Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg България в медно-каменната епоха /п/
13:30
Една жена, един мъж документален филм /България, 2006г./, режисьор Галина Кралева
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Отблизо /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Моят плейлист Белослава /п/
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Най-големите удари на мафията документален филм /2 епизод/ (12)
00:20
Лято с БНТ /п/
02:20
Питай БНТ /п/
03:30
[Дойче веле: Шифт] /п/
03:45
Туристически маршрути
04:15
Най-големите удари на мафията документален филм /2 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
06:30
Туризъм.бг /п/
07:00
Светът на бъдещето: Мегаградът на бъдещето сериен документален филм /11 епизод/п/
07:45
Отвъдморски сюжети документална поредица /п/
08:15
Маша и Мечока анимационен филм /п/
08:25
Български уроци - аз уча български
08:35
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:00
Изкуството за света научнопопулярна поредица /п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Туризъм.бг /п/
13:00
С БНТ на училище /п/
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:00
Домът на вярата Свещеникът от Вълчи дол /п/
19:30
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
19:50
Лека нощ, деца! Маша и Мечока
20:00
Светът на бъдещето: Домовете на бъдещето сериен документален филм /12 епизод/
20:45
Отвъдморски сюжети документална поредица
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/п/
21:30
Пътешествия документална поредица
22:00
Никола Петров - Българинът документален филм
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Пепел сериен тв филм /10, последен епизод/ (16)
00:35
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
01:05
Джинс Родът на Григорий Вазов /п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:25
Лято с БНТ
04:25
Пепел сериен тв филм /10, последен епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ 3

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол ЦСКА - Шахтьор /Донецк/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
08:00
Състезанието на техния живот документална поредица /7 епизод/
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 11 епизод/ /п/
09:45
Български победи на “Ролан Гарос”: Янко Типсаревич /Сърбия/ - Григор Димитров /България/ - среща от турнира през 2019 г.
12:55
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Канада
14:25
Спортни новини
14:35
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Франция
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 12 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Любомир Ганев
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Серина Уилямс - Жюстин Енен-Арден /2003 г./
18:00
Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2016-2017 г./
20:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Италия - САЩ
21:20
Класика от “Ролан Гарос”: Роджър Федерер - Рафаел Надал /2006 г./
21:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /10 епизод/ (16)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2016-2017 г./
01:00
Спортни новини
01:10
Милиарди сериен филм /10 епизод/ /п/ (16)
02:10
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
02:50
Български победи на “Ролан Гарос”: Янко Типсаревич /Сърбия/ - Григор Димитров /България/ - среща от турнира през 2019 г.

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:00
Векът на България: 1981 година документална поредица
17:10
Малки истории
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
До Европа и напред /избрано/
22:30
Домът на вярата Свещеникът от Вълчи дол
23:00
По света и у нас
23:30
Телевизионен театър: Хумористични миниатюри: “Лоенгрин”, “Ред” и “Експериментът” тв постановки, режисьори: Магда Каменова, Роксена Кирчева, Асен Траянов, в ролите: Георги Парцалев, Никола Анастасов, Вълчо Камарашев, Хиндо Касимов и др.
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Джинс Родът на Златю Бояджиев /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
Телевизионен театър: Хумористични миниатюри: “Лоенгрин”, “Ред” и “Експериментът” тв постановки /п/
03:40
Птици в беда научнопопулярен филм
03:50
Бързо, лесно, вкусно
04:20
Питай БНТ /п/
05:20
Векът на България: 1981 година документална поредица /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Малки истории /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол ЦСКА - Шахтьор /Донецк/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
08:00
Състезанието на техния живот документална поредица /7 епизод/
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 11 епизод/ /п/
09:45
Български победи на “Ролан Гарос”: Янко Типсаревич /Сърбия/ - Григор Димитров /България/ - среща от турнира през 2019 г.
12:55
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Канада
14:25
Спортни новини
14:35
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Франция
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 12 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Любомир Ганев
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Серина Уилямс - Жюстин Енен-Арден /2003 г./
18:00
Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2016-2017 г./
20:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Италия - САЩ
21:20
Класика от “Ролан Гарос”: Роджър Федерер - Рафаел Надал /2006 г./
21:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /10 епизод/ (16)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2016-2017 г./
01:00
Спортни новини
01:10
Милиарди сериен филм /10 епизод/ /п/ (16)
02:10
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
02:50
Български победи на “Ролан Гарос”: Янко Типсаревич /Сърбия/ - Григор Димитров /България/ - среща от турнира през 2019 г.

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:00
Векът на България: 1981 година документална поредица
17:10
Малки истории
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
До Европа и напред /избрано/
22:30
Домът на вярата Свещеникът от Вълчи дол
23:00
По света и у нас
23:30
Телевизионен театър: Хумористични миниатюри: “Лоенгрин”, “Ред” и “Експериментът” тв постановки, режисьори: Магда Каменова, Роксена Кирчева, Асен Траянов, в ролите: Георги Парцалев, Никола Анастасов, Вълчо Камарашев, Хиндо Касимов и др.
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Джинс Родът на Златю Бояджиев /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
Телевизионен театър: Хумористични миниатюри: “Лоенгрин”, “Ред” и “Експериментът” тв постановки /п/
03:40
Птици в беда научнопопулярен филм
03:50
Бързо, лесно, вкусно
04:20
Питай БНТ /п/
05:20
Векът на България: 1981 година документална поредица /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:45
Малки истории /п/