Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 26 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
[По стъпките на Чарли Чаплин] документален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Франсис Ханли
13:20
Да изсвириш виртуозно живота си документален филм /България, 2003г./, режисьор Добри Добрев
14:00
Малки истории
15:00
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване/п/
17:30
В близък план /п/
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
БНТ на 60 Богдана Карадочева /п/
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Наказателен отряд игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Киони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Винг Реймс, Брен Фостър, Джени Гейбриал, Дани Трехо и др. (14)
01:15
Лято с БНТ /п/
03:20
Питай БНТ /п/
04:20
Още от деня /п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Ретро спорт Европейско първенство по борба - Финландия, 1989 г.
08:00
Чуй Земята документална поредица /п/
08:10
Маша и Мечока анимационен филм /п/
08:20
Български уроци - аз уча български
08:35
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:00
Изкуството за света научнопопулярна поредица
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
В близък план /п/
13:00
С БНТ на училище /п/
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:35
Чипровските килими документален филм
16:45
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
Вечната музика
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
История.bg България в медно-каменната епоха
19:35
Земята е само една Историята на едно оризище
19:50
Лека нощ, деца! Маша и Мечока
20:00
Вляво от пътя Лондон - Калкута документален филм
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
21:30
За българските работи: От Арденица до Голо бърдо документален филм /БНТ 2 Благоевград/
22:00
Супер камери
22:25
Новото познание
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Турандот опера от Джакомо Пучини, постановка на Държавна опера - Стара Загора и Държавен куклен театър - Стара Загора
01:45
История.bg България в медно-каменната епоха /п/
02:45
Лято с БНТ
04:45
Вечната музика /п/
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване

БНТ 3

06:00
Най-бързият геймър на света
06:25
Треска за футбол Левски - Ювентус- среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 1999-2000 г./
08:10
Световно първенство по рафтинг репортаж
09:00
Мечтата за “Марс” документален филм /САЩ, 2016 г./
09:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Будапеща 2003 г.
12:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Художествена гимнастика /ансамбли/
13:45
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
14:10
Спортни новини
14:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Франция - Китай
16:00
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:05
След милион години документален филм /САЩ, 2017 г./, 1 епизод
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Андон Николов
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Робин Сьодерлинг - Рафаел Надал /2009 г./
18:00
Треска за футбол Севиля - Бенфика - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2013 -2014 г./
20:30
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Аржентина
21:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:50
Спортни новини
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /САЩ, 2016 г./, режисьор Сиърън Донали, в ролите: Мишел Хюстън, Бъг Хол, Гейбриъл Луна, Ричард Кордъри и др. /1 епизод/
23:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:25
Треска за футбол Севиля - Бенфика - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2013 -2014 г./
02:00
Спортни новини
02:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Аржентина
03:20
Най-бързият геймър на света
03:50
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Художествена гимнастика /индивидуален многобой/

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
17:00
Векът на България: 1985 година документална поредица
17:10
Малки истории
17:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
До Европа и напред /избрано/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс Родът на Григорий Вазов
22:30
Извън играта /п/
23:00
По света и у нас
23:30
История.bg България в медно-каменната епоха /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Отблизо /п/
02:10
Векът на България: 1982-3 г. документална поредица /п/
02:20
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:30
Питай БНТ /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
05:45
Малки истории /п/

БНТ HD

06:00
Най-бързият геймър на света
06:25
Треска за футбол Левски - Ювентус- среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 1999-2000 г./
08:10
Световно първенство по рафтинг репортаж
09:00
Мечтата за “Марс” документален филм /САЩ, 2016 г./
09:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Будапеща 2003 г.
11:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Художествена гимнастика /ансамбли/
13:00
World Chase Tag - скоростна надпревара обзорна програма
13:45
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
14:10
Спортни новини
14:15
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Франция - Китай
16:00
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:05
След милион години документален филм /САЩ, 2017 г./, 1 епизод
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Андон Николов
17:30
Класика от “Ролан Гарос”: Робин Сьодерлинг - Рафаел Надал /2009 г./
18:00
Треска за футбол Севиля - Бенфика - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2013 -2014 г./
20:30
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Аржентина
21:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
21:50
Спортни новини
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /САЩ, 2016 г./, режисьор Сиърън Донали, в ролите: Мишел Хюстън, Бъг Хол, Гейбриъл Луна, Ричард Кордъри и др. /1 епизод/
23:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:25
Треска за футбол Севиля - Бенфика - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2013 -2014 г./
02:00
Спортни новини
02:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Аржентина
03:20
Най-бързият геймър на света
03:50
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Художествена гимнастика /индивидуален многобой/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Натисни F1 /избрано/п/
09:15
С БНТ на училище
12:00
По света и у нас
12:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
13:00
С БНТ на училище /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
17:00
Векът на България: 1985 година документална поредица
17:10
Малки истории
17:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:30
До Европа и напред /избрано/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Питай БНТ
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс Родът на Григорий Вазов
22:30
Извън играта /п/
23:00
По света и у нас
23:30
История.bg България в медно-каменната епоха /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Отблизо /п/
02:10
Векът на България: 1982-3 г. документална поредица /п/
02:20
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
04:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:30
Питай БНТ /п/
05:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
05:45
Малки истории /п/