Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 24 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Етюд за красотата отвътре документален филм /България, 2011г./, режисьор Олег Ковачев
14:00
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Извън играта /п/
17:30
Бразди /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
В кадър Мъдростта на Александрия
22:00
Джаз Динамос /Великобритания/ Джаз фестивал “Банско 2019”
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Най-големите удари на мафията документален филм /3 епизод/ (12)
00:20
Лято с БНТ /п/
02:20
Питай БНТ /п/
03:30
[Дойче веле: Шифт] /п/
03:45
Туристически маршрути
04:15
Най-големите удари на мафията документален филм /3 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
07:00
Светът на бъдещето: Домовете на бъдещето сериен документален филм /12 епизод/п/
07:45
Отвъдморски сюжети документална поредица /п/
08:15
Маша и Мечока анимационен филм /п/
08:25
Български уроци - аз уча български
08:35
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:00
Изкуството за света научнопопулярна поредица
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Молитва на един застаряващ композитор документален филм за композитора Николай Стойков /БНТ 2 Пловдив/
13:00
С БНТ на училище /п/
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
До Европа и напред /избрано/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00
Жена на всички времена: Петя Буюклиева - опит за портрет музикален филм
19:40
Чуй Земята документална поредица
19:50
Лека нощ, деца! Маша и Мечока
20:00
Светът на бъдещето: Развлеченията на бъдещето сериен документален филм /13, последен епизод/
20:45
Отвъдморски сюжети документална поредица
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Мечтата на Николай документален филм
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Вавилон Берлин 2 8-сериен телевизионен филм /Германия, 2018 г./, режисьори: Ахим фон Борис, Том Тиквер, Хенк Хандльогтен, в ролите: Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Петер Курт, Матиас Брант, Леони Бенеш и др. /1 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:15
Шифт /п/
02:30
Лято с БНТ
04:30
Вавилон Берлин 2 сериен тв филм /1 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ 3

06:00
Зала на славата: Йорданка Благоева
06:15
Треска за футбол Левски - Челси - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
08:00
С велосипед по света: Северна Европа документална поредица /1 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 12 епизод/ /п/
09:45
Български победи на “Ролан Гарос”: Григор Димитров /България/ - Марин Чилич /Хърватия/ - среща от осминафиналите на турнира през 2019 г.
14:20
Спортни новини
14:25
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Китай - САЩ
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Зад кулисите на “Марс” документален филм /САЩ, 2016 г./
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Александър Томов
17:30
Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2015-2016 г./
19:35
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Иран
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /11 епизод/ (16)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2015-2016 г./
01:05
Спортни новини
01:15
Милиарди сериен филм /11 епизод/ /п/ (16)
02:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Иран
04:35
История на световните първенства по баскетбол документален филм
05:35
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:00
Векът на България: 1982-3 г. документална поредица
17:10
Малки истории /п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:30
Джазаница Празници на изкуствата - Аполония 2017
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Бразди /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
Джазаница Празници на изкуствата - Аполония 2017 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно
04:10
Питай БНТ /п/
05:10
В близък план /п/
05:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:55
5 минути София

БНТ HD

06:00
Зала на славата: Йорданка Благоева
06:15
Треска за футбол Левски - Челси - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
08:00
С велосипед по света: Северна Европа документална поредица /1 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /втори сезон, 12 епизод/ /п/
09:45
Български победи на “Ролан Гарос”: Григор Димитров /България/ - Марин Чилич /Хърватия/ - среща от осминафиналите на турнира през 2019 г.
14:20
Спортни новини
14:25
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Китай - САЩ
16:10
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:15
Зад кулисите на “Марс” документален филм /САЩ, 2016 г./
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Александър Томов
17:30
Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2015-2016 г./
19:35
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Иран
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /11 епизод/ (16)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2015-2016 г./
01:05
Спортни новини
01:15
Милиарди сериен филм /11 епизод/ /п/ (16)
02:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Иран
04:35
История на световните първенства по баскетбол документален филм
05:35
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:00
Векът на България: 1982-3 г. документална поредица
17:10
Малки истории /п/
17:25
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:30
Джазаница Празници на изкуствата - Аполония 2017
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Бразди /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
Джазаница Празници на изкуствата - Аполония 2017 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно
04:10
Питай БНТ /п/
05:10
В близък план /п/
05:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
05:55
5 минути София