Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Юли 2020 година

БНТ 1

06:00
Вълшебните приказки на щурчето
06:25
Сид - дете на науката детски анимационен филм /САЩ, 2013г./, режисьор Кърк Тачър
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Дивият Уелс: Сърцето на Уелс документална поредица /2 епизод/
12:00
По света и у нас
12:30
Домът на вярата Чекотински манастир /п/
13:00
Една история за “Intelligent Music Project” филм за проекта на д-р Милен Врабевски
14:00
Гражданинът Кино документален филм /България, 2014г./, режисьор Коста Биков
15:25
Абатство Нортангър игрален филм /копродукция, 2007г./, режисьор Джон Джоунс, в ролите: Фелисити Джоунс, Джей Джей Фийлд, Кари Мълиган, Уилям Бек, Лиъм Кънингъм и др.
17:00
Джинс Родът на Ервант Хугасян /п/
17:30
Арена спорт
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Лекари по време на пандемия
19:10
Шакълтън - смърт или слава 4-серийна документална поредица /Великобритания, 2013г./
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Съседката игрален филм /България, 1987г./, режисьор Адела Пеева, в ролите: Велко Кънев, Елвира Иванова, Георги Русев, Мартина Вачкова и др.
22:25
По света и у нас
22:40
Придружителят игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Стивън Херек, в ролите: Пол Левески, Ариел Уинтър, Кевин Кориган, Хосе Сунига и др.
00:25
Абатство Нортангър игрален филм /п/
02:00
Шакълтън - смърт или слава документална поредица /п/
02:45
Студио Х: Мисия: Пророкът игрален филм /п/ (12)
04:25
Пристанищата на света
04:40
Дивият Уелс: Сърцето на Уелс документална поредица /2 епизод/п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
07:25
Рицарска история концерт под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на актьорите Деян Донков, Михаела Филева и Ангел Ковачев
08:40
Усмивка за 100 лева детски тв филм /1995 г./, режисьор Зоя Касамакова, в ролите Досьо Досев, Димитър Желязков, Галина Трифонова и др.
09:20
Приказки от двора на баба Тодора Пухи
09:30
Мъже без мустаци сериен детски филм /6, последен епизод/
10:30
Домът на вярата Етрополски манастир “Св. Троица”/п/
11:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
До Европа и напред /избрано/п/
13:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
14:45
Антарктика документална поредица /п/
15:00
Опера на открито: “Любовта никога не умира” /БНТ 2 Варна/избрано/п/
15:30
№1 Туризмът: Срещи в Тюленово /БНТ 2 Варна/п/
16:00
Черно-бяло кино: “Отклонение” /90 години от рождението на оператора Тодор Стоянов/ игрален филм /1967 г./, режисьори Гриша Островски и Тодор Стоянов, оператор Тодор Стоянов, в ролите: Иван Андонов, Невена Коканова, Стефан Илиев, Катя Паскалева, Доротея Тончева, Цветана Гълъбова, Светослав Пеев и др.
17:15
Чуй Земята документална поредица /п/
17:30
На опера с БНТ 2: “Кармен” балет от Бизе-Шчедрин” /БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
Натисни F1 /избрано/п/
18:15
Европейски маршрути /п/
18:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/
19:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
19:30
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
19:50
Лека нощ, деца! Мишо и Робин
20:00
Срещи на първия ред на историята: “Проф. Михаил Неделчев с Григор Пърличев” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
20:30
“Манон Леско” - опера от Джакомо Пучини концертно изпълнение, солисти: Гена Димитрова, Бойко Цветанов, Александър Крунев, диригент Емил Табаков
22:40
Призраците от Портопало игрален филм /втора част/ (12)
00:15
По света и у нас
00:30
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
01:30
История.bg Българите преди Аспарухова България /избрано/
02:25
По света и у нас /п/
02:40
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
03:40
Китай: Земя на чудесата Красотата на природата
03:55
Призраците от Портопало игрален филм /втора част/п/ (12)
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ 3

