Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Тишина, глад, самота детски тв филм
06:15
Вълшебните приказки на щурчето
06:40
Любов, сладкиши и рок енд рол детски тв филм
06:55
Пътеки
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
Домът на вярата Храм “Св.Троица”, с.Красен
13:00
Библиотеката
14:00
Незабрава - незабравимите хитове на Тончо Русев концерт с участието на: Искра Радева, Дует “Ритон”, Силвия Кацарова, Васил Найденов, Веселин Маринов и др.
15:30
Съдията - 1884 - юлий - август /90 години от рождението на актьора Георги Черкелов/ игрален филм /България, 1986г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите: Георги Черкелов, Джоко Росич, Цако Дачев, Васил Банов, Пламен Дончев и др.
17:00
Джинс Родът на Петър Стоянович
17:30
Арена спорт
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Дивия Франк в Индия документална поредица (12)
19:50
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
19:55
България от край до край: Разкази на сърцето
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Румбата, аз и Роналдо тв филм /8, последен епизод/
22:00
София тв филм /8, последен епизод/ (14)
22:50
По света и у нас
23:05
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:10
Гигант игрален филм /Испания, 2017г./, режисьори: Айтор Ареги, Йон Гарано, в ролите: Хосеба Усабяга, Енеко Сагардой, Иниго Аранбуру, Ая Крусе и др. (12)
01:05
Дивия Франк в Индия документална поредица /п/ (12)
01:50
Белият олеандър игрален филм /п/
03:40
Легендите на европейските първенства по футбол /п/
04:05
София тв филм /8, последен епизод/ (14)
04:55
Пътеки /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
07:20
Златната рибка тв новела на Евровизия
07:35
Супер камери /п/
08:00
Магьосникът от Оз детски тв мюзикъл
09:20
Маша и Мечока анимационен филм /п/
09:30
Мъже без мустаци сериен детски филм /2 епизод/
10:30
Домът на вярата манастир “Св. Николай Мирликийски Чудотворец”, с. Кладница /п/
11:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
До Европа и напред /избрано/п/
13:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация
14:50
Чуй Земята документална поредица
15:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
15:30
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
Черно-бяло кино: “Приключение в полунощ” /105 години от рождението на оператора Христо Вълчанов/ игрален филм /1964 г./, режисьор Антон Маринович, оператор Христо Вълчанов, в ролите: Любомир Димитров, Найчо Петров, Георги Черкелов, Весела Радоева, Георги Попов и др.
17:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
18:00
Натисни F1 /избрано/п/
18:15
Шифт /п/
18:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/
19:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
19:30
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
19:50
Лека нощ, деца! Маша и Мечока
20:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
20:30
Атила - опера от Джузепе Верди постановка на Софийската опера, режисьор Пламен Карталов, диригент Алесандро Санджорджи, с участието на: Орлин Анастасов, Венцеслав Анастасов, Радостина Николаева, Даниел Дамянов, Димитър Станчев
22:20
Майчиният гняв игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Орен Каплан, в ролите: Лори Лафлин, Кристен Далтън, Джордан Хинсън, Кристофър Бакус и др. (14)
23:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:50
По света и у нас
00:05
История.bg България в медно-каменната епоха /п/
01:05
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
02:05
По света и у нас /п/
02:20
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
03:20
Земята е само една Историята на едно оризище /п/
03:35
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
04:05
Майчиният гняв игрален филм /п/ (14)
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ 3

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол Левски - Челси - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
08:00
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Новак Джокович /Сърбия/ - Рафаел Надал /Испания/ - четвъртфинална среща
12:00
Ролан Гарос: Историята документален филм
12:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Аз съм…
13:25
Спортни новини
13:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Монпелие 2011 г.
16:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /2 епизод/ /п/
17:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:25
Извън играта
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2015-2016 г./
20:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Русия
22:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /3 епизод/
23:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:25
Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2015-2016 г./
01:30
Арена спорт
02:30
Най-бързият геймър на света
02:55
Зала на славата: Диана Дилова
03:15
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Новак Джокович /Сърбия/ - Рафаел Надал /Испания/ - четвъртфинална среща

БНТ 4

06:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
06:30
Домът на вярата Свещеникът от Вълчи дол /п/
07:00
Малки истории
08:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
09:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
09:30
Часът на зрителите /п/
10:00
Бразди
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
11:00
Между два свята /Марио Хосен/ документален филм /БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Извън играта
13:00
Криминале.бг: Денят не си личи по заранта: “Един дълъг симпозиум”” 6-сериен тв филм /1985 г./, режисьор: Неделчо Чернев, в ролите: Петър Чернев, Наум Шопов, Аня Пенчева, Красимира Петрова, Георги Раданов, Георги Новаков, Ваня Цветкова и др. /първа серия/
14:15
Голямата кражба на картини тв новела на Евровизия
14:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/
15:00
Отблизо
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
19:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
19:50
Златни ръце /БНТ 2 Русе/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новите
20:45
Спортни новини
21:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
21:30
Дъждовен ден документален филм
22:50
Съдбата като плъх тв филм /2002 г./, режисьор Иван Павлов, в ролите: Ивайло Христов, София Дюез, Христо Гърбов, Александър Дойнов, Иван Радоев и др.
00:05
По света и у нас
00:20
Арена спорт
01:20
Отблизо /п/
02:20
Между два свята /Марио Хосен/ документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
03:20
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
03:50
Векът на България: 1984 година документална поредица /п/
04:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
05:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Треска за футбол Левски - Челси - среща от турнира за Купата на УЕФА /сезон 2001-2002 г./
08:00
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Новак Джокович /Сърбия/ - Рафаел Надал /Испания/ - четвъртфинална среща
12:00
Ролан Гарос: Историята документален филм
12:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Аз съм…
13:25
Спортни новини
13:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Монпелие 2011 г.
16:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /2 епизод/ /п/
17:20
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:25
Извън играта
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2015-2016 г./
20:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Русия
22:00
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /3 епизод/
23:20
Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2015-2016 г./
01:30
Арена спорт
02:30
Най-бързият геймър на света
02:55
Зала на славата: Диана Дилова
03:15
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Новак Джокович /Сърбия/ - Рафаел Надал /Испания/ - четвъртфинална среща

БНТ World

06:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
06:30
Домът на вярата Свещеникът от Вълчи дол /п/
07:00
Малки истории
08:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
09:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
09:30
Часът на зрителите /п/
10:00
Бразди
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
11:00
Между два свята /Марио Хосен/ документален филм /БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Извън играта
13:00
Криминале.бг: Денят не си личи по заранта: “Един дълъг симпозиум”” 6-сериен тв филм /1985 г./, режисьор: Неделчо Чернев, в ролите: Петър Чернев, Наум Шопов, Аня Пенчева, Красимира Петрова, Георги Раданов, Георги Новаков, Ваня Цветкова и др. /първа серия/
14:15
Голямата кражба на картини тв новела на Евровизия
14:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/
15:00
Отблизо
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
19:45
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
19:50
Златни ръце /БНТ 2 Русе/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новите
20:45
Спортни новини
21:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
21:30
Дъждовен ден документален филм
22:50
Съдбата като плъх тв филм /2002 г./, режисьор Иван Павлов, в ролите: Ивайло Христов, София Дюез, Христо Гърбов, Александър Дойнов, Иван Радоев и др.
00:05
По света и у нас
00:20
Арена спорт
01:20
Отблизо /п/
02:20
Между два свята /Марио Хосен/ документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
03:20
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
03:50
Векът на България: 1984 година документална поредица /п/
04:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
05:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/