Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:35
Бизнес.БГ /п/
13:00
Следите остават /п/
13:30
Огън и плам документален филм /България, 2003г./, режисьор Иван Трайков
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Вечната музика /п/
17:30
Джинс Родът на Златю Бояджиев /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Случайна любов игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Дейвид Ръсел, в ролите: Джесика Бийл, Джейк Джилънхол, Джеймс Марсдън, Трейси Морган и др.
22:40
Пристанищата на света документална поредица
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Тайният агент тв филм /4, последен епизод/
00:20
Култура.БГ /п/
01:20
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:20
Питай БНТ /п/
03:30
Малки истории /п/
04:30
Тайният агент тв филм /4, последен епизод/
05:15
[Дойче Веле: Шифт]
05:30
Още от деня /п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Светът на бъдещето: Интелектът на бъдещето сериен документален филм /5 епизод/п/
07:45
Отвъдморски сюжети документална поредица /п/
08:15
Маша и Мечока анимационен филм /п/
08:25
Български уроци - аз уча български
08:35
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Пътешествия документална поредица /п/
13:00
С БНТ на училище
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Извън играта
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
19:50
Лека нощ деца Маша и Мечока
20:00
Светът на бъдещето: Колите на бъдещето сериен документален филм /6 епизод/
20:45
В памет на проф. Вера Ганчева: “До Европа и напред
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Отдел “Фалшива самоличност” 3 сериен тв филм /7 епизод/ (12)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Пепел сериен тв филм /4 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
01:00
Извън играта /п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:15
Туризъм.бг /п/
02:45
Олтарите на България /БНТ 2 София /п/
03:00
Култура.БГ
04:00
В кадър /п/
04:30
Пепел сериен тв филм /4 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол ПСВ Айндховен - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2013-2014 г./
08:00
С велосипед по света: Северна Европа документална поредица /2 епизод/
08:30
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 3 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Европейско първенство Хелзинки 1988 г.
10:55
Състезанието на техния живот документална поредица /5 епизод/
11:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
13:20
Световно първенство по рафтинг репортаж
14:15
Спортни новини
14:20
Аз съм…
14:30
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 4 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Любомир Ганев
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Мартина Навратилова - Крис Евърт /1986 г./
18:00
Треска за футбол Левски - Олимпик /Марсилия/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2005-2006 г./
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Франция - Китай
21:30
Зала на славата: Здравка Йорданова
21:50
Спортни новини
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Милиарди сериен филм /4 епизод/ (16)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Треска за футбол Левски - Олимпик /Марсилия/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2005-2006 г./
00:50
Спортни новини
01:00
Милиарди сериен филм /4 епизод/ /п/ (16)
02:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
03:35
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
04:10
Часът на спорта
04:20
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
13:00
С БНТ на училище
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
17:00
Векът на България: 1976 година документална поредица
17:10
Малки истории
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Туризъм.бг /п/
22:00
Следите остават
22:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/избрано/
23:00
По света и у нас
23:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
00:45
Пътеки
01:30
Малки истории /п/
02:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Култура.БГ
05:00
Часът на зрителите /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
05:45
Малки истории /п/