Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 29 Май 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:35
Началото: Пътешествието на човечеството документална поредица
13:30
Културното наследство на България 2 документална поредица
14:00
Малки истории
15:00
[Дойче Веле: Шифт]
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване/п/
17:30
В близък план
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
БНТ на 60 Недялко Йорданов и Емил Табаков
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
От другата страна на огледалото /90 години от рождението на Константин Джидров/ игрален филм /България, 1977г./, режисьор Иля Велчев, оператор: Константин Джидров, в ролите: Рената Дралчева, Юрий Ангелов, Ириней Константинов и др.
01:05
Култура.БГ /п/
02:05
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:05
Питай БНТ /п/
04:20
Още от деня /п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Ретро спорт Футбол: Успехите на националния отбор през 60-те и 70-те години
08:05
Приключенията на Илайъс анимационен филм /п/
08:20
Български уроци - аз уча български
08:30
Бърколино детски куклен тв сериал
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
С БНТ на училище
11:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
В близък план /п/
13:00
С БНТ на училище
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Шифт
18:35
Следваща спирка - кино “Одеон” документален филм /България, 2015 г./, режисьор Екатерина Минкова
19:50
Лека нощ деца Приключенията на Илайъс
20:00
Лучия Ди Ламермур” - опера от Гаетано Доницети спектакъл на Държавна опера Стара Загора /втора част/
21:05
Читалището документален филм
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/
21:25
Часът на зрителите
22:05
Извън играта /п/
22:25
Новото познание
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Не убивай сериен тв филм /23 епизод/ (12)
00:40
История.bg Учители на свещеното слово
01:40
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:10
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе /избрано/
02:40
Култура.БГ
03:40
Златни ръце /БНТ 2 Русе/
03:50
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:20
Не убивай сериен тв филм /23 епизод/п/ (12)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ HD

06:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
06:25
Треска за футбол България - Нидерландия - квалификационна среща за европейското първенство през 2008 г.
08:15
УЕФА Лига Европа - класически мачове
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /4 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Валядолид 1985 г.
11:10
В кадър: Като една документален филм за ансамбъла на България по художествена гимнастика /2016 г./
11:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Спортна гимнастика - индивидуален многобой /жени/
13:40
World Chase Tag - скоростна надпревара обзорна програма
14:30
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /5 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Класика от “Ролан Гарос”: На Ли - Франческа Скиавоне /2011 г./
18:00
Треска за футбол България - Уелс - квалификационна среща за европейското първенство през 1996 г.
19:30
Зала на славата: Любомир Ганев
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
21:30
Класика от “Ролан Гарос”: Роджър Федерер - Новак Джокович /2011 г./
21:55
Спортни новини
22:00
Брат за брата 3 сериен филм /26 епизод/ (16)
22:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:50
Треска за футбол България - Уелс - квалификационна среща за европейското първенство през 1996 г.
00:25
Спортни новини
00:30
Брат за брата 3 сериен филм /26 епизод/ /п/ (16)
01:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
03:00
Световна купа по ветроходство репортаж от Маями
03:50
Зала на славата: Любомир Ганев
04:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Спортна гимнастика - отборно /жени/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
С БНТ на училище
11:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
13:00
С БНТ на училище
16:00
По света и у нас
16:15
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
17:15
Малки истории /п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
С БНТ на училище: Матурата на фокус /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс /п/
22:30
Извън играта
23:00
По света и у нас
23:30
История.bg Учители на свещеното слово /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Отблизо /п/
02:10
Застрашените влечуги и амфибии научнопопулярен филм /п/
02:25
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Култура.БГ
05:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
05:45
Малки истории /п/