Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Януари 2021 година

Nova News

06:30
“Здравей, България” – сутрешен блок
09:30
Темата на Нова” - /п/
10:00
Новините на Nova News
10:15
“Карай направо” с Диана Найденова - /п/
10:40
Темата на Нова” - /п/
11:00
Новините на Nova News
11:15
“Ничия земя” - /п/
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Другото лице”
13:00
Новините на Nova News
13:30
“Парчета от реалността”
14:00
Новините на Nova News
14:30
Док.поредица на DW
15:00
Новините на Nova News
15:20
Светски новини
15:30
“Социална мрежа” – следобеден блок
16:00
Новините на NOVA
16:15
“Социална мрежа” – следобеден блок
17:00
Новините на Nova News
17:15
“Пресечна точка” – публицистично шоу - /п/
18:00
Новините на Nova News
18:30
“Патарински LIVE” – репортерско риалити
19:00
Новините на NOVA – централна емисия
20:00
Новините на Nova News
20:30
“Денят на живо” с Наделина Анева – публицистично предаване
21:00
Новините на Nova News
21:45
Бизнес новини
21:50
Светски новини
22:00
Новините на Nova News
22:15
“Пресечна точка” – публицистично шоу - /п/
23:00
Новините на NOVA

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
09:00
По света и у нас
09:05
100% будни
11:00
Култура.БГ
12:00
По света и у нас
12:35
Новини на турски език
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Когато сърцето зове 5 тв филм /11 епизод/
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Новата детски тв филм /България, 2015г./
15:20
Влакът на динозаврите 4 анимационен филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Малки истории
16:40
Светът и ние
17:00
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Уолт преди Мики игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Хоа Ле, в ролите: Томас Иън Николас, Джон Хедър, Армандо Гутиерес, Дейвид Хенри и др.
23:00
По света и у нас
23:30
Библиотеката /п/
00:30
Светът и ние /п/
00:50
100% будни /п/
02:45
Култура.БГ /п/
03:55
Джинс /п/
04:25
Когато сърцето зове 5 тв филм /11 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
180 години родолюбие - църквата “Света Троица” в Банско документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
06:40
Знаете ли, че… Защитниците на София
06:50
Искам да бъда
07:20
Маша и Мечока анимационен филм /п/
07:30
Изгубеното дете тв новела на Евровизия
07:45
Български уроци - аз уча български
08:00
Енциклопедия България буква А
08:30
Непознатата България Велико Търново
09:00
По света и у нас
09:05
Натисни F1 /избрано/п/
09:20
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
09:30
Картини от Стария град филм-концерт с участието на фолклорен ансамбъл “Тракия” /БНТ 2 Пловдив/п/
10:25
Валя Балканска - днес и сега документален филм
11:00
Туризъм.бг
11:30
Бързо, лесно, вкусно
12:00
По света и у нас
12:35
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
13:05
Извън играта
13:35
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
14:00
Култура.БГ
15:00
Поучителната история за живота на братя Прошек документален филм /п/
15:55
Пътят към София 5-сериен тв филм по едноименния роман на Стефан Дичев /България, 1979 г./, режисьор Николай Мащенко, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Петър Слабаков, Константин Цанев, Павел Попандов, Михаил Голубович, Ана-Мария Петрова, Любомир Киселички, Марин Янев, Стойно Добрев, Иванка Димитрова, Рачко Ябанджиев, Цветана Манева и др. /1 серия/
17:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
17:50
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Нострадамус - истината документален филм /Великобритания, 2006 г./, режисьор Кайус Джулиан
19:50
Лека нощ, деца! Маша и Мечока
20:00
Достоевски 8-сериен тв филм /Русия, 2011 г./, режисьор Владимир Хутиненко, в ролите: Евгени Миронов, Чулпан Хаматова, Елизавета Арзамасова и др. /1 епизод/ (12)
21:00
Македоно-Одринска революционна галерия: “Гоце Делчев - Праведникът с кама в пояса” документална поредица /1 епизод/
21:30
В близък план /избрано/
22:00
БНТ на 60
23:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
00:00
По света и у нас
00:30
Натисни F1 /избрано/п/
00:45
Законът на Дойл сериен тв филм /6 сезон, 1 епизод/ (12)
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
Поучителната история за живота на братя Прошек документален филм /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
03:30
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
03:55
Знаете ли, че… Защитниците на София /п/
04:05
Македоно-Одринска революционна галерия: “Гоце Делчев - Праведникът с кама в пояса” документална поредица /1 епизод/п/
04:35
Достоевски сериен тв филм /1 епизод/п/ (12)
05:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София /избрано/п/

