Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 27 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Давай, Даан, давай! детски тв филм
06:15
Рицарят Ръждивко детски анимационен филм /Германия, 2014г./
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг /п/
11:30
Легендите на европейските първенства по футбол
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
14:00
Един български глас в Европа документален филм /България, 2005г./, режисьор Станислава Калчева
15:00
Дизраели - портрет на един романтик тв филм /4, последен епизод/
16:05
Румбата, аз и Роналдо тв филм /7 епизод/п/
17:00
Вечната музика
17:30
Моят плейлист Александра Жекова /п/
18:30
Извън играта
19:05
Дивия Франк в Индия документална поредица (12)
19:50
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
19:55
България от край до край: Разкази на сърцето
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Дълбокото синьо море игрален филм /Великобритания, 2011г./, режисьор Терънс Дейвис, в ролите: Рейчъл Вайс, Том Хидълстън, Саймън Ръсел Бийл, Кара Кантс и др. (12)
22:40
По света и у нас
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Студио Х: Сто години прошка игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Даниел Калпарсоро, в ролите: Луис Тосар, Родриго де ла Серна, Раул Аревало, Хосе Коронадо и др. (14)
00:40
Дизраели - портрет на един романтик тв филм /4, последен епизод/
01:45
Дивия Франк в Индия документална поредица /п/ (12)
02:30
Наказателен отряд игрален филм /п/ (14)
04:10
[По стъпките на Чарли Чаплин] документален филм /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/

БНТ 2

06:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
06:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/п/
07:00
Вярвам в гения на българския народ документален филм /п/
08:00
България от край до край 7
08:30
Портрети - Красимир Кюркчийски документален филм
09:00
Вълшебници концерт на детско студио “Да”
09:20
Маша и Мечока анимационен филм /п/
09:30
Мъже без мустаци 6-сериен детски филм /1989 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, оператор Венец Димитров, в ролите: Славян Габровски, Константин Спасов, Иво Караджов, Нешо Топалов, Добринка Станкова, Павел Поппандов, Константин Коцев, Таня Масалитинова и др. /1 епизод/
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
11:00
В близък план /п/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
12:00
По света и у нас
12:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/
13:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
14:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
14:30
Джинс
15:00
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
15:30
Най-тежкият грях /90 години от рождението на актьора Георги Черкелов/ игрален филм /1982 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Георги Черкелов, Катя Паскалева, Евгения Баракова, Николай Бинев, Невена Симеонова и др.
16:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:00
Дом на артисти - Домна Ганева /85 години от рождението на актрисата/ документален филм
17:30
В кадър Мъдростта на Александрия
18:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
18:55
Моят плейлист Белослава /п/
19:50
Лека нощ, деца! Маша и Мечока
20:00
Домът на вярата манастир “Св. Николай Мирликийски Чудотворец”, с. Кладница
20:30
До Европа и напред /избрано/
21:00
Първите в естрадата концерт с участието на Маргарет Николова, Ирина Чмихова, Мими Николова, Лиана Антонова, Йорданка Христова, Богдана Карадочева, Димитър Йосифов и др.
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Жертвоприношение игрален филм /Швеция, Франция, Великобритания, 1986 г./, режисьор Андрей Тарковски, в ролите: Ерланд Йозефсон, Сюзън Флийтуд, Алан Едуол и др. (12)
00:25
По света и у нас
00:40
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
01:40
Ретро спорт Европейско първенство по борба - Финландия, 1989 г. /п/
02:40
По света и у нас /п/
02:55
Изкуството за света научнопопулярна поредица /п/
03:05
Жертвоприношение игрален филм /п/
05:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ 3

