Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
Началото: Пътешествието на човечеството документална поредица
13:30
Един комедиант документален филм /България, 1984г./, режисьор Георги Аврамов
14:00
Малки истории
15:00
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване/п/
17:30
В близък план /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
БНТ на 60 Георги Мамалев/п/
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Майчиният гняв игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Орен Каплан, в ролите: Лори Лафлин, Кристен Далтън, Джордан Хинсън, Кристофър Бакус и др. (14)
01:00
Лято с БНТ /п/
03:05
[Дойче веле: Шифт]
03:20
Питай БНТ /п/
04:20
Още от деня /п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Ретро спорт Балканско първенство по лека атлетика - Атина 1984 година /п/
07:55
Земята е само една Градът, който не спи
08:15
Маша и Мечока анимационен филм /п/
08:25
Български уроци - аз уча български
08:35
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:00
Под морските вълни документална поредица
09:15
С БНТ на училище /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
В близък план /п/
13:00
С БНТ на училище /п/
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
Вечната музика
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
История.bg 30 години от първите демократични избори в България
19:35
Япония днес: Красотата на природата Островите Огасавара
19:50
Лека нощ деца Маша и Мечока
20:00
Константин Величков - европеецът документален филм
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
21:30
Часът на зрителите
22:00
Супер камери
22:25
Новото познание
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Бохеми опера от Джакомо Пучини, спектакъл на Държавна опера - Стара Загора, режисьор-постановчик Огнян Драганов, диригент Ивайло Кринчев
01:40
История.bg 30 години от първите демократични избори в България /п/
02:40
Лято с БНТ
04:40
Вечната музика /п/
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ 3

06:00
Най-красивите голове от европейските футболни квалификации
06:25
Треска за футбол Левски - Удинезе - среща от 1/8-финалите на турнира за Купата на УЕФА /сезон 2005-2006 г./
08:10
Ролан Гарос: Историята документален филм
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 9 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Париж 1994 г.
10:20
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
10:45
Български победи на “Ролан Гарос”: Цветана Пиронкова /България/ - Агниешка Радванска /Полша/ - среща от осминафиналите на турнира през 2016 г.
13:25
Класика от “Ролан Гарос”: Андре Агаси - Андрей Медведев /1999 г./
13:50
Аз съм…
14:00
Спортни новини
14:05
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 10 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Анка Узунова
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Густаво Куертен - Алекс Кореча /2001 г./
18:00
Треска за футбол Левски - Ювентус- среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 1999-2000 г./
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Сърбия - полуфинална среща
21:25
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /4 епизод/
21:50
Спортни новини
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Долар за мъртвеца игрален филм /Испания, САЩ, 1998 г./, режисьор Джийн Кинтано, в ролите: Емилио Естевес, Уилям Форсайт, Хоаким де Алмейда, Джонатан Бенкс, Ед Лотър и др. (14)
23:35
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:40
Треска за футбол Левски - Ювентус- среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 1999-2000 г./
01:30
Спортни новини
01:40
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Сърбия - полуфинална среща
03:20
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
03:55
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
17:00
Векът на България: 1980 година документална поредица
17:10
Малки истории /п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
До Европа и напред /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс Родът на Златю Бояджиев
22:30
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
23:00
По света и у нас
23:30
История.bg 30 години от първите демократични избори в България /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Отблизо /п/
02:10
Векът на България: 1980 година документална поредица /п/
02:20
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
04:30
Питай БНТ /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Малки истории /п/

БНТ HD

06:00
Най-красивите голове от европейските футболни квалификации
06:25
Треска за футбол Левски - Удинезе - среща от 1/8-финалите на турнира за Купата на УЕФА /сезон 2005-2006 г./
08:10
Ролан Гарос: Историята документален филм
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 9 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Париж 1994 г.
10:20
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
10:45
Български победи на “Ролан Гарос”: Цветана Пиронкова /България/ - Агниешка Радванска /Полша/ - среща от осминафиналите на турнира през 2016 г.
13:25
Класика от “Ролан Гарос”: Андре Агаси - Андрей Медведев /1999 г./
13:50
Аз съм…
14:00
Спортни новини
14:05
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 10 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Анка Узунова
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Густаво Куертен - Алекс Кореча /2001 г./
18:00
Треска за футбол Левски - Ювентус- среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 1999-2000 г./
19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Сърбия - полуфинална среща
21:25
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /4 епизод/
21:50
Спортни новини
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Долар за мъртвеца игрален филм /Испания, САЩ, 1998 г./, режисьор Джийн Кинтано, в ролите: Емилио Естевес, Уилям Форсайт, Хоаким де Алмейда, Джонатан Бенкс, Ед Лотър и др. (14)
23:35
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:40
Треска за футбол Левски - Ювентус- среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 1999-2000 г./
01:30
Спортни новини
01:40
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Сърбия - полуфинална среща
03:20
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
03:55
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
17:00
Векът на България: 1980 година документална поредица
17:10
Малки истории /п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
До Европа и напред /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс Родът на Златю Бояджиев
22:30
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
23:00
По света и у нас
23:30
История.bg 30 години от първите демократични избори в България /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Отблизо /п/
02:10
Векът на България: 1980 година документална поредица /п/
02:20
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
04:30
Питай БНТ /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Малки истории /п/