Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 29 Юни 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
11:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:00
По света и у нас
12:30
Новини на турски език
12:40
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:40
Небесно око 15-серийна документална поредица /Япония, 2019г./
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Точица анимационен филм
14:35
Мили Бате… Писма на един дакел детски тв филм /България, 2000г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Мария Русалиева, Мартин Георгиев, дакелите Джери и Мишо
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас регионални новини
16:15
Бързо, лесно, вкусно
16:45
[Дойче веле: Шифт]
17:00
Тайните на войната документална поредица
17:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Раят на дамите 20-сериен тв филм /Италия, 2015г./, 1 епизод, режисьор Моника Вуло, в ролите: Джузепе Дзено, Джуди Бошеми, Александър Терсини и др.
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Госпожо Държавен секретар 3 /премиера/ 23-сериен тв филм /САЩ, 2018г./, 1 епизод, режисьори: Ерик Столц, Сам Хофман, Джеймс Уайтмор и др., в ролите: Тиа Леони, Тим Дейли, Кийт Карадайн, Ерик Берген, Патина Милър и др. (12)
21:45
Пристанищата на света документална поредица
22:00
Дългият път към нощта на Аскеер документален филм /България, 2020г./, автор Албена Александрова, режисьор Станислав Терзиев
23:00
По света и у нас
23:30
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:35
Най-големите удари на мафията документален филм /5 епизод/ (12)
00:20
Лято с БНТ /п/
02:20
Раят на дамите тв филм/1 епизод/п/
03:20
Тайните на войната документална поредица/п/
04:15
Най-големите удари на мафията документален филм /5 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Молитва на един застаряващ композитор документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
07:45
Маша и Мечока анимационен филм /п/
07:55
Улица “Московска” документален филм /п/
08:50
Изкуството за света научнопопулярна поредица
09:00
Български уроци - аз уча български
09:10
Златната рибка тв новела на Евровизия /п/
09:25
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:45
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/п/
10:15
Мечтата на Николай документален филм /п/
11:00
Енциклопедия България буква “А”
11:30
Да, опера! документален филм /БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
За българските работи: От Арденица до Голо бърдо документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
13:05
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
13:15
Туристически маршрути
13:45
Натисни F1 /избрано/п/
14:00
БНТ на 60 Богдана Карадочева /п/
14:55
Затрупана съдба - Кирил Христов /145 години от рождението на поета/ документален филм
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
15:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:00
По света и у нас регионални новини
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:35
Къде живеят чудесата детски концерт - изпълнения на детско шлагерно студио “Да”
17:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/избрано/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Чуй Земята документална поредица
18:30
Домът на вярата манастир “Св. Николай Мирликийски Чудотворец”, с. Кладница /п/
19:00
Госпожо Държавен секретар 22-сериен тв филм /САЩ, 2014 г./, режисьори: Джеймс Уитмор, Дейвид Симъл и др., в ролите: Тиа Леони, Тим Дейли, Патина Милър и др. /1 епизод/ (12)
19:50
Лека нощ, деца! Маша и Мечока
20:00
Войната на таралежите 5-сериен детски тв филм /България, 1978 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Морис Асса, Борил Петров, Евгения Божикова и др. /1 епизод/
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
21:30
В близък план
22:00
Републиката: Историята на Дубровник 6-серийна документална поредица /Хърватия, 2016 г./ /първи епизод/ (12)
22:50
България от край до край: Разкази на сърцето
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
По света и у нас
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Вавилон Берлин 2 сериен тв филм /3 епизод/ (16)
00:30
Улица “Московска” документален филм /п/
01:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
02:10
Земята е само една Ражда се дете
02:30
Лято с БНТ
04:30
Вавилон Берлин 2 сериен тв филм /3 епизод/п/ (16)
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/

БНТ 3

06:00
Треска за футбол Челси - Арсенал - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2018-2019 г./
08:00
Арена спорт
09:00
След милион години документален филм /1 епизод/ /п/
09:55
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - Франция
11:30
Зала на славата: Диана Дилова
11:45
Световно първенство по рафтинг репортаж
12:40
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
13:05
Извън играта
13:35
Спортни новини
13:40
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /3 епизод/ /п/
15:00
Арена спорт
16:00
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:05
След милион години документален филм /2 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Александър Томов
17:35
Класика от “Ролан Гарос”: Роджър Федерер - Робин Сьодерлинг /2009 г./
18:00
Треска за футбол Бенфика - Челси - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2012-2013 г./
20:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Бразилия - Франция
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /втори сезон, 1 епизод/ (14)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Треска за футбол Бенфика - Челси - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2012-2013 г./
01:00
Спортни новини
01:10
Милиарди сериен филм /втори сезон, 1 епизод/ /п/ (14)
02:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - Франция
03:45
Часът на спорта
04:05
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Бразилия - Франция

