Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Март 2020 година

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Изкуството на 21 век /п/
07:00
Изумителните хотели сериен документален филм /6, последен епизод/п/
07:55
Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/
08:05
Сара и патето: Да поправим тубата анимационен филм /п/
08:20
Български уроци - аз уча български
08:35
Сребристият жребец анимационен сериен филм /7 епизод/п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
С БНТ на училище български език и литература за 1, 2, 3 и 4 клас
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
България от край до край 6 /п/
13:00
С БНТ на училище български език и литература за 7 клас и български език и литература за 1, 2, 3 и 4 клас
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Сребристият жребец анимационен сериен филм /8 епизод/
16:45
До Европа и напред /п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00
Концерт на Уралски младежки симфоничен оркестър
19:50
Лека нощ деца Сара и патето: Вълна на колела
20:00
Кралицата майка документален филм /Великобритания, 2018 г/, 1 епизод
20:45
Южни хроники: Традиции и маршрути документална поредица /7 епизод/
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
22:00
Ченгета сериен тв филм /2 епизод/ (14)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Спортни новини
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Въпрос на чест 4 сериен тв филм /2 епизод/ (16)
00:35
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
01:05
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:25
До Европа и напред /п/
02:55
Култура.БГ /п/
03:55
Часът на зрителите /п/
04:25
Въпрос на чест 4 сериен тв филм /2 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ HD

06:00
Зала на славата: Анка Узунова
06:15
Футбол: ЛАСК /Линц/ - Манчестър Юнайтед - среща от 1/8-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:05
Най-бързият геймър на света магазинно предаване /4 епизод/ /п/
08:30
Извън играта
09:00
Как е устроена вселената документален филм /втори сезон, 5 епизод/ /п/
09:45
Тенис на маса: Открито първенство на Катар - финали
12:00
Баскетбол: Балкан - А1 Академик - среща от Националната баскетболна лига
13:45
Спортни новини
13:50
Футбол: България - Беларус - приятелска среща
15:50
УЕФА Лига Европа: Обзор
16:15
Как е устроена вселената документален филм /втори сезон, 6 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Анка Узунова
17:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини “Банско 2020” документален филм /п/
18:15
Футбол: Олимпиакос - Уулвърхемптън - среща от 1/8-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
20:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
20:30
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /2 епизод/
21:00
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
21:50
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:55
Спортни новини
22:00
Брат за брата 2 сериен филм /3 епизод/ (16)
22:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:50
Футбол: ЛАСК /Линц/ - Манчестър Юнайтед - среща от 1/8-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
00:35
Спортни новини
00:45
Брат за брата 2 сериен филм /3 епизод/ /п/ (16)
01:30
Тенис на маса: Открито първенство на Катар - финали
03:50
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
05:05
Колоездачна обиколка на Прованс обзор

БНТ World

06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
С БНТ на училище български език и литература за 1, 2, 3 и 4 клас
12:00
По света и у нас
12:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
13:00
С БНТ на училище български език и литература за 7 клас и български език и литература за 1, 2, 3 и 4 клас
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:05
Векът на България: 1935 година документална поредица
17:15
Малки истории /п/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:05
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
19:25
Бързо, лесно, вкусно
19:55
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:25
Спортни новини
23:30
After 4 авторски концерт на Живко Петров /2015 г./
00:15
Още от деня коментарно предаване /п/
01:05
Бразди /п/
01:35
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:35
Симфонична рок група “Бендида” концерт с участието на Академичен хор “Света Параскева”, диригент Галина Луканова /п/
03:20
Векът на България: 1935 година документална поредица /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:00
Култура.БГ /п/
05:00
В близък план /п/
05:30
Натисни F1 /п/
05:45
Малки истории /п/