Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Юли 2020 година

БНТ 1

06:00
Изненада детски тв филм
06:15
Суматоха в джунглата детски анимационен филм /копродукция, 2014г./, режисьор Тидонг Парк
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг /п/
11:30
Тайният живот на птиците 5-сериен докуметален филм /Великобритания, 2011г./, режисьор Йоло Уилямс
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
13:55
Окото на минотавъра документален филм /България, 2017г./, режисьор Борислав Колев
14:40
Басейнът /65 години от рождението на Янина Кашева/ игрален филм /България, 1977г./, режисьор Бинка Желязкова, в ролите: Янина Кашева, Коста Цонев, Климент Денчев, Цветана Манева, Петър Слабаков и др.
17:00
Вечната музика /п/
17:30
Моят плейлист Валди Тотев /п/
18:30
Извън играта Благовест и Светослав Аргирови /п/
19:00
Лекари по време на пандемия
19:10
Дивия Франк в Австралия 6-серийна документална поредица /Испания, 2015г./ (12)
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Танго за свободата игрален филм /2, последна част/ (14)
22:40
По света и у нас
22:55
Студио Х: Мисия: Пророкът игрален филм /Русия, 2012г./, режисьор Родни Джеймс Хюит, в ролите: Ерик Робъртс, Майкъл Мадсън, Стивън Болдуин, Марат Башаров, Олга Родионова и др. (12)
00:30
Тайните на войната документална поредица/п/
01:25
Дивия Франк в Австралия документална поредица /п/ (12)
02:15
Истинска легенда игрален филм /п/ (16)
04:05
Моят плейлист Валди Тотев /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/

БНТ 2

06:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 /Пловдив/избрано/п/
06:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград /избрано/п/
07:00
Вяра и общество с Горан Благоев
08:00
България от край до край 8
08:30
№1 Туризмът: Анимацията - игра, шоу и още нещо /БНТ 2 Варна/п/
09:00
Моля те, Нептуне! тв филм /България, 2017 г./, режисьор Петър Гайтанджиев
09:20
Приказки от двора на баба Тодора Трите пуяка
09:30
Мъже без мустаци сериен детски филм /5 епизод/
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
11:00
В близък план /избрано/п/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
12:00
По света и у нас
12:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/
13:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
14:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване/избрано/п/
14:30
Джинс Родът на Христо Михайловски/п/
15:00
На опера с БНТ 2 : “Мария от Буенос Айрес” от Астор Пиацола” /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
15:30
Под игото /170 години от рождението на Иван Вазов/ игрален филм /1952 г./, режисьор Дако Даковски, в ролите: Мирослав Миндов, Лили Попиванова, Петко Карлуковски, Васил Кирков, Питър Димитров, Константин Кисимов, Апостол Карамитев, Силви Вартан и др.
17:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
18:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
18:55
Вярвам в мисията документален филм /България, 2015 г./, режисьори: Станислава Калчева и Радостина Костантинова
19:50
Лека нощ, деца! Мишо и Робин
20:00
Домът на вярата Етрополски манастир “Св. Троица”/п/
20:30
До Европа и напред /избрано/
21:00
Ново 10 + 2 музикална класация
21:45
Чуй Земята документална поредица /п/
22:00
Призраците от Портопало 2-сериен игрален филм /Италия, 2017 г./, режисьор Алесандро Анджелини, в ролите: Джузепе Фиорело, Джузепе Батистон, Роберта Карония, Стефания Монтороси, Анджела Кури, Фулаио Емануеле, Багs Ланкапура Дигамаралаладж и др. /първа част/ (12)
23:40
По света и у нас
00:00
Следите остават
00:30
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
01:30
История.bg Извън канона - от богомилите до Петър Дънов /п/
02:30
По света и у нас /п/
02:45
Златни ръце /БНТ 2 Русе/п/
02:55
Вярвам в мисията документален филм /п/
03:50
Призраците от Портопало игрален филм /първа част/п/ (12)
05:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/

БНТ 3

06:00
Треска за футбол Бенфика - Челси - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2012-2013 г./
08:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Открито първенство на Франция по тенис 2017 г.: Симона Халеп /Румъния/ - Елена Остапенко /Латвия/ - финал
11:45
Ролан Гарос: Историята документален филм
12:35
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Аз съм…
13:25
Спортни новини
13:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Измир 2014 г. ансамбли /многобой/
15:45
Зала на славата: Йорданка Благоева
16:00
Редник Пийсфул игрален филм /п/
17:40
Зала на славата: Верка Стоянова
18:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Швеция - среща за 3-4 място
20:15
УЕФА Лига Европа - класически мачове
21:00
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/
21:20
Спортни новини
21:30
Извън играта
22:00
Дизраели: Портрет на един романтик 4-сериен игрален филм /Великобритания/, режисьор Клод Уотъм, в ролите: Иън Макшейн, Мери Пийч, Лий Лоусън, Маргарет Уайтинг и др. /1 епизод/
23:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Швеция - среща за 3-4 място
01:15
Спортни новини
01:20
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - САЩ - финал
02:50
Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Новак Джокович /Сърбия/ - Стан Вавринка /Швейцария/ - финал

