Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
1014 - последната година на Самуил документален филм /България, 2014г./, режисьор Валери Яков
13:30
Заговорникът - дипломат документален филм /България, 2006г./, режисьор Иван Тонев
14:00
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 Георги Мамалев/п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg България в медно-каменната епоха
22:00
Телевизионен театър: Хумористични миниатюри: “Лоенгрин”, “Ред” и “Експериментът” тв постановки, режисьори: Магда Каменова, Роксена Кирчева, Асен Траянов, в ролите: Георги Парцалев, Никола Анастасов, Вълчо Камарашев, Хиндо Касимов и др.
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Най-големите удари на мафията 10-сериен документален филм /САЩ, 2017г./, 1 епизод, режисьор Лу Естлейк (12)
00:20
Лято с БНТ /п/
02:20
Питай БНТ /п/
03:30
[Дойче веле: Шифт] /п/
03:45
Туристически маршрути
04:15
Най-големите удари на мафията документален филм /1 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Казаков Великият документален филм за художника Димитър Казаков-Нерон
06:25
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
06:55
Светът на бъдещето: Влаковете на бъдещето сериен документален филм /10 епизод/п/
07:40
Отвъдморски сюжети документална поредица /п/
08:10
Маша и Мечока анимационен филм /п/
08:20
Български уроци - аз уча български
08:30
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:00
Под морските вълни документална поредица
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Туристически маршрути
13:00
С БНТ на училище /п/
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Пътеки
19:50
Лека нощ, деца! Маша и Мечока
20:00
Светът на бъдещето: Мегаградът на бъдещето сериен документален филм /11 епизод/
20:45
Отвъдморски сюжети документална поредица
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
21:30
В близък план
22:00
Вярвам в гения на българския народ документален филм за проф. Иван Шишманов
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Пепел сериен тв филм /9 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
01:00
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
Земята е само една Градът, който не спи /п/
02:30
Лято с БНТ
04:30
Пепел сериен тв филм /9 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ 3

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол ЦСКА - Блекбърн - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
08:00
Арена спорт
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 10 епизод/ /п/
09:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Испания - среща за 3-4 място
11:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - САЩ - финал
12:45
История на световните първенства по баскетбол документален филм
13:45
Спортни новини
13:50
Извън играта
14:20
Световно първенство по рафтинг репортаж
15:10
Арена спорт
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 11 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Йорданка Благоева
17:35
Класика от “Ролан Гарос”: Серина Уилямс - Винъс Уилямс /2002 г./
18:00
Треска за футбол Челси - Арсенал - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2018-2019 г./
20:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Канада
21:30
Зала на славата: Любомир Ганев
21:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /9 епизод/ (16)
23:00
Подаръкът игрален филм /п/ (14)
00:40
Спортни новини
00:45
Милиарди сериен филм /9 епизод/ /п/ (16)
01:45
Треска за футбол Челси - Арсенал - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2018-2019 г./
03:45
Часът на спорта
04:05
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
04:30
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Канада

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Библиотеката
17:15
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg България в медно-каменната епоха
22:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60 Георги Мамалев/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
В кадър COVID пренареждане /п/
01:40
Арена спорт /п/
02:40
БНТ на 60 Георги Мамалев/п/
03:35
Бързо, лесно, вкусно
04:05
Питай БНТ /п/
05:05
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
05:35
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:50
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол ЦСКА - Блекбърн - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
08:00
Арена спорт
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 10 епизод/ /п/
09:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Испания - среща за 3-4 място
11:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - САЩ - финал
12:45
История на световните първенства по баскетбол документален филм
13:45
Спортни новини
13:50
Извън играта
14:20
Световно първенство по рафтинг репортаж
15:10
Арена спорт
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 11 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Йорданка Благоева
17:35
Класика от “Ролан Гарос”: Серина Уилямс - Винъс Уилямс /2002 г./
18:00
Треска за футбол Челси - Арсенал - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2018-2019 г./
20:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Канада
21:30
Зала на славата: Любомир Ганев
21:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /9 епизод/ (16)
23:00
Подаръкът игрален филм /п/ (14)
00:40
Спортни новини
00:45
Милиарди сериен филм /9 епизод/ /п/ (16)
01:45
Треска за футбол Челси - Арсенал - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2018-2019 г./
03:45
Часът на спорта
04:05
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
04:30
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Канада

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Библиотеката
17:15
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg България в медно-каменната епоха
22:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60 Георги Мамалев/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
В кадър COVID пренареждане /п/
01:40
Арена спорт /п/
02:40
БНТ на 60 Георги Мамалев/п/
03:35
Бързо, лесно, вкусно
04:05
Питай БНТ /п/
05:05
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
05:35
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:50
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/