Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Май 2020 година

БНТ 1

06:00
Рано рани Свети Георги фолклорен филм /България 2015г./, режисьор Явор Бобев
07:00
Денят на храбростта празничен информационен блок
12:00
По света и у нас
12:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:35
Пожелавам ви късмет: Концерт на Георги Христов с участието на: Мария Илиева, Вили Гюлмезова, Красимир Гюлмезов и Нели Рангелова
14:05
Писмо до Америка игрален филм /България, 2000г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Филип Аврамов, Петър Антонов, Ани Пападопулу, Моя Новоселска и др.
15:50
Лодките детски анимационен филм /Норвегия, 2017г./
17:00
Фолклорна танцова панорама
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
Непобеденият генерал - Владимир Вазов документален филм /България, 2019г./, режисьор Татяна Пандурска
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Възвишение игрален филм /България, 2017г./, режисьор Виктор Божинов, в ролите: Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов и др.(14)
23:30
По света и у нас
23:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:50
Концерт на “Ахат” с участието на “Б.Т.Р.", Мирослав Костадинов-Миро, Кирил Маричков, Марио Хосен и Джо Лин Търнър
01:15
Писмо до Америка игрален филм /п/
03:00
Питай БНТ /п/
04:15
Туризъм.бг /п/
04:40
История.bg Военни победи - дипломатически провали/п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Музика под пагон музикален филм /БНТ 2 Русе/
07:00
България от край до край: Посланието
08:10
Олтарите на България: Знамето на Свети Георги /БНТ 2 Благоевград/
08:20
Приключенията на Илайъс анимационен филм /п/
08:35
Приказките на госпожа Виола: Оркестърът и солистите /БНТ 2 Варна/
09:30
Бойните маршове на България документален филм, режисьор и сценарист проф. Любомир Халачев
10:20
70 години ансамбъл “Росна китка” концерт /2016 г./
11:30
Сцените на Русе документален филм /БНТ 2 Русе/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Зарево над Драва игрален филм /1978 г./, режисьор Зако Хеския, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Георги Черкелов, Добринка Станкова, Лидия Вълкова, Петър Слабаков, Андрей Чапразов, Стефан Илиев и др. /първа част/
13:55
Парад на военните духови оркестри /2015 г./
15:45
Битките за Европа: “Клокотница - битката за клокочещата вода” документален филм /България, 2019 г./, режисьор Степан Поляков
16:20
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
16:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:30
Срещи на първия ред: “Красимир Узунов с полк. Борис Дрангов” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
17:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
18:15
Тримата от запаса игрален филм /1978 г./, режисьор Зако Хеския, в ролите: Георги Парцалев, Никола Анастасов, Кирил Господинов, Стойчо Мазгалов, Тюнде Сабо, Вълчо Камарашев и др.
19:50
Лека нощ деца Приключенията на Илайъс
20:00
25 години с песните на Илия Луков концерт
21:40
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/п/
21:50
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе /избрано/
22:20
Олтарите на България: Средновековният храм “Свети Георги” в Кюстендил /БНТ 2 Благоевград/
22:30
Кербала игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Кшищоф Лукашевич, в ролите: Бартоломей Топа, Антоний Круликовски, Христо Шопов, Атер Адел, Александър Сано и др. (16)
00:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
00:30
По света и у нас информационна емисия
00:45
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
01:45
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:15
Срещи на първия ред: “Красимир Узунов с полк. Борис Дрангов” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
02:45
България от край до край: Посланието /п/
03:55
Бойните маршове на България документален филм /п/
04:45
Музика под пагон музикален филм /БНТ 2 Русе/ п/
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Испания
07:55
С велосипед по света: Северна Европа документална поредица /1 епизод/
08:20
Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /12 епизод/
09:00
Светът на бъдещето документален филм /2 епизод/ /п/
09:45
Извън играта
10:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Художествена гимнастика - ансамбли
11:50
Нощ на звездите спектакъл, организиран от фондация “Енчо Керязов”
13:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
13:35
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /3 и 4 епизод/
14:25
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Аржентина - САЩ
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Светът на бъдещето документален филм /3 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Таня Богомилова
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Яник Ноа - Матс Виландер /1983 г./
18:00
Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: Гърция - Чехия - полуфинална среща
20:05
Лига Европа магазинно предаване /15 епизод/
20:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
21:30
Класика от “Ролан Гарос”: Джон Макенроу - Иван Лендъл /1984 г./
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Съдилището игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Асен Блатечки, Мики Манойлович, Ованес Торосян, Ина Николова, Васил Василев-Зуека, Параскева Джукелова, Христо Мутафчиев и др.
23:50
Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: Гърция - Чехия - полуфинална среща
01:55
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Испания
03:50
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
04:25
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Художествена гимнастика - ансамбли

БНТ World

06:00
Морето на мечтите /БНТ 2 Варна /
06:30
Приказките на щурчето: На лъжата краката са къси
07:00
Денят на храбростта празничен информационен блок
12:00
По света и у нас
12:30
Жива традиция концерт /БНТ2 Русе/
13:20
Образ невъзможен документален филм /България, 1996 г./, режисьор Станимир Трифонов, сценарист проф.Тончо Жечев
14:10
Олтарите на България: Средновековният храм “Свети Георги” в Кюстендил /БНТ 2 Благоевград/
14:25
Бетовен: “Симфония” №9 концерт на “Genesis Orchestra” с диригент Йордан Камджалов /2016 г./
15:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
15:30
Военен кореспондент игрален филм /2008 г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Пенко Господинов, Антоний Аргиров, Ирини Жамбонас, Елена Стефанова и др.
17:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
1014 - последната година на Самуил документален филм /БНТ 2 Благоевград/
18:50
Олтарите на България: Знамето на Свети Георги /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Врагове игрален филм /България, 2017 г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Иван Бърнев, Валентин Ганев, Асен Блатечки, Стефан Мавродиев, Христо Ушев и др.
22:35
В близък план
23:05
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:35
Разпятието на една песен филм за първия български химн “Шуми Марица”
00:00
По света и у нас
00:15
Следите остават, концерт на “Клас”
01:45
Образ невъзможен документален филм /п/
02:35
Бразди /п/
03:05
От мегдана концерт на Северняшкия ансамбъл - Плевен /п/
04:05
Живо наследство: Къшей дъхав хляб от Добруджа
04:15
1014 - последната година на Самуил документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
05:05
В близък план /п/
05:35
Натисни F1
05:50
Векът на България: 1961 година документална поредица /п/