Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Май 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:35
Бизнес.БГ /п/
13:00
В кадър Наука за живота /п/
13:30
Културното наследство на България 2 4-серийна документална поредица /България, 2010г./, режисьор Бойчо Божиновски
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Вечната музика /п/
17:30
Джинс Родът на Николай Овчаров /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Като котка на околовръстното игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Рикардо Милани, в ролите: Паола Кортелези, Антонио Албанезе, Соня Берамаско, Аличе Мазели, Симоне ди Бианки и др.
22:40
Пристанищата на света документална поредица
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Пучини за начинаещи игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Мария Магенти, в ролите: Джъстин Кърк, Гречън Мол, Елизабет Рейсър, Тина Бенко, Дженифър Дъндас, Джулиан Никълсън и др. (14)
01:00
Култура.БГ /п/
02:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:00
Питай БНТ /п/
04:10
[Дойче Веле: Шифт] /п/
04:25
Малки истории /п/
05:25
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
07:00
Как е устроена Вселената: Оръжия за масово унищожение сериен документален филм /14 епизод/п/
07:45
Отвъдморски сюжети документална поредица /п/
08:10
Приключенията на Илайъс анимационен филм /п/
08:25
Български уроци - аз уча български
08:35
Бърколино детски куклен тв сериал
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
13:00
С БНТ на училище
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
19:50
Лека нощ деца Приключенията на Илайъс
20:00
Как е устроена Вселената: Черна дупка ли е създала Млечния път? сериен документален филм /15 епизод/
20:45
Отвъдморски сюжети документална поредица
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
22:00
Отдел “Фалшива самоличност” 3 10-сериен игрален филм /Франция, 2017 г./, режисьор Самюел Коларде, в ролите: Матийо Касовиц, Жан-Пиер Дарусен, Сара Жиродо, Зинеб Трики и др. /първи епизод/ (12)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Не убивай сериен тв филм /22 епизод/ (12)
00:35
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
01:05
Извън играта
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:25
Туризъм.бг /п/
02:55
Култура.БГ
03:55
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
04:25
Не убивай сериен тв филм /22 епизод/п/ (12)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол България - Италия - квалификационна среща за световното първенство през 2014 г.
08:05
Лига Европа магазинно предаване /16 епизод/
08:30
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /3 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Европейско първенство Виена 1984 г.
10:35
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Спортна гимнастика - индивидуален многобой /мъже/
13:15
Най-бързият геймър на света
13:40
Аз съм…
13:50
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Футбол /мъже/, Бразилия - Германия - финал
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /4 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Класика от “Ролан Гарос”: Рафаел Надал - Робин Сьодерлинг /2010 г./
18:00
Треска за футбол България - Русия- квалификационна среща за световното първенство през 1998 г.
19:30
Зала на славата: Андон Николов
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
21:30
Класика от “Ролан Гарос”: На Ли - Франческа Скиавоне /2011 г./
21:55
Спортни новини
22:00
Брат за брата 3 сериен филм /25 епизод/ (16)
22:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:50
Треска за футбол България - Русия- квалификационна среща за световното първенство през 1998 г.
00:25
Спортни новини
00:30
Брат за брата 3 сериен филм /25 епизод/ /п/ (16)
01:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
02:55
Зала на славата: Андон Николов
03:15
World Chase Tag - скоростна надпревара обзорна програма
04:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Спортна гимнастика - отборно /мъже/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
13:00
С БНТ на училище
16:00
По света и у нас
16:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
17:15
Малки истории
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
№1 Туризмът: Назад към историята /БНТ 2 Варна/
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Туризъм.бг /п/
22:00
В кадър Наука за живота /п/
22:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/избрано/
23:00
По света и у нас
23:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
00:45
Пътеки
01:30
Малки истории /п/
02:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Култура.БГ
05:00
Часът на зрителите /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
05:45
Малки истории