, еп. 9
06:20
Психаротерапия, еп. 19
06:40
Психаротерапия, еп. 20
07:05
Хавай 5-0, еп. 11
08:00
Магнум, еп. 1
08:55
Завинаги, еп. 22
09:50
Кости, еп. 15
10:45
От местопрестъплението: Маями, еп. 20
11:35
911, еп. 9
12:30
В преследване на щастието, еп. 1
14:45
Семейство Симпсън, еп. 11
15:15
Престъпления от класа, еп. 1
16:10
Магнум, еп. 2
17:10
Кости, еп. 16
18:05
Психаротерапия, еп. 21
18:35
Психаротерапия, еп. 22
19:00
Хавай 5-0, еп. 12
20:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 21
21:00
911, еп. 10
22:00
Явлението, еп. 6
23:00
Живите мъртви, еп. 11
23:50
Касъл, еп. 7
00:45
Хавай 5-0, еп. 12
01:40
Агентите на ЩИТ, еп. 11
02:30
Демоните на Да Винчи, еп. 7
03:20
Легион, еп. 4
04:05
Кости, еп. 16
04:50
Последният човек на Земята, еп. 9

Kino Nova

06:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1 /п/
07:00
“Любовна магия” - романтичен филм с уч. на Ники Дилоуч, Раян Макпартлин, Брияна Лейн, Каролин Хенеси, Джонатан Патрик Мур и др. /п/
09:00
“Всичко, което тя пожела” - комедия с уч. на Лекси Джованоли, Джулия Дъфи, Калъм Уърти, Дидрих Бедър и др. /п/
11:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
12:00
“Семейство под наем” - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/
13:50
“Търси се семейство за Коледа” - семеен филм с уч. на Амбър Райли, Матрея Федор, Присила Фая, Камил Съливан, Джаръд Джоузеф, Алиса Сковбай, Кен Тремблет и др.
15:40
Агент Коди Банкс: Дестинация Лондон” - комедия с уч. на Франки Мюниц, Антъни Андерсън, Хана Спиърит, Синтия Стивънсън, Даниел Ройбък, Ана Чанселър и др. /п/
17:45
“Борг срещу Макенроу” - драма с уч. на Шая Лебьоф, Сверир Гуднасон, Стелън Скарсгард, Тува Новотни и др. /п/
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 9
21:00
“Анон” - трилър с уч. на Клайв Оуен, Аманда Сайфред, Колм Фиоре, Идо Голдбърг, Соня Уолгър, Марк О‘Брайън, Джо Пинг, Себастиън Пигот, Рейчъл Робъртс и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 9 /п/
00:00
“Гризли” - трилър с уч. на Джеймс Марсдън, Томас Джейн, Пайпър Перабо, Скот Глен, Били Боб Торнтън, Микаела Макманъс, Адам Бийч и др.

NOVA

05:20
Нюанси синьо” - сериен филм, сезон 1 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 4
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Черна роза” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) сериен филм
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Като две капки вода” - риалити, нов сезон
23:00
Новините на NOVA
23:30
Нюанси синьо” - сериен филм, сезон 1
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, сезон 11
01:30
Уил и Грейс” - сериен филм
02:30
Завинаги свързани” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:35
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:35
Автопортрет с маска документален филм/България, 2011г./, режисьор Атанас Киряков
14:05
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на Илайъс анимационен филм
14:40
Легенда за Белия глиган тв филм /България, 2004г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Иван Джамбазов, Емил Котев, Биляна Петринска и др.
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:10
Корпорация “Приключения” тв филм /6 епизод/
19:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 790 години от битката при Клокотница
22:00
Телевизионен театър: Когато гръм удари тв постановка /1995г./, режисьор Дочо Боджаков, с участието на: Стефан Данаилов, Пламена Гетова, Любен Чаталов, Евелина Борисова и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Младият Върколак 5 тв филм /12 епизод/ (12)
00:20
Култура.БГ /п/
01:20
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:20
Корпорация “Приключения” тв филм /6 епизод/п/
03:15
Арена Спорт /п/
04:15
Младият Върколак 5 тв филм /12 епизод/п/ (12)
04:55
Още от деня
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Битките за Европа: “Плевен: Краят на войната. Началото на Европа” документален филм /п/
06:35
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
07:05
Сара и патето: Квакането на патето анимационен филм /п/
07:20
Български уроци - аз уча български
07:30
Пожелай си падаща звезда детски тв филм /п/
08:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
Джинс /п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
09:45
Синята планета 2 сериен тв филм /8, последен епизод /п/
10:35
Многоликата Япония
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
11:30
На опера с БНТ 2: “Вълшебната цигулка” /БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Туристически маршрути
14:00
Библиотеката
15:00
Небесно око
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:15
Сребристият жребец анимационен сериен филм /Австралия, 1998 г./1 епизод
16:45
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Пътеки
19:50
Лека нощ деца Сара и патето: Племенницата на дъгата
20:00
Изумителните хотели 6-сериен документален филм /Великобритания, 2016 г./1 епизод/
20:50
Южни хроники: Традиции и маршрути документална поредица /1 епизод/
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
21:30
В близък план
22:00
БНТ Ретро спорт
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Въпрос на чест 3 сериен тв филм /7 епизод/ (16)
00:35
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
01:05
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:25
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
02:55
Култура.БГ /п/
03:55
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
04:25
Въпрос на чест 3 сериен тв филм /7 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
05:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бизнес.БГ /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Арена Спорт /п/
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Библиотеката
17:15
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:10
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 790 години от битката при Клокотница
22:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
Арена Спорт /п/
02:20
БНТ на 60 /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
03:45
Язовец, къде си научнопопулярен филм
04:05
Култура.БГ /п/
05:05
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
05:35
Натисни F1 /п/
05:50
Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/

Диема

06:15
Камиони по леда” - риалити, сезон 8
07:15
Женени с деца” - сериал, сезон 10 /п/
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 8 /п/
08:45
“Касъл” - сериал, сезон 7
10:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 15 /п/
11:00
Скорпион” - сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
14:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4
15:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 15
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 10
16:30
“Дежа Вю” - трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Пола Патън, Адам Голдбърг, Брус Грийнууд, Ерика Александър, Ел Фанинг и др. /п/
19:00
Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 1
20:00
Скорпион” (премиера) - сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00
Заложници” - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Алекс Карзис, Ката Добо, Корей Севиер, Дов Тийфенбах, Лари Дей, Шон Робъртс, Дженифър Бакстър и др.
00:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4 /п/
01:00
Еротичен телепазар