Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Април 2020 година

БНТ 1

06:00
Неделно евангелие
06:05
Внимание, роботика анимационен филм /п/
06:30
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
06:40
Спилитим и Рашо детски тв филм
06:50
Реката анимационен филм
06:55
Пътеки
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
10:00
Десницата на Свети Иван документален филм /България, 2015г./, режисьор Валери Яков
10:55
Празнично богослужение за Второ Възкресение пряко предаване от храм “Св. Неделя”
12:00
По света и у нас
12:30
Домът на вярата Мъглижки манастир “Св. Николай”
13:00
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
13:05
Концерт на Деси Добрева с участието на Джамбо Агушев бенд, Петър Янев с гайдарски ансамбъл и специални гости Мариус Куркински и Мими Николова
14:50
Зоро игрален филм /Италия, 1975г./, режисьор Дучо Тесари, в ролите: Ален Делон, Отавия Пиколо, Стенли Бейкър и др.
16:50
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:55
Епопея на забравените: Ода за Паисий Хилендарски
17:00
Международен цирков фестивал в Монте Карло
17:30
Арена спорт
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Фолклорна танцова панорама
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Уолт преди Мики игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Кхоа Ле, в ролите: Томас Йън Николас, Джон Хедър, Армандо Гутиерес и др.
22:35
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:40
Концерт на Нели Рангелова с участието на Тони Димитрова, Графа, Мария Илиева, Васил Найденов, Георги Христов, Веселин Маринов и др.
00:20
Будю игрален филм /Франция, 2006г./, режисьор Жерар Жюно, в ролите: Жерар Депардийо, Катрин Фро, Жан-Пол Рув, Констанс Дюле, Серж Рябукин и др.
02:05
Джаки игрален филм /п/
03:50
Домът на вярата Мъглижки манастир “Св. Николай”/п/
04:20
Дамите в лилаво игрален филм /п/

БНТ 2

06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
06:50
Живо наследство Чорапите на баба
07:00
Танц за Великден концерт на възпитаници на Национално училище за танцово изкуство
07:45
Невероятното пътешествие на гигантската круша анимационен филм /п/
09:05
Приключенията на Илайъс анимационен филм /п/
09:15
Приказка за теб: Лисицата и щъркела детски куклен филм
09:25
Васко да Гама от село Рупча сериен тв филм /3 епизод/
10:25
Домът на вярата Духовност с отговорност пред хората - отец Теодор, храм “Св.Успение Богородично” /Варна/п/
10:55
Празнично богослужение за Второ Възкресение пряко предаване от храм “Св. Неделя”
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
До Европа и напред /п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Черно-бяло кино: “Любимец 13” игрален филм /България, 1958 г./, режисьор Владимир Янчев, в ролите: Апостол Карамитев, Гинка Станчева, Елена Хранова, Петко Карлуковски и др.
15:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
15:30
Концерт на Мая Нешкова
17:15
Тайните не се чуват тв новела /България, 2019 г./
17:30
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Натисни F1 /п/
18:15
Пасхално послание на Варненския и Великопреславски митрополит Йоан
18:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
19:00
Поклоннически пътеписи от Адриатика до Преспа документален филм /БНТ 2 Благоевград/
19:35
Олтарите на България /БНТ 2 София/
19:50
Лека нощ деца Приключенията на Илайъс
20:00
Съновидеца игрален филм /България, 2018 г./, режисьор Лъчезар Петров, в ролите: Стоил Стоянов, Венелина Лазарова, Катерина Копанкова, Олег Ковачев, Марина Георгиева, Мартин Петрушев, Васил Асенов и др.
20:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:00
Концерт на група “Фондацията” с участието на “Софийска филхармония”, диригент Максим Ешкенази
22:30
Скривалището игрален филм /Франция, 2011 г./, режисьор Аким Искер, в ролите: Жалил Насири, Жил Беломи, Асен Тити, Гийом Вердие, Самира Лашаб, Жан-Франсоа Кере и др.
00:00
Балканска треска концерт на трио Теодосий Спасов /кавал/, Влатко Стефановски /китара/ и Мирослав Тадич /китара/
01:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
03:00
Отец Иван и неговите деца документален филм /п/
04:05
Южни хроники: Зад кулисите документална поредица /7 епизод/п/
04:35
Съновидеца игрален филм /п/
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

06:00
Треска за футбол Световно първенство 2002 г.: Германия - Бразилия - финал
07:35
Прегърни мечтата филм за Летните олимпийски игри Сидни 2000 г.
08:30
Извън играта
09:00
Олимпийски мигове Българските успехи на Летните олимпийски игри Атина 2004 г.
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
Да послушаме кино концерт на Хилда Казасян
13:40
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
13:45
Моето второ аз игрален филм /САЩ/, режисьор Хенри Оулек, в ролите: Стив Мартин, Лили Томлин, Мадолин Смит и др.
15:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
15:15
Зала на славата: Тереза Маринова
15:30
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Мексико - осминафинална среща
18:00
Треска за футбол Световно първенство 2006 г.: Италия - Франция- финал
21:00
Треска за футбол Световно първенство 2010 г.: Нидерландия - Испания - финал
23:30
Олимпийски мигове Българските успехи на Летните олимпийски игри Атина 2004 г.
02:10
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /4 епизод/
02:35
Зала на славата: Таня Богомилова
03:00
Треска за футбол Световно първенство 2006 г.: Италия - Франция- финал

БНТ World

06:20
Домът на вярата Шипченски манастир /п/
06:50
Малки истории
07:50
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
08:50
България от край до край: Посланието
10:00
Концерт на Детския хор на БНР
10:55
Празнично богослужение за Второ Възкресение пряко предаване от храм “Св. Неделя”
12:00
По света и у нас
12:30
Светлина за народите документален филм
13:05
Записки по българските въстания: Кървавото писмо тв сериен филм /9 епизод/
14:05
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
14:35
Легенди за водата балетен спектакъл за деца
15:35
Знаете ли
16:00
Една калория нежност игрален филм /втора част/
17:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
19:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
21:15
Легендата “Щурците” документален филм /България, 2017 г./, режисьор Станислав Терзиев
22:35
Писмо до Америка игрален филм /България, 2000 г./ режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Филип Аврамов, Петър Антонов, Ана Пападопулу, Мая Новоселска и др.
00:20
Кристина Димитрова и Орлин Горанов - 30 години на сцената концерт
02:10
България от край до край: Посланието /п/
03:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
04:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
05:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/