Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 24 Октомври 2021 година

bTV

05:00
Джи Ай Джо: Ренегати
06:00
Мястото.BG
06:30
Приятели
07:00
Тази събота и неделя
10:00
Търси се…
11:00
bTV Новините
11:30
Ловци на храна
12:00
Да заживееш отново
14:00
Бившият
16:00
120 минути
18:00
bTV Новините
18:30
bTV Репортерите
19:00
Гласът на България
21:40
Аз съм легенда I Am Legend
23:40
Като на кино
23:50
От другата страна на вратата
01:40
Търси се…
02:40
120 минути
04:30
Лице в лице

bTV Action

05:00
Трансформърс Прайм
07:00
Готъм “Gotham”
10:00
Парола: Риба меч Swardfish
12:00
Снайперисти
14:30
Ел Чапо
16:30
Мисия Моят Дом
17:00
Коли на мечтите
17:45
Снайперисти 2
20:00
bTV Новините
20:45
bTV Репортерите
21:00
Снайперисти 3: Обсадата
22:45
Парола: Риба меч Swardfish
00:45
Убий съседа
02:30
Готъм “Gotham”

bTV Cinema

05:00
Живи легенди Живи легенди
07:00
Хаос вкъщи
09:00
Принцът и демоните
11:15
Арго
13:45
След сблъсъка
16:00
Без име
18:15
Гравитация
19:50
Като на кино
20:00
Терминалът
22:30
Диваци
01:00
Монахинята
03:00
Заразяване

bTV Comedy

05:00
Модерно семейство Modern Family
06:00
Круд
06:30
Мистър Пибоди и Шърман
07:30
Анжелика
09:00
Ваканцията на мистър Бийн
11:00
Деца на килограм Cheaper by the Dozen
13:00
Приятели
14:00
Внимавай какво говориш
16:30
Анжелика
18:00
Кухня. Война за хотел
19:30
Обир със стил
21:30
Супермаркет
22:30
Анжелика
00:30
Супермаркет
01:00
Модерно семейство Modern Family
02:00
Преспав
03:00
Супермаркет
04:00
Модерно семейство Modern Family

bTV Lady

05:00
Коледното украшение
06:30
Лекар в планината
08:30
Имението Даунтън
09:30
Втори шанс
12:30
Гласът на България
14:30
Кой кой е
15:00
Имението Даунтън
17:00
Невъзможен романс Ms. Matched
19:00
Ягодова любов
22:00
Лекар в планината
00:00
Горещи сърца
01:00
Горещи сърца
01:50
Всичко може да се случи
02:30
Втори шанс
04:00
Втори шанс

FOX

05:00
Необикновените
05:45
Черният списък
06:35
Черният списък
07:25
Кости
08:20
Кости
09:15
Кости
10:10
Необикновените
11:05
Теория за Големия взрив
11:30
Теория за Големия взрив
12:00
Теория за Големия взрив
12:25
Малкълм
12:50
Малкълм
13:20
Големият залог
16:10
Кости
17:05
Кости
18:00
Кости
19:00
Закрилникът
20:00
Отломки
21:00
Хрониките на Ридик
23:20
Теория за Големия взрив
23:45
Теория за Големия взрив
00:10
Малкълм
00:35
Малкълм
01:05
Хелстрьом
01:55
Черният списък
02:40
Черният списък
03:25
Кости
04:15
Кости

FOX Crime

05:00
Алис Ньовер
05:55
Ризоли и Айлс: Криминални досиета
06:50
Ризоли и Айлс: Криминални досиета
07:45
Хъдсън и Рекс
08:50
Загадките на Лора
09:50
Убийства в Рая
10:55
Убийства в Рая
12:10
Алис Ньовер
13:20
Хъдсън и Рекс
14:20
Ризоли и Айлс: Криминални досиета
15:15
Ризоли и Айлс: Криминални досиета
16:10
Военни престъпления: Ню Орлиънс
17:05
Военни престъпления: Ню Орлиънс
18:05
Загадките на Лора
19:00
Алекса Кроу
20:00
Кралицата на Юга
20:55
Убийства в Рая
22:10
Убийства в Рая
23:15
Военни престъпления: Ню Орлиънс
00:10
Военни престъпления: Ню Орлиънс
01:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета
01:40
Ризоли и Айлс: Криминални досиета
02:25
Загадките на Лора
03:10
Убийства в Рая
04:05
Убийства в Рая

