Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg 30 години от първите демократични избори в България /п/
13:30
Епиграмите на Темида документален филм /България, 2019г./, режисьор Анна Мельова
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Отблизо /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
19:55
Стига ми се, момне ле
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Моят плейлист Теодоси Теодосиев/п/
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Цената на захарта тв филм/2 епизод/ (14)
00:25
Лято с БНТ /п/
02:25
Питай БНТ /п/
03:30
[Дойче веле: Шифт] /п/
03:45
Туристически маршрути
04:10
Цената на захарта тв филм /2 епизод/п/ (14)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
06:30
Туризъм.бг /п/
07:00
Светът на бъдещето: Транспорт на бъдещето сериен документален филм /7 епизод/п/
07:45
Отвъдморски сюжети документална поредица /п/
08:10
Маша и Мечока анимационен филм /п/
08:20
Български уроци - аз уча български
08:30
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:00
Под морските вълни документална поредица
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Туризъм.бг
13:00
С БНТ на училище /п/
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:00
Домът на вярата Храм “Св. Никола” в с.Червен брег /п/
19:30
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
19:50
Лека нощ деца Маша и Мечока
20:00
Светът на бъдещето: Самолетите на бъдещето сериен документален филм /8 епизод/
20:45
Досието на смеха /95 години от рождението на актьора Георги Парцалев/ документален филм
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
21:30
Пътешествия документална поредица
22:00
Отдел “Фалшива самоличност” 3 сериен тв филм /8 епизод/ (12)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Пепел сериен тв филм /6 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
01:00
Великото сбогуване документален филм /п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
Земята е само една Електромобил - ръчно производство /п/
02:30
Лято с БНТ
04:30
Пепел сериен тв филм /6 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ 3

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол Литекс - Астън Вила - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2008-2009 г./
08:00
Състезанието на техния живот документална поредица /6 епизод/
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 6 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Европейско първенство Щутгарт 1992 г.
10:40
Европейско първенство по спортна гимнастика Москва 1987 г. /многобой, жени/
11:30
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Испания - Аржентина
12:55
Часът на спорта
13:05
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
14:05
Спортни новини
14:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 7 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Таня Богомилова
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Мартина Хингис - Щефи Граф /1992 г./
18:00
Треска за футбол ЦСКА - Шахтьор /Донецк/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, САЩ - Аржентина - четвъртфинална среща
21:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:20
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /2 епизод/
21:50
Спортни новини
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Милиарди сериен филм /6 епизод/ (16)
23:00
Танго за свободата двусериен игрален филм /2 част/ /п/
00:40
Спортни новини
00:45
Милиарди сериен филм /6 епизод/ /п/ (16)
01:45
Треска за футбол ЦСКА - Шахтьор /Донецк/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
03:35
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
04:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:00
Векът на България: 1978 година документална поредица
17:10
Малки истории
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
До Европа и напред
22:30
Домът на вярата Храм “Св. Никола” в с.Червен брег
23:00
По света и у нас
23:30
Телевизионен театър: Зет англичанин тв постановка /1987 г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Мария Стефанова, Георги Русев, Албена Хаджиева, Люба Алексиева, Емил Джуров и др.
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Джинс Родът на Валди Тотев /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
Телевизионен театър: Зет англичанин тв постановка /п/
03:40
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно
04:20
Питай БНТ /п/
05:20
Векът на България: 1978 година документална поредица /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Малки истории /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол Литекс - Астън Вила - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2008-2009 г./
08:00
Състезанието на техния живот документална поредица /6 епизод/
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 6 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Европейско първенство Щутгарт 1992 г.
10:40
Европейско първенство по спортна гимнастика Москва 1987 г. /многобой, жени/
11:30
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Испания - Аржентина
12:55
Часът на спорта
13:05
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
14:05
Спортни новини
14:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 7 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Таня Богомилова
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Мартина Хингис - Щефи Граф /1992 г./
18:00
Треска за футбол ЦСКА - Шахтьор /Донецк/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, САЩ - Аржентина - четвъртфинална среща
21:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:20
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /2 епизод/
21:50
Спортни новини
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Милиарди сериен филм /6 епизод/ (16)
23:00
Танго за свободата двусериен игрален филм /2 част/ /п/
00:40
Спортни новини
00:45
Милиарди сериен филм /6 епизод/ /п/ (16)
01:45
Треска за футбол ЦСКА - Шахтьор /Донецк/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
03:35
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
04:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:00
Векът на България: 1978 година документална поредица
17:10
Малки истории
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
До Европа и напред
22:30
Домът на вярата Храм “Св. Никола” в с.Червен брег
23:00
По света и у нас
23:30
Телевизионен театър: Зет англичанин тв постановка /1987 г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Мария Стефанова, Георги Русев, Албена Хаджиева, Люба Алексиева, Емил Джуров и др.
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Джинс Родът на Валди Тотев /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
Телевизионен театър: Зет англичанин тв постановка /п/
03:40
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно
04:20
Питай БНТ /п/
05:20
Векът на България: 1978 година документална поредица /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Малки истории /п/