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
Бизнес.БГ
11:30
Стълпище - Via Pontica документален филм /БНТ 2 Русе/
12:00
По света и у нас
12:30
Бързо, лесно, вкусно
13:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/п/
13:30
Отблизо /п/
14:30
Векът на България: 1986 - 1987 години документална поредица
14:45
Арена спорт /п/
15:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
16:00
По света и у нас регионални новини
16:15
Джинс Родът на Григорий Вазов /п/
16:45
Малки истории /п/
16:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:00
Рут тв филм /2009 г./, режисьор Владо Шишков, в ролите: Ивайло Христов, Рут Николова, Мила Парушева, Гергана Стоянова, Велко Кънев и др.
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
БНТ на 60 Маргарита Хранова и Йордан Йовчев/п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Извън канона - от богомилите до Петър Дънов /избрано/
22:00
Английският съсед 4-сериен тв филм /България, 2011 г./, режисьор Дочо Боджаков, в ролите: Лесли Грантан, Татяна Лолова, Румен Угрински, Николай Урумов, Слав Бойчев, Биляна Петринска, Кръстьо Лафазанов и др. /1 епизод/
23:00
По света и у нас
23:30
Ново 10 + 2 музикална класация
00:20
Още от деня коментарно предаване /п/
01:00
В кадър Мъдростта на Александрия /п/
01:30
Арена спорт /п/
02:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
03:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:00
БНТ на 60 Маргарита Хранова и Йордан Йовчев/п/
05:00
Стълпище - Via Pontica документален филм /БНТ 2 Русе/п/
05:30
Натисни F1 /избрано/п/
05:45
Малки истории /п/

БНТ HD

06:00
Треска за футбол Челси - Арсенал - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2018-2019 г./
08:00
Арена спорт
09:00
След милион години документален филм /1 епизод/ /п/
09:55
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - Франция
11:30
Зала на славата: Диана Дилова
11:45
Световно първенство по рафтинг репортаж
12:40
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
13:05
Извън играта
13:35
Спортни новини
13:40
Харли и братята Дейвидсън сериен филм /3 епизод/ /п/
15:00
Арена спорт
16:00
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
16:05
След милион години документален филм /2 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:20
Зала на славата: Александър Томов
17:35
Класика от “Ролан Гарос”: Роджър Федерер - Робин Сьодерлинг /2009 г./
18:00
Треска за футбол Бенфика - Челси - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2012-2013 г./
20:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Бразилия - Франция
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди сериен филм /втори сезон, 1 епизод/ (14)
22:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:00
Треска за футбол Бенфика - Челси - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2012-2013 г./
01:00
Спортни новини
01:10
Милиарди сериен филм /втори сезон, 1 епизод/ /п/ (14)
02:10
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - Франция
03:45
Часът на спорта
04:05
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Бразилия - Франция

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
Бизнес.БГ
11:30
Стълпище - Via Pontica документален филм /БНТ 2 Русе/
12:00
По света и у нас
12:30
Бързо, лесно, вкусно
13:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/п/
13:30
Отблизо /п/
14:30
Векът на България: 1986 - 1987 години документална поредица
14:45
Арена спорт /п/
15:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
16:00
По света и у нас регионални новини
16:15
Джинс Родът на Григорий Вазов /п/
16:45
Малки истории /п/
16:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
17:00
Рут тв филм /2009 г./, режисьор Владо Шишков, в ролите: Ивайло Христов, Рут Николова, Мила Парушева, Гергана Стоянова, Велко Кънев и др.
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
БНТ на 60 Маргарита Хранова и Йордан Йовчев/п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Извън канона - от богомилите до Петър Дънов /избрано/
22:00
Английският съсед 4-сериен тв филм /България, 2011 г./, режисьор Дочо Боджаков, в ролите: Лесли Грантан, Татяна Лолова, Румен Угрински, Николай Урумов, Слав Бойчев, Биляна Петринска, Кръстьо Лафазанов и др. /1 епизод/
23:00
По света и у нас
23:30
Ново 10 + 2 музикална класация
00:20
Още от деня коментарно предаване /п/
01:00
В кадър Мъдростта на Александрия /п/
01:30
Арена спорт /п/
02:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
03:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:00
БНТ на 60 Маргарита Хранова и Йордан Йовчев/п/
05:00
Стълпище - Via Pontica документален филм /БНТ 2 Русе/п/
05:30
Натисни F1 /избрано/п/
05:45
Малки истории /п/