Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Юли 2020 година

БНТ 1

06:00
Ирко и белите мишки детски тв филм
06:15
Коала Кид детски анимационен филм /копродукция, 2012г./
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг /п/
11:30
Тайният живот на птиците докуметален филм
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
14:00
Симон срещу страха документален филм /България, 2018г./, режисьор Георги Тенев
15:20
Когато любовта дойде в града игрален филм /Канада, 2013г./, режисьор Дейвид Уининг, в ролите: Лорън Холи, Камерън Банкрофт, Луси Гест и др.
17:00
Вечната музика /п/
17:30
Моят плейлист Добрина Чешмеджиева/п/
18:30
Извън играта Ернестина Шинова/п/
19:00
Лекари по време на пандемия
19:10
Дивия Франк в Австралия документална поредица (12)
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Тържествена заря по повод 183 години от рождението на Васил Левски пряко предаване от Карлово
21:45
Майката на Апостола документален филм /България, 2020г./, режисьор Йордан Димитров
22:15
По света и у нас
22:30
Студио Х: Двама мъже в града игрален филм /копродукция, 1973г./, режисьор Жозе Джовани, в ролите: Жан Габен, Ален Делон, Виктор Лану, Сесил Васор, Жерар Депардийо и др.
00:10
Франк Куршума игрален филм /п/ (14)
01:35
Тайните на войната документална поредица/п/
02:25
Когато любовта дойде в града игрален филм /п/
04:00
Тайният живот на птиците докуметален филм/п/
04:30
Бразди /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/

БНТ 2

06:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
06:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
07:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
07:55
България от край до край 8
08:25
Светлина в безкрая документална поредица /2 епизод/п/
08:35
№1 Туризмът: Срещи в Тюленово /БНТ 2 Варна/п/
09:00
Най-доброто от … Хартиени приказки
09:25
Лятото на Гъбелко Лунапарк
09:30
Юнаци с умни калпаци тв филм по едноименната пиеса на Никола Русев /1994 г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Павел Попандов, Ивайло Христов, Кръстьо Лафазанов, Пепа Николова и др.
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
11:00
В близък план избрано/п/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
12:00
По света и у нас
12:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/
13:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
14:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/п/
14:30
Джинс Родът на Ервант Хугасян /п/
15:00
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
15:30
Под едно небе /95 години от рождението на актьора Иван Кондов/ игрален филм /2003 г./ режисьор Красимир Крумов, в ролите: Марта Кондова, Иван Кондов, Красимир Доков, Николай Урумов, Леонтина Ардити, Месуре Сюлейман, Пламен Димитров, Иван Савов и др.
17:00
Великите българи: Васил Левски
17:30
Опера на открито: “Тоска” /БНТ 2 Варна/избрано/
18:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
18:50
Песните на Левски музикален филм
19:50
Лека нощ, деца! Мишо и Робин
20:00
Домът на вярата Чекотински манастир /п/
20:30
До Европа и напред /избрано/
21:00
Да пеем заедно концерт с участието на Йордан Марков, Драго Драганов, Стефан Диомов и група “Петте сезона”
22:30
С лице надолу игрален филм /България, Франция, 2015 г./, режисьор Камен Калев, в ролите: Мелвил Пупо, Сехер Небиева, Лидия Колева, Сунай Сюлейман и др. (16)
00:10
По света и у нас
00:25
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
01:25
История.bg Българите преди Аспарухова България /избрано/п/
02:20
По света и у нас /п/
02:35
Изгубени в затворената линия документален филм /п/
03:35
Красотата на природата Островите Огасавара /п/
03:50
С лице надолу игрален филм /п/ (16)
05:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/п/

БНТ 3

06:00
Зала на славата: Верка Стоянова
06:15
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /7 епизод/
06:45
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Германия - четвъртфинална среща
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:10
Треска за футбол Световно първенство 2018 г.: Франция - Хърватия - финал
11:25
Треска за футбол Всички голове от световното първенство 2018 г.
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Зала на славата: Таня Богомилова
13:30
Спортни новини
13:35
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Щутгарт 2015 г. ансамбли /многобой/
16:00
Кисинджър и Никсън игрален филм /п/
17:40
Зала на славата: Румяна Нейкова
18:00
Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Германия - Аржентина - финал
20:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
21:25
Спортни новини
21:30
Извън играта
22:00
Дизраели: Портрет на един романтик 4-сериен игрален филм /3 епизод/
23:00
Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Германия - Аржентина - финал
01:40
Спортни новини
01:45
Най-бързият геймър на света
02:15
Треска за футбол Световно първенство 2018 г.: Франция - Хърватия - финал
04:25
Треска за футбол Всички голове от световното първенство 2018 г.

