Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Срещи на първия ред: Доц. Стефан Тъпанов с Молерите документален филм /България, 2019г./, режисьор Валери Яков
14:00
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 Нешка Робева /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 30 години от първите демократични избори в България
22:00
Телевизионен театър: Зет - англичанин тв постановка /1987г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Мария Стефанова, Георги Русев, Албена Хаджиева, Люба Алексиева и др.
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Цената на захарта 4-сериен тв филм /копродукция, 2014г./, 1 епизод, режисьор Жан ван де Велде, в ролите: Гайте Янсен, Йота Вонг Лой Синг, Кеес Боот и др. (14)
00:25
Лято с БНТ /п/
02:25
Питай БНТ /п/
03:30
[Дойче веле: Шифт] /п/
03:45
Туристически маршрути
04:10
Цената на захарта тв филм/1 епизод/п/ (14)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Мост към Кристо документален филм /п/
06:35
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
07:05
Светът на бъдещето: Колите на бъдещето сериен документален филм /6 епизод/п/
07:50
Отвъдморски сюжети документална поредица /п/
08:20
Маша и Мечока анимационен филм /п/
08:30
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:00
Под морските вълни документална поредица
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Туристически маршрути
13:00
С БНТ на училище /п/
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Пътеки
19:50
Лека нощ деца Маша и Мечока
20:00
Светът на бъдещето: Градският транспорт на бъдещето сериен документален филм /7 епизод/
20:45
Отвъдморски сюжети документална поредица
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
21:30
В близък план
22:00
Ретро спорт Балканско първенство по лека атлетика - Атина 1984 година
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Пепел сериен тв филм /5 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
01:00
Опера на открито /БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
Земята е само една Живи същества /п/
02:30
Лято с БНТ
04:30
Пепел сериен тв филм /5 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ 3

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол Динамо /Москва/ - ЦСКА - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2009-2010 г./
08:00
Арена спорт
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 5 епизод/ /п/
09:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
11:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
13:45
Спортни новини
13:50
Извън играта
14:20
Ветроходство: Барколана 51 обзор
15:10
Арена спорт
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 6 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Александър Томов
17:35
Класика от “Ролан Гарос”: Моника Селеш - Щефи Граф /1992 г./
18:00
Треска за футбол ЦСКА - Блекбърн - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Испания - Аржентина
21:10
Зала на славата: Даниел Боримиров
21:25
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /1 епизод/
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /5 епизод/ (16)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Танго за свободата двусериен игрален филм /1 част/ /п/
00:40
Спортни новини
00:45
Милиарди сериен филм /5 епизод/ /п/ (16)
01:45
Треска за футбол ЦСКА - Блекбърн - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
03:35
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
04:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Библиотеката
17:15
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 30 години от първите демократични избори в България
22:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60 Нешка Робева /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Следите остават /п/
01:40
Арена спорт /п/
02:40
БНТ на 60 Нешка Робева /п/
03:35
Бързо, лесно, вкусно
04:05
Питай БНТ /п/
05:05
Ципокрилите насекоми - осите научнопопулярен филм
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Векът на България: 1977 година документална поредица /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол Динамо /Москва/ - ЦСКА - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2009-2010 г./
08:00
Арена спорт
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 5 епизод/ /п/
09:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
11:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
13:45
Спортни новини
13:50
Извън играта
14:20
Ветроходство: Барколана 51 обзор
15:10
Арена спорт
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 6 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Александър Томов
17:35
Класика от “Ролан Гарос”: Моника Селеш - Щефи Граф /1992 г./
18:00
Треска за футбол ЦСКА - Блекбърн - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Испания - Аржентина
21:10
Зала на славата: Даниел Боримиров
21:25
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /1 епизод/
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /5 епизод/ (16)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Танго за свободата двусериен игрален филм /1 част/ /п/
00:40
Спортни новини
00:45
Милиарди сериен филм /5 епизод/ /п/ (16)
01:45
Треска за футбол ЦСКА - Блекбърн - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
03:35
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
04:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Библиотеката
17:15
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 30 години от първите демократични избори в България
22:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60 Нешка Робева /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Следите остават /п/
01:40
Арена спорт /п/
02:40
БНТ на 60 Нешка Робева /п/
03:35
Бързо, лесно, вкусно
04:05
Питай БНТ /п/
05:05
Ципокрилите насекоми - осите научнопопулярен филм
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Векът на България: 1977 година документална поредица /п/