Fox Life

05:00
Родители под чехъл
05:25
Родители под чехъл
05:50
Майк и Моли
06:15
Майк и Моли
06:45
Уил и Грейс
07:10
Уил и Грейс
07:40
Станция 19
08:35
Станция 19
09:30
Отчаяни съпруги
10:25
Отчаяни съпруги
11:20
Високо в небето
13:35
Родители под чехъл
14:10
Станция 19
15:05
Станция 19
16:00
Ани Ребъл
17:00
40 е новото 20
17:30
40 е новото 20
18:00
Отчаяни съпруги
19:00
Отчаяни съпруги
20:00
Няма скрито-покрито
21:55
Станция 19
22:50
Станция 19
23:45
Майк и Моли
00:10
Майк и Моли
00:40
Уил и Грейс
01:05
Уил и Грейс
01:30
Малки сладки лъжкини
02:20
Малки сладки лъжкини
03:15
В името на народа
04:05
В името на народа
04:40
Родители под чехъл

NOVA

05:30
Иконостас
06:00
Кобра 11: Обади се!
07:00
Събуди се
10:00
Съдебен спор
11:00
Новините на NOVA
11:30
Любов, разбира се
13:15
Да откриеш любовта (премиера)
15:00
Да хванеш гората
15:30
На фокус с Лора Крумова
18:00
Новините на NOVA
18:20
Темата на NOVA
19:00
Забраненото шоу на Рачков - сезон 2
21:00
Гореща гонка
23:00
Сътресение
01:15
Да откриеш любовта
03:20
Кобра 11: Обади се!
04:15
Черният списък – премиера, сезон 6

Nova News

05:00
Пулс /п/
05:30
Денят на живо /п/
06:00
Ничия земя /п/
07:00
Събуди се
10:00
Пулс
10:30
В добра форма
11:00
Новините на NOVA
11:30
Шоубизнес
12:00
Новините на NOVA NEWS
12:25
Бизнесът
12:30
Ускорение
13:00
Новините на NOVA NEWS
13:30
Другото лице
14:00
Новините на NOVA NEWS
14:30
Ничия земя /п/
15:30
На фокус с Лора Крумова
18:00
Новините на NOVA NEWS
18:15
Ничия земя /п/
19:00
Новините на NOVA NEWS
19:45
Темата на NOVA
20:00
Новините на NOVA NEWS
20:25
Истории от света
21:00
Новините на NOVA NEWS
21:20
На фокус с Лора Крумова
00:10
Ничия земя /п/
00:50
Събуди се /п/
03:20
Ничия земя /п/
04:05
Пулс /п/
04:30
Другото лице /п/

БНТ 1

06:00
Сламено сираче детски тв филм /3 и 4 серия/
06:55
Пътеки
07:40
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:00
Акага и Funky Miracle със специалното участие на Ицо Хазарта Празници на изкуствата “Аполония 2015”
14:30
Домът на вярата Пътят от душата до храма - Търговище
15:00
Вечната музика
15:30
Библиотеката
16:30
Бизнес.БГ
17:00
Говори сега следобеден блок
18:45
Спорт ТОТО
19:00
БНТ на 60
20:00
По света и у нас
20:30
Гласовете на България
21:00
Българска киновечер представя: Бариерата игрален филм /България, 1979г./, режисьор Христо Христов, в ролите: Ваня Цветкова, Инокентий Смоктуновски, Мария Димчева, Иван Кондов, Евгения Баракова и др.
22:55
По света и у нас
23:10
Мостовете на Сараево игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьори: Аида Бегич, Леонардо ди Костанцо, Жан-Люк Годар, Камен Калев и др., в ролите: Самуел Финци, Жил Щуди, Гергана Плетньова, Назим Мюмюнов и др.
01:05
Студио Х: Земя на странници игрален филм /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
03:40
Отблизо /п/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
Приказки за разказване Тайнственият пътник /2 епизод/п/
07:10
Мускетарят с маратонките детски игрален филм /1997 г./, режисьор Зоя Касамакова, в ролите: Петя Силянова, Любен Чаталов и др.
08:00
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:30
Домът на вярата Храм “Св. св. Кирил и Методий” в София
11:00
Книга на книгите анимационен филм /8 епизод/
11:30
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Брак сериен тв филм /6, последен епизод/
15:15
Япония днес
15:30
№1 Туризмът: Деултум - Край бреговете на времето /БНТ 2 Варна/
16:00
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: “Краят на пътя” игрален филм /1960 г./, режисьор Петър Василев, в ролите: Асен Миланов, Николай Гълъбов, Андрей Чапразов, Валентина Борисова, Любомир Димитров, Йордан Матев, Соня Василева, Георги Попов, Лео Конфорти, Мария Стефанова и др.
17:50
10 000 крачки /п/
18:00
До Европа и напред
18:30
Банско джаз фестивал 2021: “Милчо завинаги!": Вики Алмазиду /Гърция/
19:35
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
19:50
Лека нощ, деца! Приказки за разказване: “Приказка без фея”
20:00
Любимците на България тв шоу
21:00
БНТ представя: Петър Увалиев
22:00
Моят плейлист
23:00
ММФ “Варненско лято 2021” Откриване /запис/
00:30
По света и у нас
00:45
БНТ на 60 /п/
01:40
Джинс /п/
02:10
№1 Туризмът: Деултум - Край бреговете на времето /БНТ 2 Варна/п/
02:40
Изповед /проф. Георги Петров/ документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
03:15
Япония днес /п/
03:30
По света и у нас /п/
03:45
Брак сериен тв филм /6, последен епизод/п/
05:30
Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/