БНТ 4

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
07:30
Новото познание /п/
08:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
09:00
№1 Туризмът: Срещи в Тюленово /БНТ 2 Варна/п/
09:30
Домът на вярата Етрополски манастир “Св. Троица”/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:50
Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
11:00
История.bg Великите български империи /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Джинс Родът на Христо Михайловски/п/
13:00
Криминале.бг: Денят не си личи по заранта: “Краят на един диалог” сериен тв филм /шеста, последна серия/
14:05
Между лятото и есента филм за поета Петър Андасаров /БНТ 2 Благоевград/
14:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
15:00
Туризъм.бг /п/
15:30
Срещи на първия ред на историята: “Акад. Христо Григоров с войводата Ичко Бойчев” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Натисни F1 /избрано/п/
19:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/
19:30
В близък план /избрано/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Тържествена заря по повод 183 години от рождението на Васил Левски пряко предаване от Карлово
21:45
Лекари по време на пандемия
22:00
На опера с БНТ 2: “Кармен” балет от Бизе-Шчедрин” /БНТ 2 Пловдив/избрано/
22:30
Завещана свобода документален филм
23:10
Единствената любовна история, която Хемингуей не описа игрален филм /2008 г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Крис Хайслър, Малин Кръстев, Гергана Плетньова, Руси Чанев, Иван Бърнев, Касиел Ноа Ашер, Цветана Манева, Стефан Мавродиев и др.
00:40
По света и у нас
00:55
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
01:45
Домът на вярата Етрополски манастир “Св. Троица”/п/
02:15
Векът на България: Нарисуван разказ документална поредица /п/
02:30
Срещи на първия ред на историята: “Акад. Христо Григоров с войводата Ичко Бойчев” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Извън играта /п/
03:30
Отблизо /п/
04:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/п/
05:00
История.bg Великите български империи /избрано/п/

БНТ HD

06:00
Зала на славата: Верка Стоянова
06:15
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /7 епизод/
06:45
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Германия - четвъртфинална среща
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:10
Треска за футбол Световно първенство 2018 г.: Франция - Хърватия - финал
11:25
Треска за футбол Всички голове от световното първенство 2018 г.
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Зала на славата: Таня Богомилова
13:30
Спортни новини
13:35
Златните успехи на българската художествена гимнастика Световно първенство Щутгарт 2015 г. ансамбли /многобой/
16:00
Кисинджър и Никсън игрален филм /п/
17:40
Зала на славата: Румяна Нейкова
18:00
Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Германия - Аржентина - финал
20:30
Моят плейлист музикално-развлекателно предаване
21:25
Спортни новини
21:30
Извън играта
22:00
Дизраели: Портрет на един романтик 4-сериен игрален филм /3 епизод/
23:00
Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Германия - Аржентина - финал
01:40
Спортни новини
01:45
Най-бързият геймър на света
02:15
Треска за футбол Световно първенство 2018 г.: Франция - Хърватия - финал
04:25
Треска за футбол Всички голове от световното първенство 2018 г.

БНТ World

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
07:30
Новото познание /п/
08:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
09:00
№1 Туризмът: Срещи в Тюленово /БНТ 2 Варна/п/
09:30
Домът на вярата Етрополски манастир “Св. Троица”/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:50
Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
11:00
История.bg Великите български империи /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Джинс Родът на Христо Михайловски/п/
13:00
Криминале.бг: Денят не си личи по заранта: “Краят на един диалог” сериен тв филм /шеста, последна серия/
14:05
Между лятото и есента филм за поета Петър Андасаров /БНТ 2 Благоевград/
14:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
15:00
Туризъм.бг /п/
15:30
Срещи на първия ред на историята: “Акад. Христо Григоров с войводата Ичко Бойчев” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Натисни F1 /избрано/п/
19:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/
19:30
В близък план /избрано/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Тържествена заря по повод 183 години от рождението на Васил Левски пряко предаване от Карлово
21:45
Лекари по време на пандемия
22:00
На опера с БНТ 2: “Кармен” балет от Бизе-Шчедрин” /БНТ 2 Пловдив/избрано/
22:30
Завещана свобода документален филм
23:10
Единствената любовна история, която Хемингуей не описа игрален филм /2008 г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Крис Хайслър, Малин Кръстев, Гергана Плетньова, Руси Чанев, Иван Бърнев, Касиел Ноа Ашер, Цветана Манева, Стефан Мавродиев и др.
00:40
По света и у нас
00:55
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
01:45
Домът на вярата Етрополски манастир “Св. Троица”/п/
02:15
Векът на България: Нарисуван разказ документална поредица /п/
02:30
Срещи на първия ред на историята: “Акад. Христо Григоров с войводата Ичко Бойчев” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Извън играта /п/
03:30
Отблизо /п/
04:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /избрано/п/
05:00
История.bg Великите български империи /избрано/п/