06:00
Треска за футбол Селтик - Порто - финал на турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
08:15
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /7 епизод/
08:45
Извън играта
09:15
Открито първенство на Франция по тенис 2017 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Рафаел Надал /Испания/ - финал
12:05
Ролан Гарос: Историята документален филм
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Аз съм…
13:25
Спортни новини
13:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Измир 2014 г. шампионат на уредите /ансамбли/
15:05
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
16:00
Дизраели: Портрет на един романтик 4-сериен игрален филм /1 епизод/ /п/
17:00
УЕФА Лига Европа - класически мачове
18:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: Бразилия - Италия - финал
20:35
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /7 епизод/
21:00
Арена спорт
22:00
Дизраели: Портрет на един романтик 4-сериен игрален филм /2 епизод/
23:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: Бразилия - Италия - финал
01:45
Арена спорт
02:45
Най-бързият геймър на света
03:10
Открито първенство на Франция по тенис 2017 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Рафаел Надал /Испания/ - финал

БНТ 4

06:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
06:30
Джинс Родът на Петър Стоянович /п/
07:00
До Европа и напред /избрано/п/
07:30
Домът на вярата Храм “Св.Троица”, с.Красен /п/
08:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
09:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
10:00
Бразди
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
11:00
Пеневата чета - 15 години по-късно /Треньорът Димитър Пенев на 75/ документален филм /2009 г./
12:00
По света и у нас
12:30
Извън играта
13:00
Криминале.бг: Денят не си личи по заранта: “Къща край гората” сериен тв филм /пета серия/
14:05
Вълшебните приказки на щурчето: Силян Щърка
14:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/
15:00
Отблизо /избрано/
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:00
Моят плейлист Владимир Ампов - Графа/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Лекари по време на пандемия
21:10
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
21:40
Враг № 1 - Никола Петков документален филм /1990 г./
22:40
Голямото нощно къпане игрален филм /1980 г./, режисьор Бинка Желязкова, в ролите: Янина Кашева, Малгожата Браунек, Юозас Будрайтис, Таня Шахова, Илия Караиванов, Иван Кондов и др.
01:05
Арена спорт
02:05
По света и у нас
02:20
Отблизо /избрано/п/
03:15
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/п/
03:45
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
04:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
05:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Треска за футбол Селтик - Порто - финал на турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
08:15
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /7 епизод/
08:45
Извън играта
09:15
Открито първенство на Франция по тенис 2017 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Рафаел Надал /Испания/ - финал
12:05
Ролан Гарос: Историята документален филм
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Аз съм…
13:25
Спортни новини
13:30
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Измир 2014 г. шампионат на уредите /ансамбли/
15:05
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
16:00
Дизраели: Портрет на един романтик 4-сериен игрален филм /1 епизод/ /п/
17:00
УЕФА Лига Европа - класически мачове
18:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: Бразилия - Италия - финал
20:35
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /7 епизод/
21:00
Арена спорт
22:00
Дизраели: Портрет на един романтик 4-сериен игрален филм /2 епизод/
23:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: Бразилия - Италия - финал
01:45
Арена спорт
02:45
Най-бързият геймър на света
03:10
Открито първенство на Франция по тенис 2017 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Рафаел Надал /Испания/ - финал

БНТ World

06:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
06:30
Джинс Родът на Петър Стоянович /п/
07:00
До Европа и напред /избрано/п/
07:30
Домът на вярата Храм “Св.Троица”, с.Красен /п/
08:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
09:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
10:00
Бразди
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
11:00
Пеневата чета - 15 години по-късно /Треньорът Димитър Пенев на 75/ документален филм /2009 г./
12:00
По света и у нас
12:30
Извън играта
13:00
Криминале.бг: Денят не си личи по заранта: “Къща край гората” сериен тв филм /пета серия/
14:05
Вълшебните приказки на щурчето: Силян Щърка
14:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/
15:00
Отблизо /избрано/
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:00
Моят плейлист Владимир Ампов - Графа/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Лекари по време на пандемия
21:10
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
21:40
Враг № 1 - Никола Петков документален филм /1990 г./
22:40
Голямото нощно къпане игрален филм /1980 г./, режисьор Бинка Желязкова, в ролите: Янина Кашева, Малгожата Браунек, Юозас Будрайтис, Таня Шахова, Илия Караиванов, Иван Кондов и др.
01:05
Арена спорт
02:05
По света и у нас
02:20
Отблизо /избрано/п/
03:15
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/п/
03:45
Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
04:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
05:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/