Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Май 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:35
Началото: Пътешествието на човечеството документална поредица
13:30
Срещи на първия ред: Красимир Узунов с полковник Борис Дрангов документална поредица
14:00
Малки истории
15:00
Антарктика документална поредица
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване/п/
17:30
В близък план /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Песенен конкурс “Евровизия 2017” /1 част/
23:00
По света и у нас
23:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:15
Песенен конкурс “Евровизия 2017” /2 част/
00:50
Подземен свят игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Лен Уайзман, в ролите: Кейт Бекинсейл, Скот Спийдман, Майкъл Шийн, Шейн Броли, Бил Най и др. (14)
02:50
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:05
[Дойче Веле: Шифт] /п/
04:20
Още от деня /п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Европейски маршрути
06:40
Ретро спорт Европейско първенство по художествена гимнастика - Флоренция, 1986
08:05
Приключенията на Илайъс анимационен филм /п/
08:20
Български уроци - аз уча български
08:30
Бърколино детски куклен тв сериал
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
С БНТ на училище
11:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
В близък план /п/
13:00
С БНТ на училище
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус
17:00
Земята е само една Да направим почвата здрава
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Вечната музика /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Непобеденият генерал - Владимир Вазов документален филм
19:15
Частните музеи в Чехия Музей на часовниците /п/
19:25
Супер камери
19:50
Лека нощ деца Приключенията на Илайъс
20:00
История.bg Гениалният въстанически водач /п/
21:00
Шифт /п/
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/
21:30
Часът на зрителите /избрано/
22:00
Туристически маршрути
22:25
Новото познание
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:10
Натисни F1 /п/
23:25
Не убивай сериен тв филм /13 епизод/ (12)
00:15
Земята е само една Да нахраним жеравите
00:35
История.bg Гениалният въстанически водач /п/
01:35
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:05
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
02:35
Култура.БГ
03:35
Световно наследство
03:55
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:25
Не убивай сериен тв филм /13 епизод/п/ (12)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ HD

06:00
Треска за футбол Европейско първенство 2000 г.: Франция - Италия - финал
08:05
Лига Европа магазинно предаване /15 епизод/
08:30
Светът на бъдещето документален филм /9 епизод/ /п/
09:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, САЩ - Испания, финал
11:00
Най-бързият геймър на света
11:25
Аз съм…
11:30
Зала на славата: Мария Гроздева
11:50
С велосипед по света: Северна Европа документална поредица /2 епизод/
12:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Волейбол /мъже/, Русия - Бразилия - финал
14:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Художествена гимнастика - ансамбли
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Светът на бъдещето документален филм /10 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Даниел Боримиров
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Дженифър Каприати - Ким Клайстерс /2001 г./
18:00
Треска за футбол Европейско първенство 1988 г.: Нидерландия - СССР - финал
19:35
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /3 и 4 епизод/
20:25
Зала на славата: Боян Радев
20:40
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Борба /жени/ - Елица Янкова
21:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:30
Класика от “Ролан Гарос”: Густаво Куертен - Алекс Кореча /2001 г./
21:55
Спортни новини
22:00
Брат за брата 3 сериен филм /16 епизод/ (16)
22:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:50
Треска за футбол Европейско първенство 1988 г.: Нидерландия - СССР - финал
00:25
Спортни новини
00:30
Брат за брата 3 сериен филм /16 епизод/ /п/ (16)
01:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, САЩ - Испания, финал
03:00
Световна купа по ветроходство репортаж от Маями
03:55
Треска за футбол Европейско първенство 2000 г.: Франция - Италия - финал

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
С БНТ на училище
11:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус
12:00
По света и у нас
12:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
13:00
С БНТ на училище
16:00
По света и у нас
16:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус
17:00
Векът на България: 1967 година документална поредица
17:15
Малки истории /п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
До Европа и напред /избрано/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс /п/
22:30
№1 Туризмът: Енергийните места в България /БНТ 2 Варна/п/
23:00
По света и у нас
23:10
История.bg Гениалният въстанически водач /п/
00:10
Още от деня коментарно предаване /п/
00:50
Отблизо с Мира /п/
01:50
Цветя под водата научнопопулярен филм /п/
02:15
Панорама с Бойко Василев /п/
03:15
Векът на България: 1967 година документална поредица /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Култура.БГ
05:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
05:45
Малки истории /п/