БНТ 4

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
07:30
Новото познание /п/
08:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
09:00
№1 Туризмът: Анимацията - игра, шоу и още нещо /БНТ 2 Варна/п/
09:30
Домът на вярата Храм “Св.Троица”, с.Красен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
11:00
История.bg Българите преди Аспарухова България /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Джинс Родът на Петър Стоянович /п/
13:00
Криминале.бг: Денят не си личи по заранта: “Деликатна стока” сериен тв филм /четвърта серия/
14:00
Великите българи: Иван Вазов /170 години от рождението на писателя/
14:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
15:00
Туризъм.бг /п/
15:30
Срещи на първия ред: “Теодора Димова с братя Миладинови” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/
19:30
В близък план /избрано/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
21:15
Лекари по време на пандемия
21:25
На опера с БНТ 2: “Мария от Буенос Айрес” от Астор Пиацола /БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:55
Строителите на Българското книжовно дружество документален филм
22:45
Хотел “Централ” игрален филм /1982 г./, режисьор Веселин Бранев, по мотиви от разкази на Константин Константинов, в ролите: Ирен Кривошиева, Живко Гарванов, Боряна Пунчева, Валентин Гаджоков, Антон Радичев, Стоян Стоев, Борис Луканов и др.
00:25
По света и у нас
00:40
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
01:30
Домът на вярата Храм “Св.Троица”, с.Красен /п/
02:00
Бизнес.БГ /п/
02:30
Срещи на първия ред: “Теодора Димова с братя Миладинови” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Извън играта проф. Асен Балтов/п/
03:30
Векът на България: Мода, мода, шантеклер документална поредица /п/
03:45
Строителите на Българското книжовно дружество документален филм /п/
04:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
05:00
История.bg Българите преди Аспарухова България /избрано/п/

БНТ HD

06:00
Треска за футбол Бенфика - Челси - финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” /сезон 2012-2013 г./
08:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Открито първенство на Франция по тенис 2017 г.: Симона Халеп /Румъния/ - Елена Остапенко /Латвия/ - финал
11:45
Ветроходство: Барколана 51 обзор
12:35
The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /5 епизод/
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Аз съм…
13:25
Спортни новини
13:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Измир 2014 г. ансамбли /многобой/
15:45
Зала на славата: Йорданка Благоева
16:00
Редник Пийсфул игрален филм /п/
17:40
Зала на славата: Верка Стоянова
18:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Швеция - среща за 3-4 място
19:45
В кадър: Когато Господ беше българин документален филм /2014 г./
20:15
УЕФА Лига Европа - класически мачове
21:00
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/
21:20
Спортни новини
21:30
Извън играта
22:00
Дизраели: Портрет на един романтик 4-сериен игрален филм /Великобритания/, режисьор Клод Уотъм, в ролите: Иън Макшейн, Мери Пийч, Лий Лоусън, Маргарет Уайтинг и др. /1 епизод/
23:00
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - САЩ - финал
00:30
Спортни новини
00:40
Открито първенство на Франция по тенис 2017 г.: Симона Халеп /Румъния/ - Елена Остапенко /Латвия/ - финал
03:20
С велосипед по света: Северна Европа документална поредица /5 епизод/
03:45
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Измир 2014 г. ансамбли /многобой/

БНТ World

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
07:30
Новото познание /п/
08:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
09:00
№1 Туризмът: Анимацията - игра, шоу и още нещо /БНТ 2 Варна/п/
09:30
Домът на вярата Храм “Св.Троица”, с.Красен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
11:00
История.bg Българите преди Аспарухова България /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Джинс Родът на Петър Стоянович /п/
13:00
Криминале.бг: Денят не си личи по заранта: “Деликатна стока” сериен тв филм /четвърта серия/
14:00
Великите българи: Иван Вазов /170 години от рождението на писателя/
14:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
15:00
Туризъм.бг /п/
15:30
Срещи на първия ред: “Професор Ивайло Мирчев с Владимир Димитров-Майстора” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/
19:30
В близък план /избрано/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух
21:15
Лекари по време на пандемия
21:25
На опера с БНТ 2: “Мария от Буенос Айрес” от Астор Пиацола /БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:55
Строителите на Българското книжовно дружество документален филм
22:45
Хотел “Централ” игрален филм /1982 г./, режисьор Веселин Бранев, по мотиви от разкази на Константин Константинов, в ролите: Ирен Кривошиева, Живко Гарванов, Боряна Пунчева, Валентин Гаджоков, Антон Радичев, Стоян Стоев, Борис Луканов и др.
00:25
По света и у нас
00:40
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
01:30
Домът на вярата Храм “Св.Троица”, с.Красен /п/
02:00
Бизнес.БГ /п/
02:30
Срещи на първия ред: “Професор Ивайло Мирчев с Владимир Димитров-Майстора” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Извън играта проф. Асен Балтов/п/
03:30
Векът на България: Мода, мода, шантеклер документална поредица /п/
03:45
Строителите на Българското книжовно дружество документален филм /п/
04:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
05:00
История.bg Българите преди Аспарухова България /избрано/п/