Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 25 Април 2021 година

БНТ 1

06:00
Патилата на Спас и Нели игрален филм /България, 1987г./, режисьор Георги Стоев, в ролите: Георги Мамалев, Павел Поппандов, Александра и Николета Кочеви, Евгения Баракова и др.
06:55
Пътеки
07:40
Телепазарен прозорец
08:00
До сърцето детски тв филм /България, 2017г./
08:15
Лодките анимационен филм /Норвегия, 2017г./, режисьори: Симен Алсвик, Уил Ашърст
09:30
Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим /Цветница/ пряко предаване от храм “Св.Александър Невски”
11:30
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:30
Музика, музика
14:00
Малката русалка детски игрален филм /САЩ, 2018г./, режисьор: Блейк Харис, в ролите: Уилям Моузли, Шърли Маклейн, Джина Гершон, Армандо Гутиерес и др.
15:30
Открий ме
16:00
Национални съкровища на Чехия: Острава
16:20
Концерт на Стефан Диомов с участието на: “Тоника СВ”, Ваня Костова, Тони Димитрова, Орлин Горанов, група “5-те сезона”, група “Врабчета” и др.
18:00
Домът на вярата Мисия “Милосърдие”, Търговище
18:30
Мисия “Вдъхновител”
18:45
Спорт ТОТО
19:00
БНТ на 60
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Българска киновечер представя: Господин Никой игрален филм /България, 1969г./, режисьор Иван Терзиев, в ролите: Коста Цонев, Георги Черкелов, Асен Миланов, Марита Бьоме, Андрей Чапразов и др.
22:50
По света и у нас
23:05
Циркът игрален филм /САЩ, 1928г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Чарли Чаплин, Алън Гарсия, Мърна Кенеди, Хари Крокър и др.
00:20
Пази се игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Лиз Тъкило, в ролите: Лесли Биб, Томас Садоски, Бети Гилпин , Трейси Чимо, Майкъл Стал-Дейвид и др. (12)
01:55
БНТ на 60 /п/
02:55
Музика, музика /п/
03:40
Малки истории /п/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:30
Япония днес
07:50
Приказки за разказване Не е вярно /п/
08:00
С БНТ на училище: Матурата на фокус Български език и литература
09:00
Къде живеят чудесата детски концерт - изпълнения на детско шлагерно студио “Да”
09:30
Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим /Цветница/ пряко предаване от храм “Св.Александър Невски”
11:30
Домът на вярата Храм “Св. Преподобна Параскева” - Троян /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
До Европа и напред /избрано/п/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация
15:00
От Цветница до Великден
15:30
№1 Туризмът: Попътен вятър и морски емоции /БНТ 2 Варна/
16:00
Черно-бяло кино: “Невероятна история” игрален филм /1964 г./, режисьор Владимир Янчев, сценарий Радой Ралин, в ролите: Георги Черкелов, Рангел Вълчанов, Георги Попов, Георги Калоянчев, Пенчо Петров, Радой Ралин, Георги Парцалев, Бистра Гутева, Григор Вачков, Никола Дадов и др.
17:15
Европа днес
17:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/
18:00
Натисни F1 /п/
18:15
Красотата на природата Нос Еримо на остров Хокайдо
18:30
Музика, музика
19:00
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии
19:30
Олтарите на България /БНТ 2 София/
19:50
Лека нощ, деца! Приказки за разказване: “Приказка с китара”
20:00
Сергей Прокофиев - Симфония №1 и Симфония №7 /130 години от рождението на композитора/ в изпълнение на Мюнхенската филхармония, диригент Валерий Гергиев
20:50
Чувствам се добре игрален филм /Франция, 2018 г./, режисьор Беноа Делепин, в ролите: Жан Дюжарден, Йоланд Моро, Жосеф Даан, Жана Битнерова, Елза Фуко и др.
22:35
Събота вечер с БНТ
23:35
По света и у нас
23:50
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
00:50
№1 Туризмът: Попътен вятър и морски емоции /БНТ 2 Варна/п/
01:20
Джинс /п/
01:50
По света и у нас /п/
02:05
Поклонници на свободата документален филм /п/
02:35
Знаете ли, че… /п/
02:45
БНТ на 60 /п/
03:45
Чувствам се добре игрален филм /п/
05:30
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/

БНТ 3

06:00
Зала на славата: Красимир Дунев I част
06:15
Шакълтън - смърт или слава документален филм /3 епизод/ /п/
07:00
Титаник - историята след потъването документален филм /Великобритания, Канада, 2011 г/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Европейско първенство по спортна гимнастика, шампионат на уредите /финали/
11:45
Зала на славата: Йордан Йовчев
12:00
Китай отблизо документален филм /САЩ, 2006 г/
12:45
Аз съм…
12:55
Телепазарен прозорец
13:10
Шакълтън - смърт или слава документален филм /4 епизод/
13:55
Европейско първенство по спортна гимнастика, шампионат на уредите /финали/ пряко предаване от Базел /Швейцария/
16:30
Световна купа по спортна акробатика, финали пряко предаване от “Асикс Арена”
19:00
Зала на славата
19:20
Две легенди сериен филм /3 епизод/ /п/ (12)
20:50
Моят плейлист
21:50
Спортни новини
22:00
Две легенди сериен филм /4 епизод/ (12)
23:30
Арена спорт
00:30
Спортни новини
00:40
Европейско първенство по спортна гимнастика, шампионат на уредите /финали/
03:10
Зала на славата
03:30
Световна купа по спортна акробатика, финали

БНТ 4

06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
07:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
08:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
09:00
Зора над Балкана /БНТ 2 Русе/
09:30
Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим /Цветница/ пряко предаване от храм “Св.Александър Невски”
11:30
Бразди
12:00
По света и у нас
12:30
Джинс
13:00
БНТ на 60
14:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/
14:30
Извън играта
15:00
Отблизо
15:35
Иде нашенската музика
16:35
Тайните на Варненското злато - култура или цивилизация документален филм /БНТ 2 Варна/
17:30
Оперетна класика Музикален фестивал “Моцартови празници - Правец 2017”
18:40
Таралежите се раждат без бодли игрален филм /1971 г./, режисьор Димитър Петров, в ролите: Ивайло Джамбазов, Нейко Нейков, Петър Пейчев, Андрей Слабаков, Димитър Цонев, Кирил Петров и др.
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Древни български хроники: Из мъглата на вековете документален филм /България, 2006 г./, режисьор Димитър Шарков
21:55
Концерт на “Челисимо” Празници на изкуствата - Аполония 2017
23:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/
23:30
Всичко от нула игрален филм /България, 1996 г./, режисьор Иван Павлов, в ролите: Ицхак Финци, Деса Красова, Цветана Манева и др. (16)
00:40
По света и у нас
01:00
Арена спорт
02:00
БНТ на 60 /п/
03:00
Религията днес /п/
04:00
Малки истории /п/
04:10
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
05:10
Пътеки