БНТ 3

06:00
Суперлига по триатлон: Джързи
06:50
Световно първенство по футзал: Бразилия - Казахстан, среща за 3-4 място
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Световно първенство по футзал: Аржентина - Португалия, финал
11:45
Рали Мароко обзор
12:15
Суперлига по триатлон: Малибу
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
УЕФА Лига на нациите обзорно предаване
14:05
Спортни новини
14:10
Олимпийски игри Токио 2020: Художествена гимнастика /ансамбли, финал/
16:45
Зала на славата: Николай Петков II част
17:00
Футбол: България - Северна Ирландия, квалификационна среща за световно първенство
18:55
Бомбардировката игрален филм /п/ (12)
21:00
Арена спорт
21:30
Зала на славата
21:50
Спортни новини
22:00
Видението игрален филм /копродукция, 2018 г./, режисьор Ксавие Джаноли, в ролите: Венсан Линдон, Галатея Белуджи, Анатол Тобман, Клод Левек и др.
00:20
Арена спорт
00:50
Спортни новини
01:00
Световно първенство по футзал: Бразилия - Казахстан, среща за 3-4 място
02:40
Суперлига по триатлон: Малибу
03:30
Световно първенство по футзал: Аржентина - Португалия, финал

БНТ 4

06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
11:30
Бразди
12:00
По света и у нас
12:30
Джинс
13:00
БНТ на 60
14:00
Извън играта
14:30
Отблизо
15:30
Срещи на първия ред: “Маргарита Петкова с Евтим Евтимов” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
16:00
Иде нашенската музика
17:00
Говори сега следобеден блок
18:45
Опечалена фамилия тв театър /1971 г./, режисьор Лиляна Батулева, в ролите: Стоянка Мутафова, Цветана Гълъбова, Татяна Лолова, Мила Сантова, Димитър Манев, Хиндо Касимов, Руси Чанев и др.
20:00
По света и у нас
20:30
Гласовете на България
21:00
101 портрета документален филм за художника Златю Бояджиев /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Концерт на Лука Шулич и Евгени Генчев от фестивала “Музика без граници
23:00
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
23:30
Преследвачът тв филм /2008 г./, режисьор Лъчезар Аврамов, в ролите: Владимир Пенев, Ивайло Христов, Васил Банов, Николай Сотиров и др. (12)
00:30
По света и у нас
00:45
Арена спорт
01:15
БНТ на 60 /п/
02:15
Света Петка Българска документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
02:50
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
03:20
Моят плейлист /п/
04:20
Иде духовата музика фолклорен концерт /п/
04:55
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
05:25
№1 Туризмът: Кулинарни приключения /БНТ 2 Варна/избрано/п/

Диема

05:45
Уокър - тексаският рейнджър
09:00
Полицаите от Чикаго
10:00
Без багаж
10:30
Бумеранг
12:50
В търсене на справедливост
15:00
Гордо изправен: Разплатата
16:50
БСП - Бесни Страшни Пенсии
19:00
Турбуленция
21:00
Сага за викингите
23:00
Фрактура
01:10
Еротичен телепазар

Диема Фемили

05:00
Мерием
06:00
Остани с мен
09:00
Намери ме
11:00
Любовна присъда
13:00
Лекар на тропиците: Неволи в рая (премиера)
15:00
Мерием
16:00
Назови ме по име
19:00
В очакване на Купидон
20:50
Лекар на тропиците: Неволи в рая
22:40
Любовна присъда
00:30
Еротичен телепазар
02:30
В очакване на Купидон

Кино Нова

05:00
Уил и Грейс
05:30
My little pony: Филмът
07:30
Моето момиче
09:30
Баща - мечта
11:20
Rogue One: История от Междузвездни войни
14:00
Трансформърс: Тъмната страна на Луната
17:00
Хотел за кучета
19:00
От местопрестъплението: Маями
20:00
Ад
22:20
От местопрестъплението: Маями
23:15
Кум под наем