Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Май 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:35
Бизнес.БГ /п/
13:00
Следите остават /п/
13:30
Срещи на първия ред: д-р Сотир Иванов с пророчицата Ванга документална поредица
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Вечната музика /п/
17:30
Джинс /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Детски песенен конкурс “Евровизия 2015”
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Милиарди 2 тв филм (14)
00:35
Култура.БГ /п/
01:35
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:35
Питай БНТ /п/
03:45
[Дойче веле: Шифт] /п/
04:00
Милиарди 2 тв филм /п/ (14)
05:00
Туристически маршрути /п/
05:25
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
07:00
Как е устроена Вселената: Несбъднати светове сериен документален филм /7 епизод/п/
07:45
Най-големите музеи в света Италианското посолство в Париж /п/
08:10
Приключенията на Илайъс анимационен филм /п/
08:25
Български уроци - аз уча български
08:35
Бърколино детски куклен тв сериал
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
С БНТ на училище
11:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Пътешествия документална поредица /п/
13:00
С БНТ на училище
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус
17:00
Тибет - рай на земята
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
19:50
Лека нощ деца Приключенията на Илайъс
20:00
Как е устроена Вселената: Раждането на Земята сериен документален филм /8 епизод/
20:45
Най-големият музей в света Мон Сен Мишел
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
22:00
Денят на бащата 6-сериен тв филм /България, 2018 г./, режисьор Павел Веснаков, в ролите: Захари Бахаров, Весела Бабинова, Патрик Шон Хесън, Александър Сано, Глория Петкова и др. /1 епизод/ (14)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Не убивай сериен тв филм /12 епизод/ (12)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
01:00
Извън играта /п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:20
Туризъм.бг /п/
02:50
Олтарите на България: Знамето на Свети Георги /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Култура.БГ
04:00
Пирински соколи /БНТ 2 Благоевград/п/
04:30
Не убивай сериен тв филм /12 епизод/п/ (12)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ HD

06:00
Зала на славата: Мария Гроздева
06:20
Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: Португалия - Гърция - финал
08:10
УЕФА Лига Европа - класически мачове
09:00
Светът на бъдещето документален филм /8 епизод/ /п/
09:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Аржентина - САЩ, полуфинална среща
11:20
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Русия - Испания, полуфинална среща
13:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Тенис /жени/, Серина Уилямс /САЩ/ - Мария Шарапова /Русия/, финал
14:05
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Тенис /мъже/, Роджър Федерер /Швейцария/ - Анди Мъри /Великобритания/, финал
15:40
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Светът на бъдещето документален филм /9 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Анка Узунова
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Андре Агаси - Андрей Медведев /1999 г./
18:00
Треска за футбол Европейско първенство 1996 г.: Германия - Чехия - финал
20:20
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /1 и 2 епизод/
21:10
Зала на славата: Даниел Боримиров
21:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:30
Класика от “Ролан Гарос”: Дженифър Каприати - Ким Клайстерс /2001 г./
21:55
Спортни новини
22:00
Брат за брата 3 сериен филм /16 епизод/ (16)
22:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:50
Треска за футбол Европейско първенство 1996 г.: Германия - Чехия - финал
01:10
Спортни новини
01:15
Брат за брата 3 сериен филм /16 епизод/ /п/ (16)
02:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Аржентина - САЩ, полуфинална среща
03:45
Часът на спорта
04:00
Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: Португалия - Гърция - финал

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
С БНТ на училище
11:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус
12:00
По света и у нас
12:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
13:00
С БНТ на училище
16:00
По света и у нас
16:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус
17:00
Векът на България: 1966 година документална поредица
17:15
Малки истории
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
№1 Туризмът: Енергийните места в България /БНТ 2 Варна/
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Туризъм.бг /п/
22:00
Следите остават
22:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
23:00
По света и у нас
23:30
Часът на българската музика Катя Филипова
00:20
Още от деня коментарно предаване /п/
00:35
Пътеки
01:20
Малки истории /п/
02:20
Виждам птица да лети - трибют за Румен Тосков Пловдив джаз фест 2019 /п/
03:20
Бързо, лесно, вкусно
03:50
Векът на България: 1966 година документална поредица /п/
04:00
Култура.БГ
05:00
Часът на зрителите /избрано/п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
05:45
Малки истории /п/