Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 10 Юли 2020 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
10 000 крачки
11:10
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Новини на турски език
12:40
БНТ на 60 Дует “Ритон” /п/
13:40
Небесно око документална поредица
14:15
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
14:30
Приключенията на Илайъс анимационен филм
15:00
Търсачи на реликви тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас регионални новини
16:15
Бързо, лесно, вкусно
16:45
Пристанищата на света
17:00
Тайните на войната документална поредица
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Раят на дамите тв филм /10 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Династията на Борджиите тв филм /6 епизод/ (16)
23:00
По света и у нас
23:30
Истинска легенда игрален филм /Китай, 2010г./, режисьор Юен Ву Пин, в ролите: Винсънт Жао, Жу Ксън, Анди Он, Гуо Ксядон, Дейвид Карадайн и др. (16)
01:25
Лято с БНТ /п/
03:25
Раят на дамите тв филм /10 епизод/п/
04:20
Още от деня /п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
В близък план /избрано/п/
07:30
Приказки от двора на баба Тодора Страхливото пате
07:40
Български уроци - аз уча български
07:55
Васко да Гама от село Рупча: “Бягството” сериен тв филм /трети епизод/п/
09:00
Бърколино детски куклен тв сериал /п/
09:30
До Европа и напред /избрано/п/
10:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
БНТ на 60 Даниела Кузманова и Румен Бояджиев /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 /Пловдив/избрано/
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас регионални новини
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Емигрантът тв новела на Евровизия
17:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:15
Изкуството на 21 век /п/
17:45
Антарктика документална поредица
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
Моят плейлист Владимир Ампов - Графа /п/
19:30
Земята е само една Нека се замислим за пластмасовите бутилки
19:50
Лека нощ, деца! Мишо и Робин
20:00
Щастливите камъни документален филм
21:00
Русенски маршрути - Крепости документална поредица
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
21:30
Срещи на първия ред: “Теодора Димова с братя Миладинови” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
22:00
Извън играта Проф.Асен Балтов /п/
22:30
Новото познание /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /избрано/п/
23:45
Бягство сериен тв филм /4, последен епизод/ (14)
00:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
01:30
Вечната музика /п/
02:00
В близък план /избрано/п/
02:30
Лято с БНТ
04:30
Бягство сериен тв филм /4, последен епизод/п/ (14)
05:15
Натисни F1 /избрано/п/
05:30
Извън играта Проф.Асен Балтов /п/

БНТ 3

06:00
Треска за футбол Селтик - Порто - финал на турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
08:10
Световно първенство по рафтинг репортаж
09:00
Дивия Франк и Даран документален филм /2 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Eвропейско първенство Баку 2014 г.
11:35
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
12:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Германия
13:45
Спортни новини
13:50
История на световните първенства по баскетбол документален филм
14:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - САЩ - финал
16:15
Дивия Франк и Даран документален филм /3 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Здравка Йорданова
17:35
С велосипед по света: Северна Европа документална поредица /5 епизод/
18:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Италия - полуфинална среща
19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
20:30
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /5 епизод/
21:00
Най-големите удари на мафията документален филм /5 епизод/ (12)
21:50
Спортни новини
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Редник Пийсфул игрален филм /Великобритания, 2012 г./, режисьор Пат О'Конър, в ролите:Джордж Маккей, Джак О Конъл, Александра Роуч, Франсис де ла Тур и др.
23:40
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Италия - полуфинална среща
01:25
Спортни новини
01:35
Най-големите удари на мафията документален филм /5 епизод/ /п/ (12)
02:20
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Жо-Вилфред Цонга /Франция/ - Стан Вавринка /Швейцария/ - полуфинална среща

БНТ 4

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
№1 Туризмът: Анимацията - игра, шоу и още нещо /БНТ 2 Варна/п/
11:30
Алпийски висоти научнопопулярен филм
11:45
Натисни F1 /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Бързо, лесно, вкусно
13:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
13:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
14:20
Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/п/
14:30
Под вълните на Черно море документална поредица
14:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
16:00
По света и у нас регионални новини
16:15
Бразди /п/
16:45
Малки истории /п/
17:00
Най-важните неща сериен тв филм /първи епизод/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
БНТ на 60 Дует “Ритон” /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Най-важните неща сериен тв филм /втори епизод/
23:00
По света и у нас
23:30
Кармен - опера от Жорж Бизе, постановка на Държавна опера - Стара Загора Моцартови празници - Правец 2017 /2 част/
00:40
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
Отблизо /избрано/п/
02:20
Панорама с Бойко Василев /п/
03:20
Бързо, лесно, вкусно /п/
03:50
Алпийски висоти научнопопулярен филм /п/
04:05
БНТ на 60 Дует “Ритон” /п/
05:05
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
05:35
Натисни F1 /избрано/п/
05:40
Малки истории /п/

БНТ HD

06:00
Треска за футбол Селтик - Порто - финал на турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
08:10
Световно първенство по рафтинг репортаж
09:00
Дивия Франк и Даран документален филм /2 епизод/ /п/
09:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Eвропейско първенство Баку 2014 г.
11:45
Аз съм…
12:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Германия
13:45
Спортни новини
13:50
История на световните първенства по баскетбол документален филм
14:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - САЩ - финал
16:15
Дивия Франк и Даран документален филм /3 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Здравка Йорданова
17:35
С велосипед по света: Северна Европа документална поредица /5 епизод/
18:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Италия - полуфинална среща
19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
20:30
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /5 епизод/
21:00
Най-големите удари на мафията документален филм /5 епизод/ (12)
21:50
Спортни новини
21:55
Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
22:00
Редник Пийсфул игрален филм /Великобритания, 2012 г./, режисьор Пат О'Конър, в ролите:Джордж Маккей, Джак О Конъл, Александра Роуч, Франсис де ла Тур и др.
23:40
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Италия - полуфинална среща
01:25
Спортни новини
01:35
Най-големите удари на мафията документален филм /5 епизод/ /п/ (12)
02:20
История на световните първенства по баскетбол документален филм
03:20
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /5 епизод/
03:50
Треска за футбол Селтик - Порто - финал на турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
Лято с БНТ
11:00
№1 Туризмът: Анимацията - игра, шоу и още нещо /БНТ 2 Варна/п/
11:30
Алпийски висоти научнопопулярен филм
11:45
Натисни F1 /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Бързо, лесно, вкусно
13:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
13:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
14:20
Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/п/
14:30
Под вълните на Черно море документална поредица
14:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
16:00
По света и у нас регионални новини
16:15
Бразди /п/
16:45
Малки истории /п/
17:00
Най-важните неща сериен тв филм /първи епизод/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
БНТ на 60 Дует “Ритон” /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Най-важните неща сериен тв филм /втори епизод/
23:00
По света и у нас
23:30
Кармен - опера от Жорж Бизе, постановка на Държавна опера - Стара Загора Моцартови празници - Правец 2017 /2 част/
00:40
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
Отблизо /избрано/п/
02:20
Панорама с Бойко Василев /п/
03:20
Бързо, лесно, вкусно /п/
03:50
Алпийски висоти научнопопулярен филм /п/
04:05
БНТ на 60 Дует “Ритон” /п/
05:05
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
05:35
Натисни F1 /избрано/п/
05:40
Малки истории /п/