Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Април 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Цар Петър І Миротворецът/п/
13:30
Митове и легенди документален филм
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на Илайъс анимационен филм
14:45
Разследването на Мун тв филм
15:15
72-те най-сладки животни документална поредица
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
23:00
По света и у нас
23:30
Ченгета 2 тв филм (14)
00:25
Култура.БГ /п/
01:25
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
02:25
Питай БНТ /п/
03:35
Митове и легенди документална поредица/п/
04:05
Ченгета 2 тв филм/п/ (14)
04:55
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Ибро Лолов и неговият оркестър
06:30
Туризъм.бг /п/
07:00
Виолета, Жоро и аз тв филм /п/
07:50
Знаете ли
08:10
Приключенията на Илайъс анимационен филм /п/
08:25
Български уроци - аз уча български
08:35
Сребристият жребец анимационен сериен филм /31 епизод/п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Туризъм.бг
13:00
С БНТ на училище
16:00
По света и у нас
16:15
Сребристият жребец анимационен сериен филм /32 епизод/
16:45
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:00
Домът на вярата Духовност с отговорност пред хората - отец Теодор, храм “Св.Успение Богородично” /Варна/п/
19:30
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
19:50
Лека нощ деца Приключенията на Илайъс
20:00
Войните на Наполеон в Русия сериен документален филм /3 епизод/
20:50
Южни хроники: Зад кулисите документална поредица
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
21:30
Пътешествия документална поредица
22:00
Завръщане в Брайдсхед сериен тв филм /7 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Въпрос на чест 5 сериен тв филм /12 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
01:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе /избрано/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:20
180 години родолюбие - църквата “Света Троица” в Банско документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Култура.БГ
04:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
04:30
Въпрос на чест 5 сериен тв филм /12 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Многоликата Япония Изкуството на японската кухня

БНТ HD

06:00
Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Германия - Аржентина - финал
08:45
Треска за футбол Световно първенство 2018 г.: Франция - Хърватия - финал
11:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Германия - осминафинална среща
12:50
Най-красивите голове от европейските футболни квалификации
13:10
Часът на спорта
13:20
Олимпийски мигове Българските успехи на Летните олимпийски игри Атланта 1996 г.
16:15
Пророците на научната фантастика документален филм /САЩ, 2011 г./, 1 епизод
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /1 епизод/
18:00
Треска за футбол Световно първенство 2002 г.: Англия - Бразилия - четвъртфинална среща
19:35
Треска за футбол Световно първенство 2002 г.: Бразилия - Турция - полуфинална среща
21:15
Зала на славата: Даниел Боримиров
21:30
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
21:55
Спортни новини
22:00
Брат за брата 3 сериен филм /1 епизод/ (14)
22:45
Треска за футбол Световно първенство 2002 г.: Англия - Бразилия - четвъртфинална среща
00:25
Спортни новини
00:30
Брат за брата 3 сериен филм /1 епизод/ /п/ (14)
01:20
Треска за футбол Световно първенство 2002 г.: Бразилия - Турция - полуфинална среща
03:10
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
03:40
Олимпийски мигове Българските успехи на Летните олимпийски игри Сидни 2000 г.

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:00
С БНТ на училище
16:00
По света и у нас
16:15
Автопортрет в гръб документален филм за художника Лъчезар Ошавков
17:00
Векът на България: 1954 година документална поредица
17:15
Малки истории /п/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
До Европа и напред
22:30
Домът на вярата Духовност с отговорност пред хората - отец Теодор, храм “Св.Успение Богородично” /Варна/
23:00
По света и у нас
23:30
Телевизионен театър: “Среща в хижата” и “Урок по геометрия” тв постановки, с участието на: Георги Георгиев-Гец, Богомил Симеонов, Ана Маркова, Светослав Пеев, Климент Денчев, Детелина Лазарова
00:20
Още от деня коментарно предаване /п/
01:05
Джинс /п/
01:35
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:35
Телевизионен театър: “Среща в хижата” и “Урок по геометрия” тв постановки /п/
03:25
Светлина за народите документален филм /п/
04:00
Култура.БГ
05:00
Далматинци под знамето на Бенковски документален филм /п/
05:30
Натисни F1
05:45
Малки истории /п/