Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Двуетажният Ню Йорк документален филм/България, 1990г./, режисьор Захарий Жандов
14:05
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Извън играта /п/
17:30
Бразди /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
В кадър COVID пренареждане
22:00
Кратки истории - концерт на Петър Славов квартет Пловдив Джаз фест 2019
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Цената на захарта тв филм /3 епизод/ (14)
00:25
Лято с БНТ /п/
02:25
Питай БНТ /п/
03:30
[Дойче веле: Шифт] /п/
03:45
Туристически маршрути
04:10
Цената на захарта тв филм /3 епизод/п/ (14)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
07:00
Светът на бъдещето: Самолетите на бъдещето сериен документален филм /8 епизод/п/
07:45
Отвъдморски сюжети документална поредица
08:10
Маша и Мечока анимационен филм /п/
08:20
Български уроци - аз уча български
08:30
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:00
Под морските вълни документална поредица
09:15
С БНТ на училище /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
До Европа и напред /п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00
Балетна гала “Аврора” /БНТ 2 Варна/
19:50
Лека нощ деца Маша и Мечока
20:00
Светът на бъдещето: Корабите на бъдещето сериен документален филм /9 епизод/
20:45
Отвъдморски сюжети документална поредица
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/избрано/
22:00
Отдел “Фалшива самоличност” 3 сериен тв филм /9 епизод/ (12)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Пепел сериен тв филм /7 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:15
Земята е само една Храната в Япония /п/
02:30
Лято с БНТ
04:30
Пепел сериен тв филм /7 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ 3

06:00
Зала на славата: Александър Томов
06:15
Треска за футбол ЦСКА - Байер /Леверкузен/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2005-2006 г./
08:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
08:30
Извън играта
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 7 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Аликанте 1993 г.
10:00
Световно първенство по спортна гимнастика Гент 2001 г. /многобой, мъже/
10:55
Световно първенство по спортна гимнастика Гент 2001 г. /шампионат на уредите/
12:25
Състезанието на техния живот документална поредица /6 епизод/
13:20
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
14:05
Спортни новини
14:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 8 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Георги Мърков
17:35
Класика от “Ролан Гарос”: Андре Агаси - Андрей Медведев /1999 г./
18:00
Треска за футбол Левски - Челси - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Хърватия - Сърбия - четвъртфинална среща
21:10
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
22:00
Милиарди сериен филм /7 епизод/ (16)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Треска за футбол Левски - Челси - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
00:50
Милиарди сериен филм /7 епизод/ /п/ (16)
01:50
Световно първенство по спортна гимнастика Гент 2001 г. /многобой, мъже/
02:45
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
03:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
04:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/избрано/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:00
Векът на България: 1979 година документална поредица
17:10
Малки истории /п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:30
Концерт на “Myxtet” Празници на изкуствата - Аполония 2017
00:25
Още от деня коментарно предаване /п/
01:05
Бразди /п/
01:35
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:35
Концерт на “Myxtet” Празници на изкуствата - Аполония 2017 /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Питай БНТ /п/
05:00
В близък план /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Малки истории /п/

БНТ HD

06:00
Зала на славата: Александър Томов
06:15
Треска за футбол ЦСКА - Байер /Леверкузен/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2005-2006 г./
08:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
08:30
Извън играта
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 7 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Аликанте 1993 г.
10:00
Световно първенство по спортна гимнастика Гент 2001 г. /многобой, мъже/
10:55
Световно първенство по спортна гимнастика Гент 2001 г. /шампионат на уредите/
12:25
Състезанието на техния живот документална поредица /6 епизод/
13:20
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
14:05
Спортни новини
14:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 8 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Георги Мърков
17:35
Класика от “Ролан Гарос”: Андре Агаси - Андрей Медведев /1999 г./
18:00
Треска за футбол Левски - Челси - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Хърватия - Сърбия - четвъртфинална среща
21:10
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
22:00
Милиарди сериен филм /7 епизод/ (16)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Треска за футбол Левски - Челси - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
00:50
Милиарди сериен филм /7 епизод/ /п/ (16)
01:50
Световно първенство по спортна гимнастика Гент 2001 г. /многобой, мъже/
02:45
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
03:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плуване
04:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/избрано/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:00
Векът на България: 1979 година документална поредица
17:10
Малки истории /п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:30
Концерт на “Myxtet” Празници на изкуствата - Аполония 2017
00:25
Още от деня коментарно предаване /п/
01:05
Бразди /п/
01:35
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:35
Концерт на “Myxtet” Празници на изкуствата - Аполония 2017 /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Питай БНТ /п/
05:00
В близък план /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Малки истории /п/