06:00
Зала на славата: Йорданка Благоева
06:15
Треска за футбол ЦСКА - Шахтьор /Донецк/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
08:00
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /5 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Роджър Федерер /Швейцария/ - четвъртфинална среща
11:30
Галаспектакъл “75 години Национална спортна академия” и “София - европейска столица на спорта - 2018 г.” повторение от 2 декември 2017 г.
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
13:20
Спортни новини
13:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Патра 2007 г.
14:40
Ветроходство: Барколана 51 обзор
15:30
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
16:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /1 епизод/ /п/
17:20
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/
17:45
Зала на славата: Диана Дилова
18:00
Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2016-2017 г./
20:00
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
20:55
Класика от “Ролан Гарос”: Роджър Федерер - Рафаел Надал /2006 г./
21:20
Спортни новини
21:30
Извън играта
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /2 епизод/
23:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:25
Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2016-2017 г./
01:25
Спортни новини
01:35
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Патра 2007 г.
02:50
Състезанието на техния живот документална поредица /7 епизод/
03:45
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Роджър Федерер /Швейцария/ - четвъртфинална среща

БНТ 4

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Новото познание /п/
07:30
В близък план /п/
08:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
08:30
Домът на вярата Свещеникът от Вълчи дол /п/
09:00
Библиотеката /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
11:00
История.bg България в медно-каменната епоха /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Криминале.бг: “Тайфуни с нежни имена” игрален филм /трета, последна част/
14:05
Знаци по пътя Владимир Смирнов
14:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
15:30
Туризъм.бг /п/
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
19:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
19:50
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новите
20:45
Спортни новини
21:00
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
21:15
Часът на българската музика Петя Буюклиева
22:20
Степни хора /80 години от рождението на актьора Иван Кръстев/ игрален филм /1986 г./, режисьор Януш Вазов, в ролите: Иван Кръстев, Веселин Вълков, Елена Маркова, Христо Гърбов, Йордан Биков и др.
23:45
По света и у нас
00:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
01:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
01:30
Домът на вярата Свещеникът от Вълчи дол /п/
02:00
Пътеки /п/
02:45
Бизнес.БГ /п/
03:15
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
03:40
Извън играта /п/
04:10
Ципокрилите насекоми - осите научнопопулярен филм
04:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
05:00
Библиотеката /п/

БНТ HD

06:00
Зала на славата: Йорданка Благоева
06:15
Треска за футбол ЦСКА - Шахтьор /Донецк/ - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
08:00
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /5 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Роджър Федерер /Швейцария/ - четвъртфинална среща
11:30
Галаспектакъл “75 години Национална спортна академия” и “София - европейска столица на спорта - 2018 г.” повторение от 2 декември 2017 г.
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
13:20
Спортни новини
13:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Патра 2007 г.
14:40
Ветроходство: Барколана 51 обзор
15:30
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
16:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /1 епизод/ /п/
17:20
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/
17:45
Зала на славата: Диана Дилова
18:00
Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2016-2017 г./
20:00
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
20:55
Класика от “Ролан Гарос”: Роджър Федерер - Рафаел Надал /2006 г./
21:20
Спортни новини
21:30
Извън играта
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /2 епизод/
23:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:25
Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2016-2017 г./
01:25
Спортни новини
01:35
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Патра 2007 г.
02:50
Състезанието на техния живот документална поредица /7 епизод/
03:45
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Роджър Федерер /Швейцария/ - четвъртфинална среща

БНТ World

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Новото познание /п/
07:30
В близък план /п/
08:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
08:30
Домът на вярата Свещеникът от Вълчи дол /п/
09:00
Библиотеката /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
11:00
История.bg България в медно-каменната епоха /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Криминале.бг: “Тайфуни с нежни имена” игрален филм /трета, последна част/
14:05
Знаци по пътя Владимир Смирнов
14:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
15:30
Туризъм.бг /п/
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
19:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
19:50
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новите
20:45
Спортни новини
21:00
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
21:15
Часът на българската музика Петя Буюклиева
22:20
Степни хора /80 години от рождението на актьора Иван Кръстев/ игрален филм /1986 г./, режисьор Януш Вазов, в ролите: Иван Кръстев, Веселин Вълков, Елена Маркова, Христо Гърбов, Йордан Биков и др.
23:45
По света и у нас
00:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
01:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
01:30
Домът на вярата Свещеникът от Вълчи дол /п/
02:00
Пътеки /п/
02:45
Бизнес.БГ /п/
03:15
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
03:40
Извън играта /п/
04:10
Ципокрилите насекоми - осите научнопопулярен филм
04:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
05:00
Библиотеката /п/