БНТ 3

06:00
Аз съм…
06:10
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
08:25
УЕФА Лига Европа - обзор на груповата фаза
09:15
Арена спорт
10:15
Европейско първенство по спортна гимнастика /мъже/: отборно /финал/
12:45
Ветроходство: Барколана 51 обзор
13:35
Извън играта
14:05
Спортни новини
14:10
Аз съм…
14:25
Световно първенство по рафтинг репортаж
15:15
Ветроходство: Околосветска регата “Вонде глоб” магазинно предаване /9 епизод/
15:45
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинна програма
16:35
W Series: Хокенхайм първи кръг от световния дамски автомобилен шампионат на писта
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Таня Богомилова
17:30
Най-добрата работа за кучета документален филм /1 епизод/
18:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
19:40
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
21:00
БГ версия
21:50
Спортни новини
22:00
Титаник сериен филм /копродукция, 2012 г/, режисьор Дон Джоунс, в ролите: Глен Блекхол, Рут Брадли, Драгос Букур, Дейвид Колдър и др. /, 1 епизод (12)
22:45
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/
01:05
Спортни новини
01:15
World Chase Tag - скоростна надпревара обзорна програма
02:10
Европейско първенство по спортна гимнастика /мъже/: шампионат на уредите

БНТ 4

06:00
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
09:00
По света и у нас
09:05
100% будни
11:00
Култура.БГ
12:00
По света и у нас
12:35
Около света за 202 дни документален филм /БНТ 2 Варна/
13:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/п/
14:00
Вляво от пътя Лондон - Калкута документален филм
15:15
Коледен концерт на Хора на софийските момчета
16:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
16:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
17:30
Българите и християнството: По образ и подобие 3-серийна документална поредица /1 епизод/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
България в 60 минути с Мариана Векилска
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Новогодишна щръклица новогодишна шоупрограма с участието на: Татяна Лолова, Любо Нейков, Албена Михова, Филип Аврамов, Мая Бежанска, Виктор Калев, Николина Чакърдъкова, Бинка Добрева, Гена Иванова, Нелина, Софи Маринова, Румяна Попова, Орлин Горанов, Илия Луков, Елица Тодорова, оркестър “Карандила”, Венци Такев, ансамбъл “Български ритми” и др, сценарист и режисьор Димитър Шарков
22:45
Знаете ли, че… Защитниците на София
23:00
По света и у нас
23:30
Светът и ние
23:50
Смяна на местата семейно шоу /п/
00:50
Пътят към София 5-сериен тв филм по едноименния роман на Стефан Дичев /България, 1979 г./, режисьор Николай Мащенко, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Петър Слабаков, Константин Цанев, Павел Попандов, Михаил Голубович, Ана-Мария Петрова, Любомир Киселички, Марин Янев, Стойно Добрев, Иванка Димитрова, Рачко Ябанджиев, Цветана Манева и др. /1 серия/
02:00
Вечната музика
02:30
Коледен концерт на Хора на софийските момчета /п/
03:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:00
Българите и християнството: По образ и подобие документална поредица /1 епизод/п/
04:30
Култура.БГ /п/
05:30
Непознатата България Велико Търново